-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Nawet nie trzeba komentować, zdjęcie mówi wszystko:). Ori, Ty szczęściarzu !!!!!!!!!! -
Rozmawiałam dzisiaj z Panią Emi. Państwo są bardzo zadowoleni z Emi, wnosi wiele radości do życia. Emi jest pieszczochem, non-stop podsuwa łepetynkę do głaskania. Bardzo ładnie przesypia noce, ze dwa razy zdarzyło się, że środku nocy potrzebowała wyjść za potrzebą, wtedy pobiegła pod drzwi wejściowe i czekała. Emi bardzo kocha dzieci i uwielbia się z nimi bawić. W dalszej rodzinie jest dwoje takich już trochę starszych dzieci, które przychodzą bawić się Emi i wtedy wszyscy szaleją. Lubi jeździć autem, codziennie wyjeżdża z Panią autem aby odebrać Pana z dworca, kiedy wraca z pracy. Jak jej Pani nie zabierze i zostanie sama w domu to wtedy strzela focha i idzie do sypialni spać. Bardzo lubi wyglądać przez okno, z fotela wchodzi na parapet i sobie obserwuje a Pani ma co robić bo musi często myć to okno :). Uwielbia też biegać po posesji, codziennie chodzi doglądać gołębie ale kiedy człowiek do domu to ona też, sama nie chce zostawać. Także wszystko w porządku, będę z Panią w kontakcie.
-
Dzisiaj postanowiłam Tinkę wykąpać. A że małpiszon nie lubi się kąpać to miałam powódź w domu. W momencie kiedy ją maksymalnie namoczyłam wyskoczyła mi z wanny i pobiegał do sypialni, wskoczyła do łóżka i taka cała ociekająca wodą zaczęła się wycierać. Wszystko było mokre!!! Przy okazji kąpieli namierzyłam pierwszego w tym sezonie kleszcza:(. Chyba trzeba pomyśleć o jakiejś obroży anty-kleszczowej. Trochę Tinki :
-
AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Troszkę wieści od Axela : " Oto Axel na nowym legowisku. Uśmialiśmy się jego reakcji, gdy to zobaczył. Położył się obok i spał. Potem, gdy daliśmy jego kocyk (ten z dziurami ulubiony) to wszedł na łóżeczko i spał 1,5 godziny do góry nogami. Mnie niestety nie było w tym czasie w domu i nie zrobiłam mu zdjęcia. Generalnie bardzo mu odpowiada to legowisko, ale noce spędza w sypialni – jednak co łóżko to łóżko. Zaszczepilismy go w końcu na różne choroby, bo uszka ma już prawie wyleczone. Proszę sobie wyobrazić, że waży 41 kg! Już więcej nie można go podkarmiać, tylko będziemy utrzymywać tę wagę. Ciągle próbuje nami rządzić. Jak coś nie chcemy mu dać, to patrzy na czlowieka i szczeka – taka bestia. Dalej niestety ciągnie na smyczy, ale ja już mu nie zakładam szelek, tylko obrożę, to go troszkę stymuluje, ale tylko troszkę. Wesoło mamy, że hej. Ostatnio był cieplejszy dzień, to nie można go było zagonic do domu. Siedział na tarasie 1,5 godziny, tak mu się ta wolnośc podobała. Jest coraz bardziej spokojny, grzeczny, dużo rozumie i stara się słuchać, ale nie zawsze. Jest uparty, jak się na coś uweźmie, to ciężko mu to wyperswadować. Ogólnie jest bardzo ciekawie, mamy wszyscy z nim zajęcie. Ale jest fajnie. To na razie tyle. " -
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Szczęsliwy Tobiś :). Domku przybywaj ! -
Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia Pusi, aż dziwne że nikt nie dzwoni. Może z wiosną coś ruszy w adopcjach. -
Przepraszam miałam niespodziewany wyjazd służbowy za granicę, musiałam jechać tam za kogoś bo ta osoba skręciła nogę i dowiedziałam się o wyjeździe dzień przed wylotem. Musiałam na szybko zorganizować sobie opiekę nad dzieckiem i moim zwierzyńcem, miałam urwanie głowy. Widziałam anecik połączenie od Ciebie ale pomyslałam, że oddzwonię jak wrócę aby nie narażać nikogo na koszty połączenia a byłyby one spore. Niedobrze, że Struś to uciekinier. Pewnie dlatego wylądował w Radysach.