-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Trzymam mocno! Ale sunia ma powodzenie :D
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wspaniale :) Może coś z tego będzie? :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
ślad swój zostawię życząc miłego tygodnia. -
Cudna, cudna mordeczka!!! :D
-
Dlatego , że kochamy musimy czasami podejmować i takie decyzje. My kochamy wiec nie pozwalamy na cierpienie jeśli już nic nie idzie zrobić. Pomyśl, że psiak już przestanie odczuwać ból.. A . że my w takich sytuacjach cierpimy to się nie liczy. My jesteśmy po to żeby pomóc.
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Teoś przeprowadził się w nowe miejsce. Państwo przeprowadzili się do Mamy Pani Teosia. Zajmują górę domu a Teo początkowo nie chciał wchodzić na piętro ale teraz już nie ma oporów. Chłopak doczekał się towarzyszki suni Mamy Pani. Sunia została przygarnięta ponad 5 lat temu .Była szczenna i prawdopodobnie ktoś pozbył się problemu bo sunia miała szczeniaki całkiem nie w jej typie. W listopadzie na ulicy ktoś podrzucił mają sunię no i małą też wylądowała u Mamy państwa. Jest tam podobno też 5 przygarniętych kotów. Ostatni złapany w kościele. Zwierzaczki lubią na dole w kuchni przy małym piecyku leżeć i się wygrzewać. Psiaki w kuchni przy piecyku.