Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dziękuję Murko za wiadomości, zdjęcia i filmik. Odtwarzałam go sobie już chyba z 10 razy :). Chłopak robi niesamowite postępy, widać, ze jeszcze się trochę boi, patrzy niepewnie ale z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Bardzo się cieszę:). Czekam niecierpliwie aż Donek będzie mógł sobie sam pobiegać, bez smyczy, poganiać się z innymi psiakami. Wiem że to jeszcze trochę czasu musi upłynąć ale czekam.... I wierzę, że doczekam:).
  2. A może zna tych Państwa? Nie wiem czy to duża miejscowość. W mniejszych przeważnie ludzie się znają. Oczywiście PA musi być ale może najpierw byśmy mogli zasięgnąć opinii o chętnych na EMI.
  3. Wpisałam się na kilku wątkach śląskich, mam nadzieję, że znajdzie się chętny.
  4. Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!!
  5. Przepraszam: Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!!
  6. Przepraszam: Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!!
  7. Przepraszam: Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!!
  8. Przepraszam: Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!!
  9. Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!!
  10. Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!!
  11. A ten piesek na pierwszym zdjęciu to chyba inny niz na pozostałych? Bo ma taką białą sierść na brzuszku a na tych innych nie ma.
  12. Co za ulga, kamień z serca. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło . Ale współczuję kiyoshi, co ona biedna musiała przeżywać i jeszcze pewnie teraz przeżywa.
  13. Jesteście boskie !!!!! Ja wprawdzie nie brałam udziału czynnego na tym wątku ale podczytywałam i trzymałam kciuki, dlatego na tę okoliczność to i ja wypiję lampkę wina, bo chyba szampana nie mam na stanie :).
  14. Oby miała na sobie adresówkę. Mam nadzieję, że Państwo jej szukają.
  15. Anuli nie ma :(. Chyba rozpoczęła już butelkę szampana :). A my czekamy!!!!!!!!!!
  16. Ten w łaty cudny. A ja pytam o tego całego czarnego, za tym w łatki. Prawie go nie widać :).
  17. Anula ale podnosisz poziom adrenaliny. Ja nie wiem dlaczego , w ogóle się nie domyślam niestety. No chyba że Rudy złapany ?
  18. Boże, tylko nie to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
  19. Szafirko, a ten czarny piesek to nie jest czasem Czoko? Jak tam nastawienie Czoko do ludzi? Stał się trochę odważniejszy? Przepraszam Oriś że zaśmiecam Twój wątek.
  20. Oriś jest śliczny. Na pewno kogoś zauroczy. Moja Sara też ma zawsze taką smutną, poważną minę, niektóre pieski tak mają. Czy Oriś potrafi się bawić z innymi psiakami? Na zdjęciu widać, że go jakiś rudy piesio zaczepia, czy Oriś potrafi odpowiedzieć na takie zabawowe zaczepki?
  21. kiyoshi, trzeba Panu podesłać kilka wątków psów z Radys, min. Donalda to by zobaczył w jakim stanie są psy stamtąd. Jedynie Strusinek wyszedł stamtąd bez większego uszczerbku na psychice. Biedne te 3 tys. psów które tam są. Tylko nielicznym jednostkom się udaje opuścić ten horror.
  22. Gusiaczku, no nie wiem co powiedzieć. Jeszcze mam oczy mokre po wiadomościach od Murki a teraz widzę piękny bazarek gdzie beneficjentami są Donald i Devonek. Teraz to już będę ryczeć na maxa, oczywiście ze szczęścia. Bardzo Ci kochana dziękuję za pomoc naszym radysiakom :).
  23. Murko, wzruszyłam się. Dziękuję za wieści i to takie optymistyczne. Kochany psiulek, zaczyna już ufać powoli. Smaczki Mureczki działają :). Od razu mi się humor poprawił.
×
×
  • Create New...