Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Ja o transporcie też się dopiero dzisiaj dowiedziałam :).
  2. Emi dzisiaj pojechała do DS. Jest teraz w drodze, wyjechała ok.godz.18 . Dziękuję LILU za zorganizowanie transportu. Przyznam się, że mam ogromnego stresa. Cóż ta Emi musi sobie myśleć teraz, że znowu porzucona :(. Oby Państwo ją pokochali.
  3. Konto Dolarka powiększyło się o następujące wpłaty: 20zł -Livka/12.01.2017/stała I 15zł -Patrycja96/13.01.2017/stała II 30zł - MikaAga/12.01.2017/wpłata Bardzo serdecznie dziękuję :)
  4. Wpłynęły nowe wpłaty dla Struśka: 80zł -teresaa118/12.01.2017/stała I,II 50zł -Jolanta Sz./12.01.2017/stała I (FB) 20zł -Sybil/13.01.2017/stała I 20zł -Sara2011/13.01.2017/stała I Bardzo serdecznie dziękuję :)
  5. Poker, zostałaś w takim razie mamą chrzestną . Oficjalnie ogłaszam, że sunia nie jest już bezimienna i od dziś nazywa się NUTKA :).
  6. Zmieniłam Struskowi olx na Warszawę. Może tam będzie miał więcej szczęścia.
  7. Z tego co wiem to zdjęcia Nitki ze schronu były robione 2 miesiące temu. Chyba że juz wtedy został jej odgryziony i do tej pory zarastał sierścią.
  8. Ja też z niecierpliwością czekam na informacje i zdjecia.
  9. Ja też trzymam:). Jak widać małe i ładne zawsze mają lepiej :). Chwila moment i juz telefon :)
  10. Dziękuję Mureczo za zdjęcia. Dolarek juz stoi wyprostowany, nie taki skulony jak na pierwszych zdjęciach. Jest slicznym pieskiem, teraz to widać w całej okazałosci. A jak się go jeszcze wykąpie i futerko mu się wybieli to będzie cudny. No ale na razie warunki kąpielom nie sprzyjają, tym bardziej przy takim gęstym futrze.
  11. Poker, jeszcze nie zastanawiałam się nad imieniem, najpierw muszę mieć pewność czy ta sunia to Nitka czy nie. Ale Nutka bardzo mi się podoba :).
  12. Sunia musiała być sunią kanapową kiedyś bo u Kasi wskakuje na kanapę :).
  13. W przypadku Frezji nie powiedziałabym, ze to mogą być dwie różne sunie. W ogóle nie miałabym takiego skojarzenia. Ta z Domu Tymianka jest juz wypielęgnowana. Ale w przypadku Nitki już mam ogromne wątpliwości. Jeśli faktycznie okaże się że sunia miała odgryziony ogon to się zapłaczę :(.
  14. Jeśli okaże się, ze sunia nie jest Nitką to na pewno nie zostanie odesłana do schronu . Nikt nie ma też pretensji do osoby robiącej zdjęcie że sunia może być w ciąży bo to przecież nie jej wina :). To, że gdzieś było to napisane z wykrzyknikiem to tylko informacja że trzeba będzie na szybko robić sterylkę aborcyjną. To czy jest w ciąży nie jest potwierdzone, bo mała nie była jeszcze u weta. To tylko pierwsze wrażenie hoteliku i Patrycji. Być może jest tylko gruba. Na pewno różnicą są uszy, ogon (jego brak) , inny nr psa, smukłość . No i jeśli ta sunia to jednak Nitka to zdjęcia są mocno podretuszowane. Edit: jeszcze wiek się nie zgadza. Nitka miała mieć 2 lata, ta sunia ma 4 lata wpisane w książeczce.
  15. Jeżeli okaże się , że to jest jednak Nitka to ja poproszę dziewczyny żeby mi zrobiły sesję zdjęciową to i ja w końcu będę piękna.
  16. Dziękuję Wam Kochane za ogłoszenia . Anecik, wierzę że telefon się rozdzwoni i będziesz musiała co chwilę ładować baterię bo się będzie tel grzał do czerwoności :)
  17. Kasiu, czy ta sunia która przyjechała miała przyczepiony nr na szyi ? Czy możesz sprawdzić nr szczepienia w książeczce?
  18. Takiego zdarzenia jeszcze nie miałam!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzwoniła do mnie Kasia z informacją, że schronisko wydało inną sunię , nie Nitkę !!!! Czekam na zdjęcia tej suni. Jest podejrzenie że sunia może być zaciążona. MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!! Co się stało z Nitką ???? Czy ona jeszcze żyje w ogóle.
  19. Iza, bardzo Ci dziękuję za zredagowanie tekstu. Może jeszcze niech anecik spojrzy na tekst czy ma jakieś uwagi. Jeśli nie to ruszamy. Nie wiem czy anecik będzie chciała podać swój nr telefonu w ogłoszeniach, jeśli nie to podajmy mój. Jeśli można to olx chciałabym ja zrobić to wyróżnię i wykupię odświeżanie. Jeszcze raz dziękuję :)
×
×
  • Create New...