Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
  • Posts

    2645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by jaguska

  1. Jesteśmy w domu. Moje pierwsze spostrzeżenia. Widać że Czester był psem podwórkowym, chce być na podwórku, tylko nie wiem czy takim powinien pozostać, to już same ocenicie. Ma problemy ortopedyczne z tylnymi łapkami, chodzi szeroko, nieporadnie, a najlepiej mu kicać obiema łapkami na raz. Szczęka troszkę krzywa, wada zgryzu czy cóś. Żywiołowy, wszystko go interesuje. Typowo pampersowy, z siuśkami sobie radzi, kupencje żadne tam bobki, w domu pampers konieczny, ale nie ma problemu, widać że jest do tego przyzwyczajony. Miły, sympatyczny. Moje psy po przywitaniu zainteresowania nie wykazują, za to Czesterek zainteresowany kotami, ale zero agresji. Brita nie ruszył mimo że tak ma zapisane na karteczce, zjadł wędzony ryjek, teraz leży, odpoczywa. Wieczorem kąpiel, bo masakra, ale nie chciałam go od razu do wanny wrzucać żeby go jeszcze bardziej nie stresować, do wieczora od smrodku nie umrzemy. Jak coś jeszcze zaobserwuję to napiszę.
  2. Co prawda chciałam go przypiąć bo za kontenerkami nie przepadam, ale może faktycznie to będzie lepsze rozwiązanie, wezmę. Czekam na telefon.
  3. Profilaktycznie wezmę szelki i smycze, pieluchę też ;), wszystkie dokumenty które otrzymam przekażę w poniedziałek Anecik, wraz z pieskiem oczywiście. Czekam na wiadomość od Szafirka czy już odebrał Luzaka, jestem w blokach startowych.
  4. Dzień dobry kawowo :) To że Luzik nie ma ogonka to akurat w jego przypadku żadnym minusem nie jest, raczej odwrotnie. Od kilku lat mam kota po znęcaniu, chyba z gorszą przypadłością niż Luzak, bez ogonka większy wybór pieluch i nie trzeba dziury na ogon robić ;)
  5. Jesteśmy umówieni. Jaki ten świat malutki, mieszkaliśmy kiedyś z Szafirkiem w jednym mieście :)
  6. No to by było super, ale gdyby pan nie chciał lub nie mógł wziąć Luzaka to możecie na mnie liczyć, mogę go zabrać z Opola do siebie, a potem, na spokojnie, możemy pofastrygować dalszy transport.
  7. Czekajcie bo ja się już deczko pogubiłam, skąd dokąd ma dojechać Luzak??? W Opolu mógłby być jutro z Rokusiem tak??? Jeśli nic lepszego się nie znajdzie, to mogę go przejąć w Opolu i pomyślimy jak go dalej wyeksportować, u mnie może dzień dwa przewaletować, krzywdy miał nie będzie, bo szkoda tego transportu.
  8. Ja mam do Opola 60 km, ale jestem mobilna, jakby co to mogę przejąć Luzaka i przetrzymać dzień-dwa, bo szkoda by było stracić transport z Lubina do Opola.
  9. Ja w bazarkach niekumata, ale też bym coś z fantów wrzuciła do licytacji.
  10. Poleciała stała dla Liki, może się przyda na ulotki, trzymam kciuki żeby się znalazła bidulka :(
  11. A nie można by przenieść tematu z dolnośląskiego na ogólny, na te regionalne mało ludzi zagląda to i nazbierać będzie trudno.
  12. :( Nie mam jak pomóc, ale jeśli będziemy zbierać na niego deklaracje na PDT to ja 20zł stałej deklaruję, tylko mi proszę przypomnieć bo ja mam sklerozę.
  13. Dziękuję :), ja sprawdzałam w rozliczeniach na pierwszej stronie, tam nie było odnotowane.
  14. Oczywiście na jakiegoś bidulka :)
  15. Poleciała sierpniowa stała dla Szronika, ale nie jest odnotowana moja lipcowa stała, wysłana była 15 lipca, proszę o sprawdzenie.
  16. Spóźnione kwietniowe pieniążki dla Ralfunia poleciały.
  17. Stała kwietniowa w drodze, trochę spóźniona.
×
×
  • Create New...