-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Poker. Podziękuj proszę koleżance za dobre serce:) -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Nikuś już odebrany ze schronu i spędzi noc u weta. Jutro zostanie odebrany przez Murkę, na pewno coś nam Murka napisze na temat chłopaka a może jakąś fotkę zrobi :) Kochani, w związku że BDT u Poker przesunął nam się w czasie (do czasu wyadoptowania Sissi) prosimy o deklaracje na utrzymanie Nikusia. Oby Sissi znalazła swoją docelową przystań jak najszybciej, wtedy Niko pojedzie do Poker. -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Na konto wpłynęły następujące wpłaty dla Nikusia: 10zł -Olena 84 /28.11.2016 20zł-elficzkowa/30.11.2016 10zł -kiyoshi/30.11.2016 20zł -Anula/30.11.2016 Razem Nikuś ma 60zł (razem z wpłatą od Olena84) i to wystarczy na transport. Gdyby ktoś mógł jeszcze wspomóc Nikusia grosikiem na weta/nocleg u weta to byłoby wspaniale :) -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Niestety nie wiem ale i tak nie mamy wyjścia. -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Potwierdzone. Nikuś będzie odebrany ze schronu w piątek i zawieziony do weta, wet przetrzyma go do soboty a w sobotę Nikuś pojedzie do Murki i zostanie tam przetrzymany do niedzieli. A w niedzielę wyjazd do Wrocka :) -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
TZ Murki może pojechać w piątek po malucha ale jeszcze trzeba sprawdzić czy wet będzie mógł przetrzymać Nikusia w lecznicy w piątku na sobotę. Dzisiaj juz jest za późno aby to sprawdzić ale jutro Murka potwierdzi i da znać. -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Państwo wyjadą z hotelu po śniadaniu w niedzielę i pojadą po psiaki do Murki a potem do Wrocka. Najlepiej byłoby zabrać malucha w piątek i zawieźć do weta a w sobotę TZ Murki odebrałby Nikusia i przywiózł do Murki i tam gdzieś w kennelu przy przenocował. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Alaskan , dałoby radę zabrac malucha w piątek? I zawieźć do tej lecznicy? -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Alaskan, a nie da rady przetrzymać w tej lecznicy gdzie Murka przetrzymuje przez pierwszą dobę psiaki? Uzbieramy przecież na 1 dobę.Od razu można by odrobaczyć Nikusia -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Murko, dostałam potwierdzenie mailem, że w dniu dzisiejszym kurier DPD będzie próbował dostarczyć adresówkę. Jeśli chodzi o obróżkę, smycz to Państwo zakupili nową wyprawkę dla Axela i przyjadą ze swoimi "akcesoriami". Obróżkę , szeleczki dla Nikusia przekaże Państwu Poker, razem z klatką. -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
On będzie zabierany z Zamościa. Później może kóraś z dziewczyn z Zamoscia zajrzy i coś musimy wymyśleć. -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Kochani dziękuję za przelewy. Ważna informacja- Państwo jadą w sobotę do Murki ale wracają w niedzielę rano. Trzeba będzie Nikusia przetrzymać jeden dzień gdzieś. Jakieś pomysły ? -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
A, to ok. To psiowe konto, które używam w celach pieskowych tylko:) -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekuję:). Anula, czy masz mój nr konta czy podesłać? -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :) -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wpłynęła wpłata od Olena84-10zł. Bardzo serdecznie dziękuję. Pomimo, ze Niko pojedzie do Poker na BDT to musimy zebrać 60zł na transport z Zamościa do Murki. Kto pomoże? -
Tango przecudowny. To sunia, bardzo spokojna owczareczka-tak dziewczyny pisały wcześniej na wątku. Tego nie wiem, nie widziałam go na zdjęciach z ostatniego pobytu w schronie ale to dziewczyny muszą się wypowiedzieć. Edit: nie wiem dlaczego zdjęcia się nie załadowały.