Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Murko, zamówiłam adresówkę dla Axelka z dostawą kurierem co by zdążyła dotrzeć do soboty.
  2. Super, nie trzeba by było potem odsyłać do Zamościa.
  3. Poker , nie masz czasem kontenerka w którym można by przewieźć Nikusia?
  4. Jeśli chodzi o transport to ja już dawno jestem po rozmowie i Pani się zgodziła:)
  5. Poker, a kiedy będzie wiadomo czy Sisi ma DS?
  6. Chciałam zawieźć maleństwo do LILU i właśnie z pomocą DS Axela.
  7. Tak Anula, sprawdzałam. Bo tez mi to w pewnym momencie przyszło do głowy, że może coś źle wpisałam. Ale wszystko jest dobrze.
  8. Heheh, też zawsze mam stresa jak wchodzę na koniec miesiąca na konto. A u mnie wypłata dopiero 10 grudnia, więc jeszcze daleko. Ale spokojnie, za hotelik płacę u Lilu zawsze na koniec miesiąca, więc płatność byłaby dopiero na koniec grudnia.
  9. Olenko, bardzo dziekuję. Mozesz posłać w grudniu skoro teraz cienko z kasą :).
  10. Anula ale u LILU Nikuś będzie w domku. A transport mam załatwiony darmowy, dzięki Axelkowi :)
  11. Dziękuję Anula, pozwolę sobie zapisać na wątku Niko.
  12. Chciałabym zabrać go do LILU, żeby był w domku. On za malutki na kojec.
  13. Wpłaty: 10zł -Olena 84 /28.11.2016 20zł-elficzkowa/30.11.2016 10zł -kiyoshi/30.11.2016 20zł -Anula/30.11.2016 40zł-teresaa118/07.12.2016 Razem wpłaty: +100zł ........................................................................ Wydatki: 60zł-transport z Zamościa do Murki /06.12.2016 30zł- odrobaczenie 10zł-pozostałość po Nikusiu zapisana na koncie Donalda. Razem wydatki: 100zł .......................................................................... Stan konta: 0zł
  14. Deklaracje stałe: 10 zł -Anula 10zł - kiyoshi Deklaracje jednorazowe i inne: 20zł -elficzkowa 10zł -Olena84 /wpłacone Jo37-udziała w bazarku teresaa118-40zł/wplacone
  15. To znowu ja. Miałam już nie zakładać kolejnych wątków, przynajmniej dopóki nie wyadoptuję Strusia i Emi. Ale jak patrzeć na tę drobinę w schronie, no jak ??? Zbliżają się mrozy, on nie przeżyje taki maciupeńki :( :(:(:(:(:( Edit: 02.12.2016 Niko został odebrany ze schronu i zostanie przez jedną noc u weta. W dniu 03.12.2016 pojedzie do Murki a 04.12.2016 do Wrocławia do BDT (do znajomej Poker). A to Niko (Nikuś) - maleńki (nie więcej niż 5 kg), przerażony, zziębnięty, brudny :(
  16. Kochani, w związku z tym, że Axel jedzie w sobotę do domu, czy bylibyście skłonni przenieść swoje deklracje na tę drobinę? Chciałabym go zabrać jak najszybciej ze schronu.
  17. Też tak uważam chociaż ja wyeksponowałam , że to mega przytulak a i tak cisza. https://www.olx.pl/oferta/strus-mega-przytulak-szuka-kochajacego-domku-CID103-IDiMK5l.html
×
×
  • Create New...