Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Bardzo dziekuję:) Bardzo dziękuję :). W przytulsku nie ma wiele psiaków, głównie same większe, jednego malucha który strasznie bał się ludzi dziewczyny umieściły u szafirki aby się oswajał. Generalnie odkąd nie ma Bonsai to trudno byłoby to ogarnąć organizacyjnie. Ale na szczęście działa tam prężnie wolontariat, psiaki są wyprowadzane/wypuszczane na wybieg. Oczywiście wiadomo, lepiej aby miały domy ale na pewno w porównaniu do warunków psów z Wojtyszek czy Radys to niebo a ziemia. Niestety trudno jest dokonywać wyborów, któremu psu pomóc. Niteczkę chciałam zabrać już w sobotę, ale okazało się że nie ma jej pod tym nr kojca jaki widnieje na stronie. Pracownik gdzieś ją przeniósł i nie mogli jej zlokalizować. Szukano jej w sobotę, poniedziałek i dopiero dzisiaj dostałam telefon że się odnalazła. Już obawiałam się najgorszego :(. Jutro Patrycja (Pati-C) jedzie do Radys a potem na Śląsk i tym transportem chcę mała zabrać do Kasi,
  2. Kochani, chciałabym jutro zabrać z Radys Niteczkę do Kasi (tam gdzie Lenka i Nesca). Czy mogłabym liczyć na przeniesienie deklaracji jak juz Emi pojedzie do domku, z EMI na Nitkę ? Bardzo proszę ..... To jest Nitka:
  3. Lilu dzwoniła, szykuje się niedługo (być może w tym tygodniu jeszcze) transport dla psiaka z Zawiercia do Lilu, z powrotem mogłaby jechać Emi. Wtedy koszt rozłoży się na 2 psiaki.
  4. Ona w sumie nie powiedziała, że to nieaktualne. Ale że dopiero za miesiąc, po tym sanatorium.
  5. Hehe, ale tu wesoło:) Pani do sanatorium a ja powoli rozglądam się za niezłym szpitalem psychiatrycznym bo jeszcze parę takich domów się zgłosi to mogę nie wyrobić :).
  6. Anula, dobre pytanie. Ale ja nawet nie będę tam dzwonić i pytać, szkoda czasu na takich ludzi. Nie o taki dom mi dla Strusia chodzi.
  7. Wiecie co, jestem wkurzona na maksa za zawracanie komuś d..y jak się nie jest zdecydowanym !
  8. Zadzwoniła do mnie Pani z Fundacji, że dzisiaj dzwoniła do Pani aby umówić się na wizytę. A Pani do niej że będą musieli przełożyć adopcję o miesiąc, bo niby dostali skierowanie do sanatorium ale za miesiąc to na pewno będą chcieli jakiegoś psa. Także daję sobie spokój z tym domem, bo nie zależy mi na domu który chce jakiegoś psa tylko na takim który chce właśnie Strusia. Druga sprawa to nic mi o sanatorium nie wspominano i nie wiem czy się Pani rozmyśliła i to był taki wybieg. A jak rozmawiałam z Panem to wydawał mi się konkretny. Szkoda czasu marnować na dywagacje. Szukamy dalej. Szukamy domku z sercem. Nie wiem tylko co teraz z transportem EMI.
  9. Szariczku, biegaj już bez bólu po rajskich łąkach.
  10. Hihihi ale się uśmiałam z nucenia Dolarkowi ;). Dziękuję Murko za relację. Fajnie, że psiaczki mogły się dogrzać w ogrzewanym boksie w te okropne mrozy. No o wielka niespodzianka, że Dolarek utrzymał tam czystość. Brawo Dolarku! Każde twoje postępy bardzo cieszą :).
  11. Ciekawe czy tam trzeba być osobiście aby adoptować psiaka czy wydadzą innej osobie, która po niego by przyjechała?
  12. Śliczne te sunie, tylko strasznie daleko to Sonieczkowo :(
  13. Takie ogłoszenie znalazłam: https://www.olx.pl/oferta/rasowy-foksterier-reks-szuka-dobrego-domu-CID103-IDjBmST.html
  14. Fundacja Mania Pomagania zgodziła się przeprowadzić wizytę. Czekamy teraz na informacje, kiedy wizyta może się odbyć. https://www.facebook.com/fundacjamaniapomagania/
  15. Najgorzej że ja cały czas nie mam osoby do przeprowadzenia PA, chyba muszę do kogoś z FB napisać.
  16. Hanusia to takie maleństwo. Lenka jest niewielka a Hania przy niej to okruszek :). Śliczny okruszek :).
  17. To byłaby najlepsza opcja bo Strusiowy domek mógłby być podwójnie prześwietlony :)
  18. Pan od razu sam powiedział, że absolutnie nie szukają psa na podwórko tylko przytulaka do domu. Cały czas szukam osoby do przeprowadzenia PA. Napisałam do Kora78 na FB ale jeszcze się nie odezwała. Napisałam też do LILU ale od Lilu to jest gdzieś 50km więc kawałek. Ew. napiszę do innych osób z FB no ale tych nie znamy, wiadomo że lepiej byłoby aby to był ktoś z Dogo.
  19. Bardzo dziękuję za deklarację jednorazową, przyda się na pewno:). Z szukaniem domku to jeszcze musimy się wstrzymać aż piesio zaufa człowiekowi, miejmy nadzieję że Dolarek się otworzy i będzie cieszył się z życia.
  20. Wpłynęła deklaracja za styczeń od dorota1-10zł. Bardzo serdecznie dziękujemy :)
×
×
  • Create New...