-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Maciek777 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Zdrowia, szczęścia i spokoju na Święta:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Moje gratulacje:) Dziękuję za życzenia:) Zdrowia dla babci! U Pandy wszystko dobrze. Jest w trakcie zmiany legowiska bo do tej pory miała ten koszyk, w nim grubą gąbkę, a na niej koc. Niestety cały czas wydrapywała gąbkę. Myślałem, że to wina gąbki i położyłem jej sam koc w koszyku to go też rozdrapuje. może wije sobie gniazdo? W każdym razie znudzony sprzątaniem kawałków gąbki i poprawianiem koca zamówiłem jej nowe legowisko - jednoczęściowy materac. Powinien dojść w tym tygodniu. Świąteczne fotki Pandy będą w Święta lub za raz po nich:) Życzę wszystkim zdrowia, spokoju i radości na Święta:) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Maciek777 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Dużo radości i zdrowia i spokoju na Święta:) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Pomimo nie najlepszych wieści życzę na Święta (i nie tylko) dużo radości, spokoju i siły:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Nic na to już nie poradzę... Dla pewności troszkę ją podtuczę, tak na zimę;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Panda schudła w porównaniu do zdjęć z połowy listopada? Wtedy ważyła 10 kg, a dzisiaj ta sama waga pokazała 11,2 kg. Może tak się wydaje bo jest dość wyciągnięta na tym zdjęciu, co widać po cofniętych tylnych łapkach. I inaczej cień pada przy porównaniu lampy aparatu ze światłem słonecznym. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Fanty będą ;) Czyli to co mi się nie sprzedało ostatnio (100 lat temu:( ) + nowości cały czas zbierane. Kosmetyki, ciuchy, książki, gadżety - czyli to co wszyscy mają, ale trochę inne:D A obroża jest produkcji rosyjskiej na Litwę:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
OK, przyszła karma (z gratisową obrożą przeciwpchelną) to robię rozliczenie za nią i za szczepienie na wściekliznę. Jeszcze co do tej obroży. Czy ktoś wie jakiej jest jakości? Mogę się mylić, ale mi na najwyższą nie wygląda;) I teraz pytanie czy zostawić ją Pandzie czy przekazać na bazarek, który zrobię (najprawdopodobniej) w grudniu? Rozliczenie: Stan z 09 września: +1194 zł 26 listopada: -185 zł za karmę 27 listopada: -25 zł za szczepienie Stan na chwilę obecną: +984 zł -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Super, wczoraj zamówiłem:) Dzisiaj Panda miała szczepienie na wściekliznę. Była oczywiście bardzo grzeczna:) Zdjęcia i rozliczenie będą za jednym razem jak przyjdzie karma. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Pandzie kończy się karma. Kupić jej tradycyjnie do ok 150 zł czy może się szarpniemy na lepszą (Taste of the wild) z okazji Gwiazdki?:) Oprócz fajnego rysunku na opakowaniu, ma też fajny skład:) Co Wy na to? Link do karmy: http://allegro.pl/taste-of-the-wild-pine-forest-13kg-obroza-gratis-i7060171196.html -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
A myślałem, że wszystkie teriery rozpiera energia, a Twój bardziej przypomina kota;) Przykro mi z powodu Dyzia:( Jak nie jedno choróbsko to inne:/ -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
Maciek777 replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Wróciłaś:) Dawno Cię nie widziałem. Postaram się jakoś pomóc. Fajnie, że sama się odważyłaś wyciągnąć bidę ze schronu... -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ale dwa cuda! I siedzą jak bracia:) Wychodzi na to, że mamy podobne oba psy:D Na Twoim avatarku mocne podobieństwo Dyzia z Alfredem jednak się kończy:D -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Zaglądam. Trzymam kciuki za zdrowie wszystkich domowników, bez wyjątku:) Przykro mi z powodu Mulfonika i Reksia:( -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Tyle komplementów, dziękuję w imieniu Alfreda i reszty stada:) A wstawisz tu zdjęcie swojego Dyzia?:) Ciekawe czy nie zasłaniając się frisbee wciąż są do siebie, z Alfredem, podobne:) -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Piękne psy, krajobrazy i wiewiórka:) Aż nie wierzę, że tyle czasu mnie tu nie było:/ Trzymam kciuki za zdrowie suń. Co więcej mogę...:/ W tym wieku też nie zdecydowałbym się na operację, ale znam weta, który operował starsze psy. W ogóle najlepszy wet jakiego spotkałem, a dopiero co niedawno studia skończył. Praktyki miał w "mojej" lecznicy, a rok temu wrócił pod Warszawę. Zajmował się moim Aresikiem i pewnie tylko dzięki niemu dożył prawie 18 lat w całkiem niezłym zdrowiu. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Ale ona lepsza niż ludzka :/ ;) A tak na serio to wcale nie lepsza. Kiedyś spróbowałem karmy super premium. Ostra i chemiczna. Aż dziwne, że psy to lubią :/ Ani się o to nie staram:) Już się chyba bardziej nie pomarszczy bo nawet teraz w tej skórze zmieściłaby dodatkowe 7 kg:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
I jak się tu nie zgodzić:) Również pozdrawiam:) Witaj na wątku:) Ale zaskoczenie! To jest Alfred i dziękuję w jego imieniu za komplement:) Na pierwszy rzut oka bardzo podobny do Twojego, tylko frisbee zasłania, a szczerze mówiąc chyba nigdy nie widziałem psa podobnego do Alfreda i nawet nie wiem czy jest on w typie jednej rasy czy przedstawicielem wielu ras na raz:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Ja zapamiętałem, że Pandi waży jakoś 12 kg. Może dalej tak jest bo, jak pisałem, z wyglądu się nie zmieniła, ale wcześniej była ważona tylko na wadze u weta. Przed chwilą zważyłem się z nią na wadze łazienkowej i wyszło jej 10,1 kg. Nie wiem czy to prawdziwy wynik bo przecież chuda nie jest. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Trochę dużo:D Na szczęście od (chyba) roku utrzymuje tę samą wagę, dostając taką samą ilość suchej karmy bez względu na producenta. Lub mniej jeśli dostanie coś domowego jedzenia. Dziękuję:) Pewnie masz rację co do zdjęć:D Muszę zajrzeć do Miśka:) Dziękuję:) Nie wiem ile waży. Jeśli ktoś jest w stanie odnaleźć poprzednie wpisy (sprzed miesięcy) o wadze to właśnie tyle bo wizualnie wygląda tak samo. Ale zważę ją. Też myślę, że urody jej nie brakuje:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:) Już bym nie zamienił wsi na miasto:) Do pełni szczęścia, by móc się cieszyć lasem, przydałoby się by ludzie tam tyle nie śmiecili (również sąsiedzi butelkami po winie) , ale nie można mieć wszystkiego;) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu