Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Słodkie :). Kochane Strusiątko :) Ma kochana olx nasze Strusiątko ale na razie cisza. I o Emi też :(
  2. Ojej, słooooooodkie :) Edit: Wpłynęły pieniązki od markofix1-10zł (XI) oraz bakusiowa-25zł (XI+bonus). EMI bardzo serdecznie dziękuję:).
  3. Na razie jedna głupia wiadomość, nawet szkoda przytaczać. OLX wyróżniłam i wykupiłam podbijanie (odświeżanie) na 7 dni. Na razie 4 osoby wrzuciło do obserwowanych ale telefonów zero. No ale to dopiero początek, nie traćmy nadziei. Mam nadzieję, ze szybko od anecik wyeksmitujemy Strusia do domu.
  4. Tolu, nie wiemy w jakim wieku są te dwa maluszki? A ten czarny to nie wiemy jakiej płci, tak?
  5. Tola, skąd wiadomo że niewidome?
  6. Tego maluszka trzeba na cito zabierać:(
  7. Anecik, a ja nie zdziwiłabym się gdyby Struś łepetynę wsadził do Tyćki budki a reszta na zewnątrz i tak spał :)
  8. W podpisie mam banerek dla Miłeczki. Marny wprawdzie bo dzisiaj stworzyłam swoje pierwsze w życiu banerki :). Ale na start jest a może ktoś kto się zna na rzeczy stworzy ładniejszy dla Miłeczki :)
  9. Maurycy prześliczny :)
  10. Elik, jak klikasz w sygnaturę i otwiera się okienko to tam wklejasz link do wątku a nie link do zdjęcia.
  11. Ja to nie będę dobrym nauczycielem bo sama dzisiaj pierwszy raz w życiu robiłam i dlatego są takie "bidne" :). Ja otworzyłam zdjęcie za pomocą programu paint i tam się pobawiłam trochę (wstawiłam teksty). Może jest jakiś lepszy sposób, tego nie wiem :)
  12. elik, najpierw w sygnaturach wstawiam link zdjęcia potem klikam dwa razy na wstawioną sygnaturkę/zdjęcie i otwiera się okienko i tam wstawiam link wątku, wtedy sygnaturka jest podlinkowana no i zapisuję i gotowe :)
  13. Pani Jola Sz. z Facebooka, która wcześniej co miesiąc wspierała Felusia kwotą 30zł przeniosła swoją deklarację na Strusia. Pani Jolu, bardzo dziękuję :).
×
×
  • Create New...