-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Kasiu, gdyby jednak wet coś policzył czy trzeba zapłacić koszty dojazdu lub inne to pisz proszę , chciałabym na bieżąco regulować rachunki. Myślałam, że Nutka i tak więcej waży niz 14.5 kg. Moja Sarunia waży 16 kg a Nutka wygląda mi na większą, przynajmniej na zdjęciu. Przydałoby się sunię trochę odchudzić ale sama z autopsji wiem jak trudno jest zgubić choćby kilogram :).
-
Kasiu, dziękuję za zawiezienie Nutki do weta . Dobrze, że nie jest w ciąży. No i teraz będę się martwiła sterylką, żeby wszystko było dobrze. Kasiu, a czy wetka ważyła sunię? Bardzo jestem ciekawa ile ona waży bo jakoś nie bardzo mam wyobrażenie o jej wielkości. Wygląda mi na sporą sunię. I napisz proszę jakie koszty weta i dojazdu poniosłaś, chciałabym regulować wszystko na bieżąco żeby się nie pogubić :).
-
Nowe radysiaki!! Awariai Amy:)- potrzebuja pomocy i domów
Sara2011 replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Zulcia prześliczna, miała wielkie szczęście :). Migiem pójdzie do DS. -
Bakusiowa, więc było to tak: Miała przyjechać sunia z poniższego zdjęcia (Nitka), tę zarezerwowałam w Radysach: A przyjechała do hoteliku u Kasi ta sunia (nazwana przez nas Nutką): Sunia ta miała całkiem inny nr ewidencyjny, ma tez krótki ogonek w przeciwieńswie do Nitki. Tamta sunia (Nitka) opuściła schron w grudniu ale nie było to odnotowane. Kiedy zadzwoniłam do schronu to wpierano mi, że ta sunia którą mi wydano to jest Nitka, czyli ta którą chciałam. Generalnie ta sunia (nazwana Nutką) wygrała los na loterii bo jej przecież nie odeślę do Radys. A w galerii psów z radys w ogóle jej nie było, także nikt nie wiedział, że takowa sunia w ogóle tam jest i nikt by jej nie adoptował (chyba że ktos z Radys lub okolic, kto osobiście by się wybrał do schronu i wypatrzył sunię w boksie) Sunie są dosyć podobne ale na 100% nie są to te same sunie.
-
Dziękuję Kasiu za wiadomości. Dobrze że są to takie pozytywne wiadomości. Niech wetka sprawdzi czy sunia jest tylko "przypasiona" czy może jednak szczenna. Sterylkę i tak i tak trzeba zrobić, wydaje mi się że im szybciej to będziemy mieć za sobą tym lepiej i będzie można szybciej zacząć ogłaszać sunię.
-
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Super, czekamy niecierpliwie :) A skad Pani jest? -
Przepraszam, trochę mi zeszło. Ja w niedzielę zamiast odpoczywać to zawsze mam najwięcej do zrobienia :) U Emi wszystko w porządeczku. Upodobała sobie Panią i nie odstępuje jej ani na krok . Rozdaje całusy, przymila się, nadstawia do głaskania. Po nocy została kałuża sioo i koo ale to pewnie ze stresu, dzisiaj jest ok. Było kilka osób celem zobaczenia suni, wszystkim Emi bardzo sią podoba. Emi baaardzo lubi dzieci, podobno była przeszczęśliwa kiedy w odwiedziny wpadły kilkuletnie dzieci. Kota się trochę boi. Z pieskiem , który mieszka na dole u teściów przywitała sie, pomerdali ogonkami ale jak na razie szaleństw nie ma. Ale zobaczymy co będzie dalej, na razie jeszcze nie minęła pierwsza doba jej pobytu w DS. W nocy spała bardzo czujnie, Pani powiedziała że kiedy tylko ona podniosła głowę to i Emi od razu podnosiła. Na spacerku bardzo się pilnuje, trzyma się przy nodze. Generalnie pieszczoch z niej ogromny. Nie wiem czy Pan nie będzie zazdrosny o to , że Emi upodobała sobie Panią. To właśnie Pan wypatrzył Emi wśród setek ogłoszeń. W razie czego zaproponowałam, że gdyby Panu było smutno to znajdziemy pieska również dla Pana :). A to nasza Emisia. PS. Zamazałam trochę twarz bo nie zapytałam czy mogę umieścić wizerunek Pani publicznie.
-
Kasiu, napisz co tam u Nutki. Poradźcie proszę czy sterylkę to już teraz robić czy jeszcze się wstrzymać? I trzeba by sprawdzić czy ona nie jest zaciążona, bo jesli tak to na gwałt trzeba tę sterylkę robić. Kasiu, da radę podjechać do weta i to sprawdzić? No chyba że uważacie żeby juz umawiać na sterylkę, nie ważne czy jest w ciąży czy nie. Proszę o radę.
-
A kiedy będzie PA?
-
O, nawet nie wiedziałam, że Bilet ma wątek na Dogo :). Poczytam sobie. Trzymam kciuki za PA.