Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Poker, ja tam wcale nie jestem wyrywna aby decydować o DS. Ale nie wiem czy Tola nie chciałaby tu mieć swojego zdania, w końcu Nikuś został wyciagnięty na fundację ZEA.
  2. Poker, ja mam wyróżnionego Olx po Axelku, który ważny jest do 18 grudnia. Potrzebuję tekst i nr telefonu to podmienię dane.
  3. Kto może zrobić bazarek imienny dla niuni ? Ona nie ma nic..... ani imienia, ani pieniążków na transport , ani na leczenie :(. A tu mróz na dworze. Ja się zastanawiam czy ona w ogóle wchodzi do budy.
  4. Dziękuję za informcję. Wiek będzie potrzebny do ogłoszeń. A czy ważył go?
  5. Murko, czy wet coś mówił ile Nikuś może liczyć latek?
  6. Przyznam się , że jestem w szoku po tym co przeczytałam. Jeszcze może zrozumiałabym, gdyby dziecko w ten sposób postąpiło. Ale jeśli dorośli ludzie puszczają psa luzem i to w pierwszych godzinach w nowym domu, pomimo pouczania to ja już nic nie wiem i jest mi przykro. Nie wiem, czy aż tak bardzo bym się pomyliła w ocenie domu ?Mam tylko nadzieję, że Pan weźmie sobie do serca to wszystko, co Poker mu "nagadałaś". Nie wiem czy dzisiaj zasnę :(
  7. Poker napisz jeszcze coś o Axelku. I już wtedy nie będę męczyć i pójdę spać.
  8. Uffff, dzięki Poker za info o Nikusiu. Czekałam na nie cały dzień :). Ja mam po Axelku wyróżnione ogłoszenie do 18 grudnia na olx, można tylko podmienić dane. Potrzebny tylko tekst i fotki. Kto wie, może Święta maluch spędzi już we własnym domku, on jest taki uroczy :).
  9. Poker, napisz co u Nikusia i Axelka plizzzz. Ja dzisiaj nic nie zrobiłam tylko siedzę i odświeżam stronę w oczekiwaniu na wieści od Ciebie :)
  10. Z Torunia nie znam ale z Grudziądza jest toyota , z tym że nie wiem czy wciąż aktywna na Dogo. Też nie jest to jakoś super blisko ale może coś będzie mogła pomóc. I chyba kolejna kobietka jest z Grudziądza lub okolic.
  11. Nikuś już w drodze. On jest taki śliczny, co chwila wchodzę sobie tutaj pooglądać fotki by oko nacieszyć:)
  12. Kurczę martwi mnie brak odzewu odnośnie Strusia i Emi. O Strusia oprócz telefonu od jakiś dzieciaków typu "proszę Pani a po ile jest Struś ?" nie było żadnego zapytania. O Emi nawet telefonu od dzieciaków nie było :( A przecież mają już sporo odkryć telefonów. Nie wiem po co ludzie odkrywają te telefony. Co tu robić, co tu robić?
  13. Ale mordka cudowna. Co za emocjonujący wieczór :)
  14. Jeju, jaki on jest śliczny i maleńki:). A jak tam go jeden z kotków zaczepia :). Aż się człowiek sam do siebie uśmiecha widząc to maleństwo . Ale Nikuś śmiesznie wyglądałby przy Axelku :)
  15. Anula, deklaracje nie będą potrzebne, nie wiem tylko ile wyniesie koszt weta , pewnie nam trochę przybraknie ale Murka powinna zrobić niedługo rozliczenie, to zobaczymy na czym stoimy.
  16. Dziekuję teresaa118:). Konto to samo jak dla Axelka.
  17. Nikuś już u Murki. Murka napisała mi SMS-em, że mały jest przesłodki :).
×
×
  • Create New...