-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Anetko, wchodzę naturalnie. Pomogłabyś w wypunktowaniu mocnych i tych słabszych stron Dafi? Z tych słabszych to z tego co wiem nie za bardzo z utrzymywaniem czystości, chociaż jest coraz lepiej , tak? Co jeszcze? -wiemy ze jest wysterylizowana , ma ok. 4 latka, waga 5.7kg -czy jest szczekliwa? -jak do psów i kotów? -czy miała okazję przebywać z dziećmi? Jesli tak, to jaki stosunek do dzieci? Potrzebowałabym te informacje do sformułowania treści ogloszenia.
-
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
A ja zapraszam także na wątek koleżanki Tobisia. -
Wpływy na konto: 497 zł -spadek po EMI /19.01.2017 200zł -Beata Ż. z FB /09.01.2017 /deklaracja jednorazowa 40zł -Małgorzata R. z FB/09.01.2017/dekl. jednorazowa 150zł -Monika F. z FB /10.01.2017/ deklaracja jednorazowa +stała 130zł -Dorota W. z FB /12.01.2017/deklaracja jednorazowa +stała 10zł -Agnieszka P. z FB /12.01.2017/deklaracja jednorazowa 100zł -Dorota P. z FB / 13.01.2017/deklaracja jednorazowa 100zł -Monika F. z FB/19.01.2017/ deklaracja jenorazowa na sterylke 40zł -bakusiowa/20.01.2017/stała za I +bonus 50zł -rutta /23.01.2017/deklaracja stała? 10zł -magenka1/27.01.2017/stała II 50zł - K.G (z FB)/27.01.2017/deklaracja jednorazowa 10zł -Czarna Kafka/30.01.2017/stała II 10zł -markofix1/01.02.2017/stala II 30zł -certusowa/02.02.2017/stała II1397 10zł- Dorota W. (FB) /06.02.2017/stała II 10zł -dorota1/06.02.2017/stała II 20zł -Dulska /06.02.2017/stała II 30zł -Monika F.(FB) /09.02.2017/stała II 20zł-agat21/10.02.2017/stała II i III 20zł -Sara2011/10.02.2017/stała II 30zł-bakusiowa /20.02.2017/stała II +bonus:) 150zł -bazarek kiyoshi/20.02.2017 40zł-Poker/24.02.2017/stała II i III 50zł-rutta/27.02.2017/stała II 10zł -magenka1/28.02.2017/stała III 10zł -markofix1/01.03.2017/stała III 10zł -Czarna Kafka/02.03.2017/stała III 30zł -certusowa/02.03.2017/stała III 10zł -dorota1/02.03.2017/stała III 20zł -Dorota W. (FB)/03.03.2017/stała III 20zł-Dulska/06.03.2017/stała III 30zł-Monika F. (FB)/13.03.2017/stała III 20zł-Sara2011/13.03.2017/stała III 50zł-rutta/23.03.2017/stała III 30zł-bakusiowa/27.03.2017/stała III+bonus:) 30zł-Monia F./31.03.2017/stała IV 10zł-Czarna Kafka/03.04.2017/stała IV 30zł-certusowa/03.04.2017/stała IV 10zł-markofix1/03.04.2017/stała IV 10zł-magenka1/03.04.2017/stała IV 10zł-dorota1-04.04.2017/stała IV 20zł-Dulska/06.04.2017/stała IV 10zł-Dorota W. (FB)/07.04.2017/stała IV 20zł-Sara2011/09.04.2017/stała IV 20zł-agat21/10.04.2017/stała IV ,V, 30zł-bakusiowa/24.04.2017/stała Iv +bonus 10zł-Czarna Kafka/02.05.2017/stała V 30zł-certusowa/02.05.2017/stała V 10zł-markofix1/02.02.2017/stała V 20zł-Dorota W./05.05.2017/stała V 20zł-Dulska/08.05.2017/Stała V 10zł-magenka1/08.05.2017/stała maj 30zł-Monika F.(FB)/09.05.2017/stała V 100zł-rutta/10.05.2017/stała IV,V 10zł-dorota1/09.05.2017/stała V 40zł-Patrycja W. (FB)-12.05.2017/jednorazowa 20zł-Sara2011/12.05.2017/stała V 30zł-bakusiowa/22.05.2017/stała V 10zł-Czarna Kafka/01.06.2017/stała VI 10zł-markofix1/01.06.2017/stała VI 30zł-certusowa/02.06.2017/stała VI 10zł-Dorota W. (FB)/02.06.2017/stała VI 10zł-dorota1/06.06.2017/stała VI 20zł-Dulska/06.06.2017/stała VI 10zł-agat21/07.06.2017/stała VI 30zł-Monika F. (FB)/07.06.2017/stała VI 50zł-rutta/09.06.2017/stała VI 25zł-bakusiowa/12.06.2017/stała VI+bonus 20zł-Sara2011/13.06.2017/stała VI 