Kurcze blade, też mam cztery deklaracje, ale urwę swoim bandziorom z korytka ;) i po dyszce stałej, na pół roku, dla obu koleżków deklaruję, może za długo nie zasiedzą się w hoteliku.
Anula, to nie Elficzkowa namieszała tylko ja, Twoje rozliczenie jest od stycznia i dużo dalej niż wcześniejsze rozliczenia na których moje wpłaty zatrzymały się na grudniu, teraz już wiem gdzie sprawdzać aktualne wpłaty dla Liki. Za zamieszanie przepraszam