Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
  • Posts

    2645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by jaguska

  1. Stała dla Fosterka poleciała ( na to samo konto co Strusia)
  2. Jutro będę robiła lutowe deklaracje, podeślijcie mi konto na pw.
  3. Czy możecie mi podesłać konto? Jutro będę robiła lutowe deklaracje.
  4. Na razie na pół roku dyszka stałej dla Szronika.
  5. Kurcze blade, też mam cztery deklaracje, ale urwę swoim bandziorom z korytka ;) i po dyszce stałej, na pół roku, dla obu koleżków deklaruję, może za długo nie zasiedzą się w hoteliku.
  6. Anula, to nie Elficzkowa namieszała tylko ja, Twoje rozliczenie jest od stycznia i dużo dalej niż wcześniejsze rozliczenia na których moje wpłaty zatrzymały się na grudniu, teraz już wiem gdzie sprawdzać aktualne wpłaty dla Liki. Za zamieszanie przepraszam
  7. Ja też postrusiowe jak mu się by poszczęściło, przekażę Fosterkowi
  8. Wyciągamy Ralfika z piątej strony na wierzch ;) i zapytowywujemy co u niego słychać?
  9. Piękne foty :))) Na rozliczeniu Likuni nie widzę mojej styczniowej stałej, proszę o sprawdzenie. Przelew poleciał 12.01 p
  10. Moją stałą (20zł) na dzikuski proszę przepisać na Liska i podać konto na które mam wpłacać bo się pogubiłam.
  11. I jeszcze moja skromniutka stała poleciała
  12. Moją stałą (20zł) na dzikuski proszę przepisać na Liska i podać konto na które mam wpłacać bo się pogubiłam.
×
×
  • Create New...