-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ja też :). -
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jak ładnie łapinkę podaje :) -
Dziękuję Mureczo za zdjęcia. Dolarek juz stoi wyprostowany, nie taki skulony jak na pierwszych zdjęciach. Jest slicznym pieskiem, teraz to widać w całej okazałosci. A jak się go jeszcze wykąpie i futerko mu się wybieli to będzie cudny. No ale na razie warunki kąpielom nie sprzyjają, tym bardziej przy takim gęstym futrze.
-
Jeśli okaże się, ze sunia nie jest Nitką to na pewno nie zostanie odesłana do schronu . Nikt nie ma też pretensji do osoby robiącej zdjęcie że sunia może być w ciąży bo to przecież nie jej wina :). To, że gdzieś było to napisane z wykrzyknikiem to tylko informacja że trzeba będzie na szybko robić sterylkę aborcyjną. To czy jest w ciąży nie jest potwierdzone, bo mała nie była jeszcze u weta. To tylko pierwsze wrażenie hoteliku i Patrycji. Być może jest tylko gruba. Na pewno różnicą są uszy, ogon (jego brak) , inny nr psa, smukłość . No i jeśli ta sunia to jednak Nitka to zdjęcia są mocno podretuszowane. Edit: jeszcze wiek się nie zgadza. Nitka miała mieć 2 lata, ta sunia ma 4 lata wpisane w książeczce.
-
Iza, bardzo Ci dziękuję za zredagowanie tekstu. Może jeszcze niech anecik spojrzy na tekst czy ma jakieś uwagi. Jeśli nie to ruszamy. Nie wiem czy anecik będzie chciała podać swój nr telefonu w ogłoszeniach, jeśli nie to podajmy mój. Jeśli można to olx chciałabym ja zrobić to wyróżnię i wykupię odświeżanie. Jeszcze raz dziękuję :)