10zł-magenka1/30.06.2017/stała VI 10zł-Czarna Kafka/30.06.2017/stała VII 30zł-certusowa/03.07.2017/stała VII 10zł-markofix1/03.07.2017/stała VII 10zł-dorota1/04.07.2017/stała VII 20zł-Dulska/06.07.2017/stała VII 20zł-Sara2011/06.07.2017/stała VII 10zł-agat21/11.07.2017/stała VII 25zł-bakusiowa/24.07.2017/stała VII + bonus 30zł-Monika F./26.07.2017/stała VII 10zł-Czarna Kafka/01.08.2017/stała VIII 10zł-markofix1/01.08.2017/stała VIII 10zł-dorota1/03.08.2017/stała VIII 30zł-certusowa/02.08.2017/stała VIII 20zł-Dulska/07.08.2017/stała VIII 20zł-Dorota Wandrychowska (FB)/07.08.2017/stała VIII 30zł-Monika Frąckiewicz (FB)/07.08.2017/stała VIII 10zł-magenka1/10.08.2017/stała VII 20zł-Sara2011/10.08.2017/stała VIII 10zł-agat21/16.08.2017/stała VIII 25zł-bakusiowa/21.08.2017/stała VIII 10zł-Czarna Kafka/30.08.2017/stala IX 10zł-markofix1/01.09.2017/stała IX 30zł-certusowa/04.09.2017/stała IX 10zł-dorota1/06.09.2017/stała IX 20zł-Dulska/06.09.2017/stała IX 10zł-magenka1/07.09.2017/stała VIII 30zł-Monika Frąckiewicz/08.09.2017/stała IX 20zł-Sara2011/08.09.2017/stała IX 10zł-agat21/21.09.2017/stala IX 25 zł -bakusiowa /27.09.2017/stała IX +bonus 10zł -Dorota W. (FB)/27.09.2017/stała IX 10zł-Czarna Kafka /02.10.2017/stała X 30zł -certusowa /02.10.2017/stała X 10zł-markofix1/02.10.2017/stała X 10zł -dorota1/04.10.2017/stałaX 20zł -Dulska /06.10.2017/stała X 10zł -agat21/06.10.2017/stała X 10zł -D.Wandrychowska (FB) /06.10.2017/stała X 30zł -Monika Frąckiewicz (FB) /09.10.2017 /stała X 10zł -magenka1 /10.10.2017/stała 20zł -Sara2011/16.10.2017/stała X 25zł -bakusiowa /16.10.2017 /stała X + bonus 10zł -Czarna Kafka/02.11.2017/stała XI 30zł -certusowa /02.11.2017/stała XI 10zł -markofix1/02.11.2017/stała XI 10zł -dorota1/03.11.2017/stała xI 20zł -Dulska /06.11.2017/stała XI 30zł -Monika Frąckiewicz /09.11.2017/stała XI 20zł -Sara2011/09.11.2017/stała XI 120zł-Poker/16.11.2017/stałe IV,V,VI + bonus 10zł -agat21/16.11.2017/stała XI 10zł -Dorota Wandrychowska /17.11.2017/stała XI 30zł -magenka1 /20.11.2017/stała + na wyróżnienie 50zł -bakusiowa /27.11.2017 /stała + jednoeazowa 10zł -markofix1 /01.12.2017/stała XII 40zł -Czarna Kafka /04.12.2017/stała XII + bonus 30zł -certusowa /04.12.2017 /stała XII 20zł -Dulska /06.12.2017/stała XII 10zł -dorota1/07.12.2017/stała XII 10zł -magenka1/11.12.2017/stała XI 10zł -agat21/15.12.2017/stała XII 20zł -Sara2011/15.12.2017/stała XII 30zł -M.Frąckiewicz/15.12.2017/stała XII 50zł -bazarek kiyoshi /18.12.2017 40zł -bakusiowa /18.12.2017/stała XII +bonus Razem wpływy : +4162 zł ............................................................................................................................................ Wydatki: 280zł -transport do hoteliku 273zł -sterylka 74zł -czipowanie +tabletka odrobaczająca 210 zł -hotelikowanie za styczeń 6zł/odświeżanie ogłoszenia/27.02.2017 300zł-hotelik luty 6zł-odświeżanie od 12.03.2017-19.03.2017 6zł-odświeżanie do 5 kwietnia 300zł-hotelik marzec 300cł-hotelik kwiecień 300zł-hotelik maj/31.05.2017 30zł-dojazd na wizytę PA 300zł-hotelik czerwiec 15zł-wyróżnienie ogłoszenia 30zł-hotelik lipiec 12zł-wyróżnienie ogłoszenia na miesiąc (06.08.2017) 17zł-wyróżnienie olx 300zł-hotelik sierpień 300zł-hotelik wrzesień 300zł-hotelik pażdziernik 18zl -wyróznienie olx 300zł -hotel XI 160zł -hotel XII (do 16.12.2017) 35 zł -szczepienie wścieklizna /16.12.2017 39zł -rejestracja czipa w Safe Animal Razem wydatki: 4181 zł ...................................................................................................................................... SALDO : -19 zł
