Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Śliczny psiaczek. Wygląda na trochę wychudzonego ale u szafirki nabierze ciałka. Może w schronie inne psiaki odganiały go od misek a on nie miał siły przebicia :(. I biedulek śpi przy piecyku, lubi ciepełko a w schronie wymarzł się niemiłosiernie . Tutaj wygląda na niewielkiego psiaczka, tam na zdjęciach ze schronu wydawał się większy. Zastanawiam się ile może ważyć? Haniu a jak z czystością Fosterka? Pewnie na bakier ???
  2. Wpłynęły deklaracje od : Bogusik-10zł /deklaracja stała luty Anula-10zł /deklaracja stała luty Ślicznie dziękuję :)
  3. Kasiu a są jakieś pozytywne wieści o Nuteczce? Bo ja "pozazdroszczałam" kiyoshi takich super wieści o Ineczce i też bym chciała coś miłego usłyszeć o Nutce :).
  4. WoW, Gusiaczku jestem w szoku że taką kwotę udało się uzbierać i która mocno zasili Dolarkowe konto. Pięknie dziękuję :)
  5. Haniu, jak bedziesz w aptece kup proszę Fosterkowi Olekaedin kapsułki na sierść jak radzi Anula, niech mu się ta sierść wzmocni.
  6. Biedny, pewnie był jakimś wiejskim kundlem gdzie nikt o kąpaniu i suszeniu psa nie słyszał :(. Więc nie zna takich czynności :(.
  7. Dziękuję Kasiu. Mam nadzieję że Nuteczka była grzeczna i nie szczerzyła zębów :). Pieniążki przelałam, dodatkowo do powyższego rachunku doliczyłam koszt hotelikowania za 21 dni -razem przelałam 284 zł :).
  8. Ja też tak często mam że pojawia mi się mój ostatnio napisany post i muszę go kasować zanim napiszę coś nowego.
  9. Dzisiaj Nuteczka będzie miała ściagane szwy posterylkowe. Zostanie też zaczipowana. A tymczasem wypłynęła deklaracja za luty od Czarna Kafka -10zł. Ślicznie dziękuję :).
  10. Witaj yolanowi u Fosterka :) Wpłynęły wpłaty od: 10zł -Anula/stała I 20zł -wiolhel170/stała II Ślicznie dziękuję :)
  11. Trzymamy kciuki . Oby wszystko było w porządku.
  12. Nie mogę się napatrzeć na Lenkę. Przepiękna sunia. I jaki świetny domek jej się trafił . Aż serducho rośnie :)
  13. W moim olx zmieniłam, że do starszych dzieci a jak będzie odzew z innych ogłoszeń to sprostuję :). Mam nadzieję, że jej to warczenie minie.
  14. Biedulek, tyle się nasiedział w schronie bez spacerów, że i do domku nie chciał iść tylko sobie pobiegać i obwąchiwać.
  15. Dziękuję szafirko za wiadomości które są budujące :). Koszt odrobaczenia dolicz mi proszę do kosztów jutrzejszego SPA + kosztów dojazdu do SPA to przeleję pieniążki w jednym pakiecie :)
  16. Teraz mi się oczy zeszkliły. Młoda Pani super. Strusiątko ma teraz mętlik w tej swojej psiej główce, potrzeba mu kilku dni. Anecik -DZIĘKUJĘ za to wszystko co zrobiłaś dla Strusiątka !!!! To dzięki Tobie ma swój własny dom, Ty mu udostępniłaś tymczasowe miejsce w swoim domu (o które przecież tak trudno), pokochałaś, dbałaś o niego, sprawdziłaś domek do którego został oddany. MERCI :)
  17. Strusiek wczoraj został, domek fajny. Anetka zostawiła go z ciężkim sercem ale nie dlatego, że ma jakieś zastrzeżenia do domku ale dlatego, że serce nie sługa, no ale taki los DT :(. Więcej miała napisać wczoraj wieczorem ale pewnie nie była w stanie. Dzisiaj widziałam wpis anecik na FB, że wczoraj Strusiątko było spanikowane, dziś jest troszkę lepiej :(.
  18. To i ja już podmieniłam olx. Zrobiłam ogłoszenia na Bielsko-Biała. Nie wiem skąd jest większy odzew, czy z Bielska czy z Katowic? Może zmienić na Katowice? https://www.olx.pl/oferta/nutka-urocza-sunia-czeka-na-domek-CID103-IDiMK5l.html
  19. Gdzie jest anecik ??? Czyżby pojechała do Tarnowskich Gór odebrać słodziaka ??? A może zaczaiła się pod siatką i wypatruje?
  20. Iza, tekst śliczny, dziękuję :). Nutka jeszcze chipa nie ma ale przed adopcją zaczipujemy:). Czy mogę wrzucić ten tekst na olx? Bo mam wyróżnionego po Strusiu, szkoda by było go niewykorzystać :).
  21. Dziękuję szafirko za relację. Biedulek, jak o musiał marznąć w te mrozy :(. Dzisiaj nareszcie ogrzeje kosteczki :)
  22. Tak, konto to samo, zmienił się tylko beneficjent :).
×
×
  • Create New...