-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
-
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam takiego maila: " Chciałabym się dowiedzieć czy jest znana reakcja Nikusia na dzieci - mam 1,5 rocznego Miłosza oraz 6 letnią Hanię. Hania jest spokojną dziewczynką, Miłosz to typowy chłopak, momentami głośny. Mieszkam w domu z ogrodem, są tu jeszcze dwie suczki (kundelki, małe) - misia (schroniskowa) ok. 11 lat, kama 7-8 lat. W domu, w którym mieszkam, są moi rodzice, u których jest miśka, ciocia z wujkiem, u których jest kama. Wszyscy mieszkamy na osobnych piętrach, ogród jest wspólny, w całości ogrodzony. Piesek jest gdzieś we Wrocławiu? " Poker, w DT chyba nie ma dzieci i raczej pewnie Nikuś nie miał do czynienia z dziećmi odkąd jest we Wrocku? -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wplynęły pieniążki od teresaa118 - 40zł . Bardzo serdecznie dziękuję. Czekamy na info od Murki ile wynoszą koszty weta. -
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Ciekawa jestem jaka jest zasada finansowania psów w Wojtyszkach? Jeśli co miesiąc otrzymują kasę za psa to nie opłaca im się adoptować. O Radysach słyszałam, ze dostają tylko jednorazowo sumę za psa, dlatego też tak chętnie wydają psy do adopcji bo im się nie opłaca ich długo trzymać. -
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Kochany pycholek, jeszcze pewnie nie wierzy jakie szczęście go spotkało :) -
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Ori powinien duzo biegać po ogrodzie aby zgubić trochę wagi, po tej 1,5 rocznej odsiadce w klatce w Radysach jest "przypakowany". -
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Ciekawa jestem o której Patrycja dojechała do Świebodzina no i jak sam Ori. Szafirka i jej TZ na pewno zmęczeni po tej nocnej akcji odebrania psa no i potem rozlokowania Oriego w hoteliku. Moze dzisiaj da radę choć "cosik" nam napisać. -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
Sara2011 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry maluszku. Ciekawa jest co u Ciebie. -
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek Oriego. Anula, Bogusik- wielkie podziękowania dla Was za wzięcie pod opiekę tę radyską, smutną duszyczkę. Rozmawiałam przed chwilą z Patrycją. Ciągle w drodze, w Świebodzinie nie będzie wcześniej niż o pierwszej w nocy. Szafirka a bardziej jej TZ będą wkurzeni, oj będą (trochę się boję). Wszystkie psiaki mega grzeczne. W tej chwili Patrycja ma w aucie Mozarellę, która jedzie do DS w Poznaniu, owczarka Nissana który jedzie do DS w Świebodzinie no i Oriego. Rozmawiałam z nią chyba z godzinę i ani razu nie słyszałam aby jakiś psiak zaszczekał. Ori przy "załadunku" merdał ogonkiem :) -
Poczytałam wątek, smutny los tego psiaczka ale trafił w dobre ręce. Anecik a może by tak mimronkowo rozbudować? Za ogrodzeniem u Ciebie widziałam wieeeeeeelkie pole, może wykupimy parę hektarów i rozszerzymy mimronkowo, z korzyścią dla potrzebujących psiaków. Ileż by ich tam można pomieścić !:)
-
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Murko, przelałam 60zł za transport Nikusia z Zamościa do Ciebie. Jak podasz jeszcze koszta weta to zrobię drugi przelew. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Murko, przelałam na konto hoteliku kwotę 552.50 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za opiekę nad Axelkiem. Fundacji ZEA dziekuję za przejęcie kosztów leczenia Axelka :). -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wpłynęły następujące wpłaty na Axelka, bardzo serdecznie dziękuję :) 20zł-Dulska/05.12.2016/stala XII 50zł-M.Kościelak(FB)/02.12.2016/stała XII -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
Sara2011 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
No to się zbroimy :). -
Dzisiaj miałam w końcu pierwszy telefon o Emi. Pani dzwoniła spod Kalisza, miała dwa pekinczyki ale jeden odszedł i szukają towarzystwa dla pieska. Powiedziałam co wiedziałam o Emi, po więcej informacji skierowałam do LILU. Pani pytała jeszcze o stosunek do dzieci ale pod tym kątem Emi nie była sprawdzana. Opowiedziałam o procedurach adopcyjnych bo Pani też o to pytała. Czy Pani zadzwoni do LILU to nie wiem ale i tak dobrze, że ktoś się odezwał.
-
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
Sara2011 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
To czekamy na relację kajtek:) -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
Sara2011 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki :) -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
Sara2011 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Havanka pilnie poszukiwana ! -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam maila z DS: "Axelek podbił wszystkim serca. Droga była trochę ciężka, bo to 7 godzin z czterema przerwami. Axel pożarł smycz, ręcznik podarł w drobne paseczki, w kocu wygryzł dziury, także wesoło było. Jest zestresowany, nie bardzo wie co się z nim dzieje. Trzeba będzie włożyc dużo pracy, żeby go "wyprostowć". Umawiam się w tym tygodniu z naszym weterynarzem, że by go obejrzał i w ogóle zapoznał się z nim. Axel bardzo dużo sika nadal, bardzo dużo pije wody. Najgorsze że sika w domu, mimo wyjśc częstych do ogrodu. Myslę, że jest zdezorientowany. Nie miał go tez kto nauczyć "manier". Trzeba traktować go jako szczeniaczka i uczyc podstaw zachowania. Przy tym jest przeuroczy i myslę że damy radę wyprowadzić go z tej biedy. Na razie uczymy sie wzajemnie i poznajemy:) " -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Poker, to podeślij treść ogłoszenia to wykorzystam to OLX.