-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Śliczny psiaczek. Wygląda na trochę wychudzonego ale u szafirki nabierze ciałka. Może w schronie inne psiaki odganiały go od misek a on nie miał siły przebicia :(. I biedulek śpi przy piecyku, lubi ciepełko a w schronie wymarzł się niemiłosiernie . Tutaj wygląda na niewielkiego psiaczka, tam na zdjęciach ze schronu wydawał się większy. Zastanawiam się ile może ważyć? Haniu a jak z czystością Fosterka? Pewnie na bakier ???
-
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki . Oby wszystko było w porządku. -
Teraz mi się oczy zeszkliły. Młoda Pani super. Strusiątko ma teraz mętlik w tej swojej psiej główce, potrzeba mu kilku dni. Anecik -DZIĘKUJĘ za to wszystko co zrobiłaś dla Strusiątka !!!! To dzięki Tobie ma swój własny dom, Ty mu udostępniłaś tymczasowe miejsce w swoim domu (o które przecież tak trudno), pokochałaś, dbałaś o niego, sprawdziłaś domek do którego został oddany. MERCI :)
-
Strusiek wczoraj został, domek fajny. Anetka zostawiła go z ciężkim sercem ale nie dlatego, że ma jakieś zastrzeżenia do domku ale dlatego, że serce nie sługa, no ale taki los DT :(. Więcej miała napisać wczoraj wieczorem ale pewnie nie była w stanie. Dzisiaj widziałam wpis anecik na FB, że wczoraj Strusiątko było spanikowane, dziś jest troszkę lepiej :(.