Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Trzymam mocno! Ale sunia ma powodzenie :D
  2. Limbuniu[*] Biegaj szczęśliwie za TM maleńka Jaagna, Tolu to dzięki Wam miała końcówkę swojego życia szczęśliwą, była kochana i zadbana. Jaagna współczuje tego smutku, który teraz zagościł w Waszej Rodzinie. I taką i ją ją zapamiętam. Szczęśliwą w kochającym środowisku.
  3. Jaaga nie zazdroszczę Ci chwili kiedy będziesz wiedziała, że już czas zakończyć tą nie równą walkę Limby :(( Ona dzięki Twojej opiece i Rodzinie zaznała być może jedynych dobrych chwil w swoim życiu. Joasiu współczuję Kochana :((
  4. No i pewnie tak nie jeden psiak zabrany ze schroniska skończył. Straszne to jest :(
  5. Wspaniale :) Może coś z tego będzie? :)
  6. ślad swój zostawię życząc miłego tygodnia.
  7. Wiem ,że cisza czasami dobija ale jak masz mieć durne telefony to lepiej żeby nikt nie dzwonił.
  8. Dwie szalone sunie! Wspaniale,że tak się dogadały i świetnie się ze sobą czują :)
  9. Cudna, cudna mordeczka!!! :D
  10. Mam nowe zdjęcia Miki -Sary. Niestety wizyta u weta opóźni się ponieważ pani od rana do wieczora siedzi w pracy. Jak tylko będzie to możliwe mała jedzie z państwem do JG. Gdyby COŚ się stało do czasu wizyty i rejestracji u weta ( tfu tfu ) zarejestruję nr czipa na SA ze swojego konta.
  11. Gabi wypromowała ogłoszenie Perełki https://www.olx.pl/oferta/perelka-maly-slodki-psi-ideal-czeka-na-dom-CID103-IDxTgLR.html
  12. Podmieniłam zdjęcia w ogłoszeniu bo ślicznie Perełka na nich wygląda. Zresztą na wszystkich ładnie wychodzi. Szkoda tylko ,że domku nie widać.
  13. b-b

    Załamana

    Dlatego , że kochamy musimy czasami podejmować i takie decyzje. My kochamy wiec nie pozwalamy na cierpienie jeśli już nic nie idzie zrobić. Pomyśl, że psiak już przestanie odczuwać ból.. A . że my w takich sytuacjach cierpimy to się nie liczy. My jesteśmy po to żeby pomóc.
  14. Niestety wszystkie starsze psiaki 0 Jak i ludzie ;) ) źle znoszą taką pogodę. Niestety wyjścia nie mamy i musimy ją przetrwać ;)
  15. Bobiś dzielnie zniósł Nowy Rok i związane z nim fajerwerki. Był w Polsce na święta.Pani go chwali ,że coraz bardziej otwiera się na nich i jest grzecznym chłopakiem :) Zdjęcia z wczoraj akurat chłopaka jest po fryzjerze.
  16. Teoś przeprowadził się w nowe miejsce. Państwo przeprowadzili się do Mamy Pani Teosia. Zajmują górę domu a Teo początkowo nie chciał wchodzić na piętro ale teraz już nie ma oporów. Chłopak doczekał się towarzyszki suni Mamy Pani. Sunia została przygarnięta ponad 5 lat temu .Była szczenna i prawdopodobnie ktoś pozbył się problemu bo sunia miała szczeniaki całkiem nie w jej typie. W listopadzie na ulicy ktoś podrzucił mają sunię no i małą też wylądowała u Mamy państwa. Jest tam podobno też 5 przygarniętych kotów. Ostatni złapany w kościele. Zwierzaczki lubią na dole w kuchni przy małym piecyku leżeć i się wygrzewać. Psiaki w kuchni przy piecyku.
×
×
  • Create New...