Gabi, obiecałam, a słowo droższe pieniędzy ;)
Trzymam kciuki za Zulkę - podpatruję, jestem w miarę na bieżąco na wątkach, ale najzwyczajniej nie mam czasu, by wszędzie i często pisać. Poza tym, cóż ja mam do powiedzenia? ;)
Spokojnej nocki :)
Przekazaliśmy kaskę od Jagody na luty