-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Poker, ja tam wcale nie jestem wyrywna aby decydować o DS. Ale nie wiem czy Tola nie chciałaby tu mieć swojego zdania, w końcu Nikuś został wyciagnięty na fundację ZEA. -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
Sara2011 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
No właśnie tego się obawiałam. Trzeba zabierać małą na cito. -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Poker, ja mam wyróżnionego Olx po Axelku, który ważny jest do 18 grudnia. Potrzebuję tekst i nr telefonu to podmienię dane. -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
Sara2011 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Kto może zrobić bazarek imienny dla niuni ? Ona nie ma nic..... ani imienia, ani pieniążków na transport , ani na leczenie :(. A tu mróz na dworze. Ja się zastanawiam czy ona w ogóle wchodzi do budy. -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
Sara2011 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Havanko, gdzie jesteś ? Może byś zrobiła bazarek transportowy? Tak Ci pięknie wyszedł ten ostatni bazarek transportowy :) -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
Sara2011 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
elik - ale Anula pisze o psiakach z Zamoscia, tam psy mają nr chipa. A Ty pytasz o psy z Zamoscia czy Radys? Bo chyba się zgubiłam :) -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Mini-grizzly :) -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za informcję. Wiek będzie potrzebny do ogłoszeń. A czy ważył go? -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Murko, czy wet coś mówił ile Nikuś może liczyć latek? -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Przyznam się , że jestem w szoku po tym co przeczytałam. Jeszcze może zrozumiałabym, gdyby dziecko w ten sposób postąpiło. Ale jeśli dorośli ludzie puszczają psa luzem i to w pierwszych godzinach w nowym domu, pomimo pouczania to ja już nic nie wiem i jest mi przykro. Nie wiem, czy aż tak bardzo bym się pomyliła w ocenie domu ?Mam tylko nadzieję, że Pan weźmie sobie do serca to wszystko, co Poker mu "nagadałaś". Nie wiem czy dzisiaj zasnę :( -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Poker napisz jeszcze coś o Axelku. I już wtedy nie będę męczyć i pójdę spać. -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Uffff, dzięki Poker za info o Nikusiu. Czekałam na nie cały dzień :). Ja mam po Axelku wyróżnione ogłoszenie do 18 grudnia na olx, można tylko podmienić dane. Potrzebny tylko tekst i fotki. Kto wie, może Święta maluch spędzi już we własnym domku, on jest taki uroczy :). -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
Sara2011 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Dzięki Alaskan, że założyłaś wątek malutkiej. Na pewno wszystko się uda i mała niedługo będzie w ciepełku i pod opieką. -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Poker, napisz co u Nikusia i Axelka plizzzz. Ja dzisiaj nic nie zrobiłam tylko siedzę i odświeżam stronę w oczekiwaniu na wieści od Ciebie :) -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Nikuś już w drodze. On jest taki śliczny, co chwila wchodzę sobie tutaj pooglądać fotki by oko nacieszyć:) -
Kurczę martwi mnie brak odzewu odnośnie Strusia i Emi. O Strusia oprócz telefonu od jakiś dzieciaków typu "proszę Pani a po ile jest Struś ?" nie było żadnego zapytania. O Emi nawet telefonu od dzieciaków nie było :( A przecież mają już sporo odkryć telefonów. Nie wiem po co ludzie odkrywają te telefony. Co tu robić, co tu robić?
-
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ale mordka cudowna. Co za emocjonujący wieczór :) -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Jeju, jaki on jest śliczny i maleńki:). A jak tam go jeden z kotków zaczepia :). Aż się człowiek sam do siebie uśmiecha widząc to maleństwo . Ale Nikuś śmiesznie wyglądałby przy Axelku :) -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Anula, deklaracje nie będą potrzebne, nie wiem tylko ile wyniesie koszt weta , pewnie nam trochę przybraknie ale Murka powinna zrobić niedługo rozliczenie, to zobaczymy na czym stoimy. -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziekuję teresaa118:). Konto to samo jak dla Axelka. -
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Nikuś już u Murki. Murka napisała mi SMS-em, że mały jest przesłodki :).