-
Deklaracje stałe: 10zł -agat21 II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 10zł -magenka1 (od II) II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI 10zł -dorota1 (od II) II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 20zł -Sara2011 (od II) II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 20zł -Poker* (od II) II,III,IV,V,VI, 20zł -bakusiowa (od I) I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 10zł -Czarna Kafka (od II) II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 20zł -Dulska (od II) II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 20zł -Mela Jakimiuk (od II) 10zł -markofix1 (od II) II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 10zł -Dorota W. z FB I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI 30zl-Monika F. z FB I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII 50zł-rutta I,II,III,IV,V,VI 30zł-certusowa (od II) II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII Razem deklaracje stałe: 270zł *Poker-deklaracja na 5 mcs
-
EDIT: Zamiast Nitki schronisko wydało inną sunię i w dniu 11.01.2017 do hoteliku do Kasi przyjechała Nutka. Po dochodzeniu okazało się, że Nitka wyjechała ze schronu juz w grudniu. ............................................................................................................................................................................................................................................ Jak już pewnie niektórzy wiedzą z wątku EMI postanowiłam pomóc Nitce z Radys, krótkowłosej suni która bardzo tam marzła. Nie powinnam brać kolejnego psiaka skoro Donald i Struś jeszcze nie mają domów, EMI wprawdzie czeka na transport do DS ale wciąż jeszcze w hoteliku , no musimy znaleźć domek dla Dafi ale serce znowu wzięło górę nad rozumem. Nie obyło się bez nerwów. Nitka miała opuścić Radysy już w sobotę ale zaginęła i nie mogli jej znaleźć. Potem szukano jej jeszcze w poniedziałek i też nie znaleziono.Dopiero we wtorek otrzymałam telefon, że Nitka się znalazła w schronie, wcześniej została przeniesiona do innego boksu i nie zanotowano tego. Nitka wyjechała dzisiaj z Radys i jedzie z Pati-C do hoteliku do Kasi, tam gdzie jest Lenka i Inka. Na pewno dotrą do Kasi późno, więc pierwsze wiadomości będą dopiero jutro. Bardzo proszę o pomoc w utrzymaniu Nitki . To jest Nitka: A to opis Nitki zamieszczony przez wolontariuszki z Radys: NITKA - koleżanka niedoli (bo ze wspólnego kojca) Brzózki, Tusi, Kawki oraz kilku innych małych sunieczek, które już znalazły opiekę i dom (Tęczy, Śnieżki, Łezki). Podobnie jak i one - nieduża, drobna, trochę wystraszona i bardzo miła. Młodziutka; wszystko wchłonie i wszystkiego się nauczy - tylko ją pokochajcie. Bo ze ona pokocha, to przecież pewne. Nitka ma ok. 2 lat .
-
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Kochany Oriś. Tak się cieszę że Anula z Bogusik go uratowały z piekła a teraz ma u szafirki jak w niebie :). A domek na pewno się znajdzie :). -
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Onaa czy masz jakiś pomysł na miejsce dla niego ? -
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Melduję się u Tobisia :). Super, że otrzymał chłopak szansę :)