Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Oby Gelacan pomógł. Co do butów to w łapki pewnie cieplej będzie.
  2. Dobrze,że to to a...nie coś innego ;) Pozdrowienia zostawiam :)
  3. Ślicznie w nim wygląda a co najważniejsze zimno i deszcz jej teraz nie zaszkodzi :)
  4. Serce się kraje :(((( Może by na zrzutka.pl albo się pomaga zrobić jej wydarzenie i uzbierać pieniądze na jakiś ciepły kąt na te ostatnie jej dni i weta? żeby jeszcze mogła poznać, że życie to nie tylko łańcuch ale też i ciepły kąt z kochającym człowiekiem....
  5. Bazarek dla suni a o banerku już pomyślałam i się robi ;)
  6. Elu zrobiłam maleńki bazarek dla niej Mam nadzieję, ze Dobre Dusze przyjdą pomóc małej aby już dłużej nie musiała cierpieć.
  7. Co jest najważniejsze to to ,że psiaczki polubiły swoje nowe dochodzące opiekunki i nie stresują się na ich widok. Nie chowają się po kątach. Ładnie jedzą wiec nie jest źle :)
  8. Miło czyta się wieści ,ze u psiaka wszystko OK :) Tobie również Marto najlepszego w NR:)
  9. Musisz się leczyć bo jak Ty się położysz to kto zajmie się małymi? Latem też będą znowu upały i życie dla zdrowego człowieka staje się męczące a jak już coś dolega to niestety utrudnia to nam codzienne funkcjonowanie. Jak będziesz się nakręcać to ciśnienie pójdzie Ci w górę a to też źle.
  10. Fajnie,że chłopak i Rodzina czują się coraz lepiej ze sobą :) Szczęścia i tylko szczęścia dla całej Rodzinki :)
  11. U nas od rana padał deszcz ai było na plusie. Wieczorem po 21,00 kiedy wracałam z pracy było około 1 na plusie ale na drodze zrobiło się lodowisko. Niestety drogowcy znowu zaspali :( miłej niedzieli Dziewczyny :)
  12. Pewnie ona nie wie, że ta pozycja może być niewygodna. Jej pasuje i to jest najważniejsze:D
  13. A chciałam pytać co u suni. Dobrze, że nie siedzi w schronisku tylko jest bezpieczna i ktoś się o nią troszczy.
  14. Koniec roku i niestety początek też nie jest dobry. Oby coś się zmieniło...a najlepiej na lepsze!
  15. Wspaniały. Tym bardziej ,że pomoc idzie na psiaczki:D
  16. Wspaniałe wieści! Powodzenia malutka :)
  17. One są tak podobne do siebie !:D Fajnie, że mała zostanie tam gdzie jak widać wspaniale się czuje:)
×
×
  • Create New...