Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Zdrowia, szczęścia i spokoju na Święta:)
  2. Moje gratulacje:) Dziękuję za życzenia:) Zdrowia dla babci! U Pandy wszystko dobrze. Jest w trakcie zmiany legowiska bo do tej pory miała ten koszyk, w nim grubą gąbkę, a na niej koc. Niestety cały czas wydrapywała gąbkę. Myślałem, że to wina gąbki i położyłem jej sam koc w koszyku to go też rozdrapuje. może wije sobie gniazdo? W każdym razie znudzony sprzątaniem kawałków gąbki i poprawianiem koca zamówiłem jej nowe legowisko - jednoczęściowy materac. Powinien dojść w tym tygodniu. Świąteczne fotki Pandy będą w Święta lub za raz po nich:) Życzę wszystkim zdrowia, spokoju i radości na Święta:)
  3. Dużo radości i zdrowia i spokoju na Święta:)
  4. Pomimo nie najlepszych wieści życzę na Święta (i nie tylko) dużo radości, spokoju i siły:)
  5. Nic na to już nie poradzę... Dla pewności troszkę ją podtuczę, tak na zimę;)
  6. Panda schudła w porównaniu do zdjęć z połowy listopada? Wtedy ważyła 10 kg, a dzisiaj ta sama waga pokazała 11,2 kg. Może tak się wydaje bo jest dość wyciągnięta na tym zdjęciu, co widać po cofniętych tylnych łapkach. I inaczej cień pada przy porównaniu lampy aparatu ze światłem słonecznym.
  7. Fanty będą ;) Czyli to co mi się nie sprzedało ostatnio (100 lat temu:( ) + nowości cały czas zbierane. Kosmetyki, ciuchy, książki, gadżety - czyli to co wszyscy mają, ale trochę inne:D A obroża jest produkcji rosyjskiej na Litwę:)
  8. OK, przyszła karma (z gratisową obrożą przeciwpchelną) to robię rozliczenie za nią i za szczepienie na wściekliznę. Jeszcze co do tej obroży. Czy ktoś wie jakiej jest jakości? Mogę się mylić, ale mi na najwyższą nie wygląda;) I teraz pytanie czy zostawić ją Pandzie czy przekazać na bazarek, który zrobię (najprawdopodobniej) w grudniu? Rozliczenie: Stan z 09 września: +1194 zł 26 listopada: -185 zł za karmę 27 listopada: -25 zł za szczepienie Stan na chwilę obecną: +984 zł
  9. Super, wczoraj zamówiłem:) Dzisiaj Panda miała szczepienie na wściekliznę. Była oczywiście bardzo grzeczna:) Zdjęcia i rozliczenie będą za jednym razem jak przyjdzie karma.
  10. Pandzie kończy się karma. Kupić jej tradycyjnie do ok 150 zł czy może się szarpniemy na lepszą (Taste of the wild) z okazji Gwiazdki?:) Oprócz fajnego rysunku na opakowaniu, ma też fajny skład:) Co Wy na to? Link do karmy: http://allegro.pl/taste-of-the-wild-pine-forest-13kg-obroza-gratis-i7060171196.html
  11. A myślałem, że wszystkie teriery rozpiera energia, a Twój bardziej przypomina kota;) Przykro mi z powodu Dyzia:( Jak nie jedno choróbsko to inne:/
  12. Wróciłaś:) Dawno Cię nie widziałem. Postaram się jakoś pomóc. Fajnie, że sama się odważyłaś wyciągnąć bidę ze schronu...
  13. Ale dwa cuda! I siedzą jak bracia:) Wychodzi na to, że mamy podobne oba psy:D Na Twoim avatarku mocne podobieństwo Dyzia z Alfredem jednak się kończy:D
  14. Zaglądam. Trzymam kciuki za zdrowie wszystkich domowników, bez wyjątku:) Przykro mi z powodu Mulfonika i Reksia:(
  15. Tyle komplementów, dziękuję w imieniu Alfreda i reszty stada:) A wstawisz tu zdjęcie swojego Dyzia?:) Ciekawe czy nie zasłaniając się frisbee wciąż są do siebie, z Alfredem, podobne:)
  16. Piękne psy, krajobrazy i wiewiórka:) Aż nie wierzę, że tyle czasu mnie tu nie było:/ Trzymam kciuki za zdrowie suń. Co więcej mogę...:/ W tym wieku też nie zdecydowałbym się na operację, ale znam weta, który operował starsze psy. W ogóle najlepszy wet jakiego spotkałem, a dopiero co niedawno studia skończył. Praktyki miał w "mojej" lecznicy, a rok temu wrócił pod Warszawę. Zajmował się moim Aresikiem i pewnie tylko dzięki niemu dożył prawie 18 lat w całkiem niezłym zdrowiu.
  17. Dom po tygodniu? Ale szczęściarz z niego:) Chociaż chyba nie taki szczęściarz po wczorajszym zabiegu:D Na zdjęciach Olen nie wydaje się być nieco zazdrosny o nowego kolegę albo jakiś obrażony? :)
  18. Ale ona lepsza niż ludzka :/ ;) A tak na serio to wcale nie lepsza. Kiedyś spróbowałem karmy super premium. Ostra i chemiczna. Aż dziwne, że psy to lubią :/ Ani się o to nie staram:) Już się chyba bardziej nie pomarszczy bo nawet teraz w tej skórze zmieściłaby dodatkowe 7 kg:)
  19. I jak się tu nie zgodzić:) Również pozdrawiam:) Witaj na wątku:) Ale zaskoczenie! To jest Alfred i dziękuję w jego imieniu za komplement:) Na pierwszy rzut oka bardzo podobny do Twojego, tylko frisbee zasłania, a szczerze mówiąc chyba nigdy nie widziałem psa podobnego do Alfreda i nawet nie wiem czy jest on w typie jednej rasy czy przedstawicielem wielu ras na raz:)
  20. Ja zapamiętałem, że Pandi waży jakoś 12 kg. Może dalej tak jest bo, jak pisałem, z wyglądu się nie zmieniła, ale wcześniej była ważona tylko na wadze u weta. Przed chwilą zważyłem się z nią na wadze łazienkowej i wyszło jej 10,1 kg. Nie wiem czy to prawdziwy wynik bo przecież chuda nie jest.
  21. Trochę dużo:D Na szczęście od (chyba) roku utrzymuje tę samą wagę, dostając taką samą ilość suchej karmy bez względu na producenta. Lub mniej jeśli dostanie coś domowego jedzenia. Dziękuję:) Pewnie masz rację co do zdjęć:D Muszę zajrzeć do Miśka:) Dziękuję:) Nie wiem ile waży. Jeśli ktoś jest w stanie odnaleźć poprzednie wpisy (sprzed miesięcy) o wadze to właśnie tyle bo wizualnie wygląda tak samo. Ale zważę ją. Też myślę, że urody jej nie brakuje:)
  22. Dziękuję:) Już bym nie zamienił wsi na miasto:) Do pełni szczęścia, by móc się cieszyć lasem, przydałoby się by ludzie tam tyle nie śmiecili (również sąsiedzi butelkami po winie) , ale nie można mieć wszystkiego;)
×
×
  • Create New...