po 1. linię trzymam, co nie przeszkadza w jedzeniu wszak łapami pomagacie sobie wy dwułapni :P
po 2. Guśka gada, że jej to we wsiem jest cudownie, ale nie mam pewności czy z lekka nie przesadza ... ?
To prawda, terierowate chyba mają zakodowaną młodość na baaaaaaaardzo długo (szkoda, że nie jestem terierką :D) ;)
Oby więcej się jej nie poczyniło, ale pilnuję, bo mam fisia, by psa nie utuczyć ... szkoda, że sobie odpuściłam :)