-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
OK, to podeślij czipa. Ja go zarejestruję sama, bo ktoś mi może obiecać że to zrobi a wcale tego nie zrobi. Na razie mogę go zarejestrować na siebie a potem przerejestrować na Panią. Dane Pani mozemy wziąć z umowy, jak juz podpisze. Może jeszcze jakąś adresówkę dałoby radę kupić? Najlepsza byłaby taka grawerowana ale juz nie zdąży dojść jak zamówię, może Pani sama zamówi. A teraz moze jakąś dostępną w sklepie zoologicznym czy u weta. Jak będzie taka adresówka to kup proszę, przeleję pieniążki. I pewnie smyczkę też trzeba kupić. To kup proszę i napisz mi ile to kosztowało :).
-
Zapraszam na wątek Fostera. Bardzo chciałabym, żeby i on pojechał tym transportem do szafirki ale na razie nie ma nic :(
-
Anetko, bardzo dziękuję za relację, bardzo miło mi się ją czytało :). Jeśli Ty uznajesz, że to dom dla Strusia, to musi być to dobry dom. Jeśli możesz Anetko pojechać w sobotę na wizję lokalną to będę niezmiernie wdzięczna:). Czy to daleko od Ciebie? Dla ciekawostki dzisiaj dzwoniła tez Pani ze Świętochłowic. Pani z 12-letnią córeczką, mieszkającą w bloku. Pani pracuje, więc po szkole córka wychodziła by z pieskiem. Uważam, że bezpieczniejsze będzie wychodzenie na ogrodzony ogródek, przynajmniej na początku więc ten dzisiejszy domek bardziej mi się widzi. Pani ze Świętochłowic powiedziałam o dzisiejszej wizycie i to czy Strusiek będzie nadal do adopcji będzie zależało od tej dzisiejszej wizyty.
-
Wykaz wpłat: 20zł-nesiowata /26.01.2017/dekl.jednorazowa 20zł -Topi /27.01.2017/stała II 10zł -Monaga/27.01.2017 /stała II 50zł -Poker/27.01.2017/dekl.jednorazowa 50zł-Anula/27.01.2017/dekl.jednorazowa 30zł-Helli /27.01.2017/stała II 10zł -Malti /27.01.2017/dekl.jednorazowa 10zł -Anula/30.01.2017/stała I 20zł -wiolhelm170 /30.01.2017/stała II 10zł -Bogusiak/31.01.2017/stała II 10zł -Anula /31.01.2017/stała II 20zł -sybil /01.02.2017/stała II i III 122.04zł-spadek po Strusiu /02.02.2017 20zł -agat21/03.02.2017/stała II i III 178zł-bazarek transportowy Havanki 20zł -jaguska/08.02.2017/stała II 20zł -Sara2011/08.02.2017/stała II 60zł -MikAga/10.02.2017/jednorazowa 120zł-teresaa118/13.02.2017/stała I,II,III 50zł -Jolanta Sz./13.02.2017/stała II 25zł-Anula/13.02.2017/za olekardin 30zł-helli/24.02.2017/stała marzec 10zł -Anula/01.03.2017/stała III 10zł-Bogusik/01.03.2017/stała III 20zł-agat21/03.03.2017/stała IV 20zł-jaguska/07.03.2017/stała marzec 20zł-Sara2011/13.03.2017/stała III 50zł-Jolanta Sz. (FB)-stała III 20zł-Topi/15.03.2017/stała III 20zł-wiolhelm70/21.03.2017/stała III 30zł-helli/24.03.2017/stała IV 120zł-teresaa118/27.03.2017/stała IV,V,VI 10zł-Anula/03.04.2017/stała IV 10zł-Bogusik/03.04.2017/stała IV 20zł-Sara2011/09.04.2017/stała IV 50zł-Jolanta Sz./12.04.2017/stała IV 20zł-wiolhelm170/18.04.2017/stała IV 20zł-Topi/18.04.2017/stała IV 20zł/jaguska/19.04.2017/stała IV 30zł-helli/26.04.2017/stała V 20zł-jaguska/04.05.2017/stała V Razem wpłaty: 1425.04 zł ........................................................................... Wykaz wydatków: 184zł- transport do hoteliku 40zł -szczepienie i odrobaczenie 50zł -fryzjer 24.25 -olecardin 6zł-odświeżanie ogloszenia /26.02.2017 25zł-hotelik styczeń 250zł -hotelik luty 6zł-odświeżanie od 12.03.2017 do 19.03.2017 12 zł -wyróżnienie dwóch ogłoszeń na olx (od 28.03-28.04) 6zł-odświeżanie ogłoszenia na tydzień (do 5 kwietnia) 6zł-odświeżenie drugiego ogłoszenia na tydzien (do 6 kwietnia) 250zł-hotelik marzec 15zł-krople 217zł-hotelik kwiecień (do 26.04) 145zł-transport Kitki 188.79zł-przeniesione na konto Dolarka Razem wydatki : 1425.04 zł .............................................................................. Saldo: 0 zł
-
Deklaracje stałe: 10zł -Sybil (od II) II,III 20zł -Topi II,III,IV 20zł -wiolhelm170 II,III,IV 40zł -teresaa118 I,II,III,IV,V,VI 20zł -jaguska (dekl. ważna kiedy Struś pójdzie do DS) II,III,IV,V 10zł -Bogusik (dekl. ważna kiedy Struś pójdzie do DS) II,III,IV 20zł -Sara2011 (dekl. ważna kiedy Struś pójdzie do DS) II,III,IV 10zł -agat21 (dekl. ważna kiedy Struś pójdzie do DS) II,III,IV 10zł -Monaga II, 30zł -helli II,III,IV,V 10 zł -Anula (przez pół roku) I,II,III,IV, 30zł -Jolanta Sz. (FB) II,III,IV Razem : 230zł .................................................................................................... Deklaracje jednorazowe: 50zł -Anula /wpłacone 50zł -Poker /wpłacone 20zł -nesiowata /wpłacone 10zł - malti /wpłacone Razem: 130zł
-
Edit : od drudnia 2017 Foster (teraz Baster) mieszka koło Poznania EDIT: 26.04.2017 Fosterek, po wcześniejszym pobycie w hoteliku u szafirki zamieszkał w DS w Nowej Soli. Powodzenia Fosterku :). ........................................................................................................................................................................................................................................... Fosterek ze schroniska z Zamościa to ok. 3 letni piesek. Piękny piesek chociaż tego teraz nie widać. Jest brudny, zadredzony, skołtuniony. Dodatkowo ma wyłysiały nosek. Fosterek jest już wykastrowany. Postanowiłam założyć mu wątek bo to szansa na pomoc dla niego. Mógłby pojechać do szafirki, gdyby miał jakiś grosz. Kto może, niech wspomoże pieska. A to jest Foster:
-
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Ori wie gdzie najprzyjemniej :). -
Ile ten piesek może ważyć?
-
A co z tą plaskatą sunią? Nie można jej zabrać?
-
Tola, a ten psiak kudłaty duży jest? W jakim wieku? Można prosić o więcej informacji na jego temat ?