Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Prześliczne sunie, wygladają jak siostrzyczki. I pozują jak modelki :).
  2. Tola, może trzeba było wysłać tego starszego ONka i ONeczkę ?
  3. Kto może wspomóc jeszcze Fosterka? Bardzo proszę, bardzo, bardzo..... na hotelik, na SPA, na transport.....
  4. Bardzo, bardzo wspaniałe wiadomości :)
  5. Dzień dobry :). Kto może wspomóc Fosterka i dołożyć mu do biletu do wolności ? Fosterek będzie bardzo wdzięczny .
  6. Oho, ale się rozruszało :). A mówiłaś anecik Panu o chętnym domku szeregowym :)
  7. Czy już wiadomo kiedy Oriś wyrusza do swojego domku ?
  8. Kto wspomoże Fosterka, kto jeszcze ? Piesio ładnie prosi bo chce wyjść na wolność.
  9. Tak, konto to samo, bardzo dziękuję. Oczywiście na Fosterka pieniażki przejdą jak Strusiek wyfrunie do DS:). Ale mam nadzieję, ze wyfrunie.
  10. Bogusik potwierdziła, że jak Strusiątko pójdzie do DS to przeniesie deklarację na Fosterka. Bardzo ślicznie dziekuję :). Kto może jeszcze dorzucić się? Bardzo proszę, plizzzzz, plizzzzz......
  11. Havanko a może jakiś bazarek transportowy? Bo nie mam ani grosza na transport i tylko 50 zł deklaracji na hotelik :(
  12. Imię i nazwisko, adres, nr telefonu i nr chipa. Można też załaczyć zdjecie pieska ale to wezmę sobie w wątku :).
  13. Anecik, możesz tak zrobić, podpisać się z dopiskiem "z upoważnienia". Jak trzeba to napiszemy takie upoważnienie :).
  14. Pięknie dziękuję, to mamy już 50 zł stałych deklaracji:).
×
×
  • Create New...