Jestem i ja na wątku.
Zrobię bazarek na któregoś z pokazanych psiaków, który jechałby do Jaaga.
Tylko musicie się zdecydować, który to będzie. Wiem ,ze nie będzie to łatwa decyzja tym bardziej ,ze warunki jakie teraz panują powodują,ze wszystkie psiaki musiałby z stamtąd wyjechać.
Chyba najlepiej byłoby jako pierwszego psiaka wyciągnąć tego najbardziej proludzkiego. Bo jeśli wszystko by było OK to stwarza to większą szansę na wyadoptowanie a co za tym idzie szybsze wyjście kolejnego psiaka.
Mogę zrobić też banerek. Macie jakiś pomysł co by miało na nim być? Co napisać?