-
Posts
2645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
8
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaguska
-
Jesteśmy w domu. Moje pierwsze spostrzeżenia. Widać że Czester był psem podwórkowym, chce być na podwórku, tylko nie wiem czy takim powinien pozostać, to już same ocenicie. Ma problemy ortopedyczne z tylnymi łapkami, chodzi szeroko, nieporadnie, a najlepiej mu kicać obiema łapkami na raz. Szczęka troszkę krzywa, wada zgryzu czy cóś. Żywiołowy, wszystko go interesuje. Typowo pampersowy, z siuśkami sobie radzi, kupencje żadne tam bobki, w domu pampers konieczny, ale nie ma problemu, widać że jest do tego przyzwyczajony. Miły, sympatyczny. Moje psy po przywitaniu zainteresowania nie wykazują, za to Czesterek zainteresowany kotami, ale zero agresji. Brita nie ruszył mimo że tak ma zapisane na karteczce, zjadł wędzony ryjek, teraz leży, odpoczywa. Wieczorem kąpiel, bo masakra, ale nie chciałam go od razu do wanny wrzucać żeby go jeszcze bardziej nie stresować, do wieczora od smrodku nie umrzemy. Jak coś jeszcze zaobserwuję to napiszę.
-
Czekajcie bo ja się już deczko pogubiłam, skąd dokąd ma dojechać Luzak??? W Opolu mógłby być jutro z Rokusiem tak??? Jeśli nic lepszego się nie znajdzie, to mogę go przejąć w Opolu i pomyślimy jak go dalej wyeksportować, u mnie może dzień dwa przewaletować, krzywdy miał nie będzie, bo szkoda tego transportu.
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
jaguska replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :), ja sprawdzałam w rozliczeniach na pierwszej stronie, tam nie było odnotowane. -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
jaguska replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Oczywiście na jakiegoś bidulka :) -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
jaguska replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Poleciała sierpniowa stała dla Szronika, ale nie jest odnotowana moja lipcowa stała, wysłana była 15 lipca, proszę o sprawdzenie. -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
jaguska replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Stała kwietniowa w drodze, trochę spóźniona.