-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Aleksandro, przejedź się do Radys czy Wojtyszek i zobacz te 3.5 tys psów zamkniętych przez wiele lat w ciasnych klatkach z których nigdy nie wychodzą. One też były kiedyś takimi słodziutkimi szczeniaczkami i zobacz jak skończyły. A wszystko to dlatego, że człowiek pozwala na rozmnażanie. Pozwalając na rozmnażanie w przypadku Twojej suni (i to kilkukrotne jak napisałaś) przyczyniasz się do bezdomności zwierząt , bo zapewne te szczeniaki znajdą jakieś domy ale przez to nie znajdzie ich kilka psiaków które już są na tym świecie. A to , że nie obchodzi Ciebie do jakich warunków trafią te szczeniaki, to jestem w mega szoku! Szkoda tylko tych maleństw.
-
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wiecie co, aż mi się łezka zakręciła kiedy patrzę na Felusia i śliczną Sarunię. Wspaniała parka i jakie mają góralskie ubranka :). -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ja również:). I to bardzo,bardzo ..... -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwego Nowego Roku 2017 życzy Feluś z Sarunią :). -
Sztama śliczna i jaka radosna. Dobrze, że piętno Radys aż tak bardzo nie odbiło się na jej psychice.
-
anecik, jesli możesz zrobić PA po Nowym Roku to będę wdzięczna. Niestety nikt się nie zgłosił chętny. Napisałam na kilku wątkach śląskich ale cisza, ja nie za bardzo wiem kto jest z tamtych okolic. Oczywiście zwrócimy pieniążki za dojazd. I to jest w tym wszystkim zawsze dla mnie najgorsze, znalezienie kogoś do PA a potem decyzja czy to ten dom. Chyba nie nadaję się do tego, nie będę już raczej zakładała nowych wątków, doprowadzę tylko do końca te które założyłam.
-
O matko ale "zakudłacony". Czy on napewno jest? To aktualne?