Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Mam nadzieję, że Emisia mi wybaczy że zaproszę na wątek Donalda:
  2. Dzień dobry Ori. Cieszę się, że masz cieplutko i ma Ciebie kto przytulić i pogłaskać :). Jeszcze raz dziękuję Anuli i Bogusik za wzięcie pod swoje skrzydła Oriego a szafirce za przyjęcie go pod swój dach. A tymczasem ja zapraszam do innego kolegi niedoli .
  3. Pan Maciej K. z FB zgodził się przenieść deklarację z Axela na Donalda w wys. 50zł/mcs. Jak napisał, nie ma nic przeciwko kontynuacji zlecenia :). Bardzo dziekuję Panu Maciejowi, który wspiera już kolejnego "mojego" psiaka. Deklaracja na Donalda będzie od stycznia bo w grudniu Pan Maciej wpłacił jeszcze na Axelka.
  4. Dzisiaj porozsyłam :) Pomoże na pewno.Bardzo dziękuję. Nr konta powysyłam troszkę później.
  5. Kto jeszcze może wspomóc psiaka? Chciałabym go we wtorek zabrać z Radys ale potrzebne deklaracje i pieniążki na transport :(. Bardzo proszę, bardzo, bardzo......
  6. Jeszcze raz przybiegłam pooglądać tańczącą EMI :). Cudowne fotki :)
  7. Jeszcze raz dziękuję. Dzisiaj wyslę nr konta :). Memory, bardzo dziękuję Tobie i p.Wiktorowi :). Konto wyślę w dniu dzisiejszym.
  8. Hihihi, Emi jak wiewiórka . Ale robi wygibasy ! Super, super. Fajnie to potrafisz wszystko LILU uchwycić aparatem :)
  9. Jest śliczny i młody-to jego atuty. Na pewno szybko znajdzie domek, byc może nie przed Świętami bo teraz szalony czas ale potem adopcje ruszą.
  10. Ja też mam taką nadzieję. Pytałam dziewczyn o jego zachownie: w stosunku do człowieka zero agresji , on jest tylko przerażony.
  11. Tak, wiem. Ostatnio Chmurka skończyła żywot po sterylizacji :( Donald nie jest chyba wykastrowany bo nie ma takiej informacji w opisie.
  12. Witam serdecznie na wątku psiulka. Cieszę , że coraz więcej osób zagląda :). Livko kochana, bardzo Ci dziękuję. Skarbnikiem będę ja , przepraszam że takim samozwańczym. No chyba że ktoś inny by chciał :). A konto będzie to samo jak dla Axelka.
×
×
  • Create New...