-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Gabi, nie zgodzę się, że to czy dom blisko czy daleko to sprawa drugorzędna. W przypadku nieudanej adopcji w kraju sama wsiądę w auto i pojadę po psa. Ale do Szwecji nie pojadę niestety. Co będzie jak trzeba będzie psa odbierać ze Szwecji natychmiast? Bo np.ugryzie dziecko albo zrobi inną krzywdę? Nie znamy przecież dobrze Axela ale wiemy ze jest bardzo energiczny i krzywdę małemu dziecku może zrobić niechcący. I żeby było jasne, ja nie mam nic do Ewelci. Wprost przeciwnie, wzbudza moją sympatię i to bardzo. Ale jak napisała Havanka, ostudźmy emocje. Dopiero ruszamy z ogłoszeniami. I żeby nie było-absolutnie nie skreślamy Ewelci ale checmy poznać też inne propozycje. I też jestem zodiakalnym lwem :) -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Gabi, ale z drugiej strony znamy też historię Zulki czy Cypisa. Też miało być pięknie. A po Zulkę musiałaś sama jechać bo nagle okazało się, że Pani ma ważniejsze sprawy niż pies. -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Czy nie uważacie że Alex jest za energiczny do takich małych dzieci? Przecież Murka pisała, że dorosłego może przewrócić. Czy ktoś na Dogo zobowiąże się pojechać do Szwecji po psa w przypadku kłopotów? Bo umowa umową a życie swoje. Mam pójść do sądu jeśli ktoś nie będzie egzekwował warunków umowy? -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ja osobiście nie jestem za adopcją zagraniczną, więcej napiszę wieczorem bo teraz jestem w pracy. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
LILU, czy możemy prosić o kontakt z rodzinką Felusia i wieści o chłopaku? I jakieś foteczki by nas uszczęśliwiły :) -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wysłane, bardzo dziękuję :) -
Jak najbardziej OK. Ja jeszcze ze swojej strony zawsze dodaje zapis o wizycie przedadopcyjnej i podpisaniu umowy, żeby wykluczyc z rozmów te osoby , które nie zgadzają się na takową wizytę. Oczywiście zdarzają się i tacy co nie doczytają do końca a potem zdziwieni jak się mówi o wizycie. I piszę też, że nie wydajemy psów do budy ani kojca. No ale to też można powiedzieć w rozmowie i zawrzeć w umowie ale ja zawsze wolę aby bylo jasne.
-
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję :). Chciałam wysłać nr konta ale Twoja skrzyneczka pełna:( -
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Konto Axelka powiększyło się o wpłatę stałej deklaracji za XI-20zł od Livka. Axelek pięknie dziękuje :).