-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Bardzo dziekuję:) Bardzo dziękuję :). W przytulsku nie ma wiele psiaków, głównie same większe, jednego malucha który strasznie bał się ludzi dziewczyny umieściły u szafirki aby się oswajał. Generalnie odkąd nie ma Bonsai to trudno byłoby to ogarnąć organizacyjnie. Ale na szczęście działa tam prężnie wolontariat, psiaki są wyprowadzane/wypuszczane na wybieg. Oczywiście wiadomo, lepiej aby miały domy ale na pewno w porównaniu do warunków psów z Wojtyszek czy Radys to niebo a ziemia. Niestety trudno jest dokonywać wyborów, któremu psu pomóc. Niteczkę chciałam zabrać już w sobotę, ale okazało się że nie ma jej pod tym nr kojca jaki widnieje na stronie. Pracownik gdzieś ją przeniósł i nie mogli jej zlokalizować. Szukano jej w sobotę, poniedziałek i dopiero dzisiaj dostałam telefon że się odnalazła. Już obawiałam się najgorszego :(. Jutro Patrycja (Pati-C) jedzie do Radys a potem na Śląsk i tym transportem chcę mała zabrać do Kasi,
-
Zadzwoniła do mnie Pani z Fundacji, że dzisiaj dzwoniła do Pani aby umówić się na wizytę. A Pani do niej że będą musieli przełożyć adopcję o miesiąc, bo niby dostali skierowanie do sanatorium ale za miesiąc to na pewno będą chcieli jakiegoś psa. Także daję sobie spokój z tym domem, bo nie zależy mi na domu który chce jakiegoś psa tylko na takim który chce właśnie Strusia. Druga sprawa to nic mi o sanatorium nie wspominano i nie wiem czy się Pani rozmyśliła i to był taki wybieg. A jak rozmawiałam z Panem to wydawał mi się konkretny. Szkoda czasu marnować na dywagacje. Szukamy dalej. Szukamy domku z sercem. Nie wiem tylko co teraz z transportem EMI.
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Sara2011 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szariczku, biegaj już bez bólu po rajskich łąkach. -
Pan od razu sam powiedział, że absolutnie nie szukają psa na podwórko tylko przytulaka do domu. Cały czas szukam osoby do przeprowadzenia PA. Napisałam do Kora78 na FB ale jeszcze się nie odezwała. Napisałam też do LILU ale od Lilu to jest gdzieś 50km więc kawałek. Ew. napiszę do innych osób z FB no ale tych nie znamy, wiadomo że lepiej byłoby aby to był ktoś z Dogo.