-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Teoś przeprowadził się w nowe miejsce. Państwo przeprowadzili się do Mamy Pani Teosia. Zajmują górę domu a Teo początkowo nie chciał wchodzić na piętro ale teraz już nie ma oporów. Chłopak doczekał się towarzyszki suni Mamy Pani. Sunia została przygarnięta ponad 5 lat temu .Była szczenna i prawdopodobnie ktoś pozbył się problemu bo sunia miała szczeniaki całkiem nie w jej typie. W listopadzie na ulicy ktoś podrzucił mają sunię no i małą też wylądowała u Mamy państwa. Jest tam podobno też 5 przygarniętych kotów. Ostatni złapany w kościele. Zwierzaczki lubią na dole w kuchni przy małym piecyku leżeć i się wygrzewać. Psiaki w kuchni przy piecyku. -
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Oby Gelacan pomógł. Co do butów to w łapki pewnie cieplej będzie. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobrze,że to to a...nie coś innego ;) Pozdrowienia zostawiam :) -
Ślicznie w nim wygląda a co najważniejsze zimno i deszcz jej teraz nie zaszkodzi :)
-
Serce się kraje :(((( Może by na zrzutka.pl albo się pomaga zrobić jej wydarzenie i uzbierać pieniądze na jakiś ciepły kąt na te ostatnie jej dni i weta? żeby jeszcze mogła poznać, że życie to nie tylko łańcuch ale też i ciepły kąt z kochającym człowiekiem....
-
Bazarek dla suni a o banerku już pomyślałam i się robi ;)
-
Elu zrobiłam maleńki bazarek dla niej Mam nadzieję, ze Dobre Dusze przyjdą pomóc małej aby już dłużej nie musiała cierpieć.
-
Co jest najważniejsze to to ,że psiaczki polubiły swoje nowe dochodzące opiekunki i nie stresują się na ich widok. Nie chowają się po kątach. Ładnie jedzą wiec nie jest źle :)
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Miło czyta się wieści ,ze u psiaka wszystko OK :) Tobie również Marto najlepszego w NR:) -
Musisz się leczyć bo jak Ty się położysz to kto zajmie się małymi? Latem też będą znowu upały i życie dla zdrowego człowieka staje się męczące a jak już coś dolega to niestety utrudnia to nam codzienne funkcjonowanie. Jak będziesz się nakręcać to ciśnienie pójdzie Ci w górę a to też źle.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
U nas od rana padał deszcz ai było na plusie. Wieczorem po 21,00 kiedy wracałam z pracy było około 1 na plusie ale na drodze zrobiło się lodowisko. Niestety drogowcy znowu zaspali :( miłej niedzieli Dziewczyny :) -
Wspaniały. Tym bardziej ,że pomoc idzie na psiaczki:D
-
Wspaniałe wieści! Powodzenia malutka :)