Dobrze, bardzo dobrze, że jakaś Bida ma dom i niechaj im się wiedzie wspaniale, ale tak się nie robi, nie lekceważy DT ...ludzie pojęcia nie mają czym one są dla Ogonków i dla nich! Szkoda gadac :(
Takie sytuacje/zachowania odbieram bardzo negatywnie - zwierzę to rzecz, najważniejsze, gdzie mam najbliżej ? ... a poza tym "wzięłam psa ze schroniska" i już słyszę te zachwyty osiedlowe ... Może przesadzam, ale b. często tak właśnie jest
Wystarczyło, qrna, zadzwonić!