Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dziękujemy Poker. Podziękuj proszę koleżance za dobre serce:)
  2. Nikuś już odebrany ze schronu i spędzi noc u weta. Jutro zostanie odebrany przez Murkę, na pewno coś nam Murka napisze na temat chłopaka a może jakąś fotkę zrobi :) Kochani, w związku że BDT u Poker przesunął nam się w czasie (do czasu wyadoptowania Sissi) prosimy o deklaracje na utrzymanie Nikusia. Oby Sissi znalazła swoją docelową przystań jak najszybciej, wtedy Niko pojedzie do Poker.
  3. Na konto wpłynęły następujące wpłaty dla Nikusia: 10zł -Olena 84 /28.11.2016 20zł-elficzkowa/30.11.2016 10zł -kiyoshi/30.11.2016 20zł -Anula/30.11.2016 Razem Nikuś ma 60zł (razem z wpłatą od Olena84) i to wystarczy na transport. Gdyby ktoś mógł jeszcze wspomóc Nikusia grosikiem na weta/nocleg u weta to byłoby wspaniale :)
  4. Konto Emi wzbogaciło się o poniższe doładowania:). Emi bardzo ślicznie dziękuje. 120zł -rutta/30.11.2016/spadek po Raksie (70zł)+ stała XI (50zł) 60zł -Mela Jakimiuk/30.11.2016/ stała XI,XII,I 10zł -magenka1/30.11.2016/stała XII 20zł -Poker/01.12.2016/stała XII 10zł -markofix1/01.12.2016/stała XII
  5. Wow ale śnieg :). A u nas cały dzień leje deszcz i to intensywnie. A śniegu jeszcze nie było w tym sezonie.
  6. Niestety nie wiem ale i tak nie mamy wyjścia.
  7. Potwierdzone. Nikuś będzie odebrany ze schronu w piątek i zawieziony do weta, wet przetrzyma go do soboty a w sobotę Nikuś pojedzie do Murki i zostanie tam przetrzymany do niedzieli. A w niedzielę wyjazd do Wrocka :)
  8. TZ Murki może pojechać w piątek po malucha ale jeszcze trzeba sprawdzić czy wet będzie mógł przetrzymać Nikusia w lecznicy w piątku na sobotę. Dzisiaj juz jest za późno aby to sprawdzić ale jutro Murka potwierdzi i da znać.
  9. Państwo wyjadą z hotelu po śniadaniu w niedzielę i pojadą po psiaki do Murki a potem do Wrocka. Najlepiej byłoby zabrać malucha w piątek i zawieźć do weta a w sobotę TZ Murki odebrałby Nikusia i przywiózł do Murki i tam gdzieś w kennelu przy przenocował.
  10. Alaskan , dałoby radę zabrac malucha w piątek? I zawieźć do tej lecznicy?
  11. Alaskan, a nie da rady przetrzymać w tej lecznicy gdzie Murka przetrzymuje przez pierwszą dobę psiaki? Uzbieramy przecież na 1 dobę.Od razu można by odrobaczyć Nikusia
  12. Murko, dostałam potwierdzenie mailem, że w dniu dzisiejszym kurier DPD będzie próbował dostarczyć adresówkę. Jeśli chodzi o obróżkę, smycz to Państwo zakupili nową wyprawkę dla Axela i przyjadą ze swoimi "akcesoriami". Obróżkę , szeleczki dla Nikusia przekaże Państwu Poker, razem z klatką.
  13. On będzie zabierany z Zamościa. Później może kóraś z dziewczyn z Zamoscia zajrzy i coś musimy wymyśleć.
  14. Kochani dziękuję za przelewy. Ważna informacja- Państwo jadą w sobotę do Murki ale wracają w niedzielę rano. Trzeba będzie Nikusia przetrzymać jeden dzień gdzieś. Jakieś pomysły ?
  15. A, to ok. To psiowe konto, które używam w celach pieskowych tylko:)
  16. Bardzo dziekuję:). Anula, czy masz mój nr konta czy podesłać?
  17. Wpłynęła wpłata od Olena84-10zł. Bardzo serdecznie dziękuję. Pomimo, ze Niko pojedzie do Poker na BDT to musimy zebrać 60zł na transport z Zamościa do Murki. Kto pomoże?
  18. Wpłynęła deklaracja od Czarna Kafka za grudzień-10zł. Bardzo pięknie dziękujemy :).
  19. Tango przecudowny. To sunia, bardzo spokojna owczareczka-tak dziewczyny pisały wcześniej na wątku. Tego nie wiem, nie widziałam go na zdjęciach z ostatniego pobytu w schronie ale to dziewczyny muszą się wypowiedzieć. Edit: nie wiem dlaczego zdjęcia się nie załadowały.
×
×
  • Create New...