-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
hehehe Domek jednorodzinny, 27a ogrodu, w domu 13-letni piesek labrador. Piesek do domu do przytulania oczywiście. Państwo oczywiście zgadzają się na PA. Rozmawiałam z Panem (Pani stała obok i też słuchała), Pan wyjeźdża w poniedziałek w Alpy na narty ale żona w razie czego jest w domu, mam dokładny adres i nr telefonów (stacjonarny i komórkowy). Dlaczego Pani nie jedzie w Alpy nie spytałam :). Ale też w razie czego proszę o pomoc w transporcie, przynajmniej do Wrocławia. Pomyślałam że może by Emi i Strusia na jednym ogniu upiec, tzn. jednym transportem ich przewieźć o ile wizyta PA wypadnie dobrze :).
-
Anetko, bardzo dziękuję Ci za wizytę PA:). Odnośnie transportu to kiedy ja z Panią rozmawiałam pierwszy raz i kiedy Pani zapytała czy jest możliwość abyśmy przywieźli psa to odpowiedziałam, że nie dowozimy. Potem Pani zadzwoniła do LILU porozmawiać jeszcze o EMI i z tego co potem mi Pani powiedziała podczas drugiej rozmowy z nią, to podobno LILU obiecała pomoc w zorganizowaniu transportu. Może ktoś ma jakiś pomysł z transportem? Może Lilu też będzie miała jakiś pomysł.
-
-
Maleńki Nikuś (teraz Teddy) juz w DS. Powodzenia maluchu :).
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Sliczny Nikuś. Widać, że lubi wylegiwać się w mięciutkich kocykach i kołderkach. No ale przecież w takich warunkach powinno przebywać takie maleństwo :). -
Mopka pozdrawia wszystkie Ciocie :). Info z DS: "Mopeczka zupełnie bez zmian, jakby się dla niej czas zatrzymał, nadal radosna i zdrowa ,biega jak szalona gdy tylko poczuje ,że nie ma smyczy. Apetyt także bez zmian . Mopeczka miała zapiętą bardzo ładną spinkę i chciałam aby zdjęcie było fajne ale zdjęła i nie dala ponownie założyć :), nadal jest taka charakterna. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym roku 2017".