Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Nawet nie trzeba komentować, zdjęcie mówi wszystko:). Ori, Ty szczęściarzu !!!!!!!!!!
  2. Rozmawiałam dzisiaj z Panią Emi. Państwo są bardzo zadowoleni z Emi, wnosi wiele radości do życia. Emi jest pieszczochem, non-stop podsuwa łepetynkę do głaskania. Bardzo ładnie przesypia noce, ze dwa razy zdarzyło się, że środku nocy potrzebowała wyjść za potrzebą, wtedy pobiegła pod drzwi wejściowe i czekała. Emi bardzo kocha dzieci i uwielbia się z nimi bawić. W dalszej rodzinie jest dwoje takich już trochę starszych dzieci, które przychodzą bawić się Emi i wtedy wszyscy szaleją. Lubi jeździć autem, codziennie wyjeżdża z Panią autem aby odebrać Pana z dworca, kiedy wraca z pracy. Jak jej Pani nie zabierze i zostanie sama w domu to wtedy strzela focha i idzie do sypialni spać. Bardzo lubi wyglądać przez okno, z fotela wchodzi na parapet i sobie obserwuje a Pani ma co robić bo musi często myć to okno :). Uwielbia też biegać po posesji, codziennie chodzi doglądać gołębie ale kiedy człowiek do domu to ona też, sama nie chce zostawać. Także wszystko w porządku, będę z Panią w kontakcie.
  3. Dzisiaj postanowiłam Tinkę wykąpać. A że małpiszon nie lubi się kąpać to miałam powódź w domu. W momencie kiedy ją maksymalnie namoczyłam wyskoczyła mi z wanny i pobiegał do sypialni, wskoczyła do łóżka i taka cała ociekająca wodą zaczęła się wycierać. Wszystko było mokre!!! Przy okazji kąpieli namierzyłam pierwszego w tym sezonie kleszcza:(. Chyba trzeba pomyśleć o jakiejś obroży anty-kleszczowej. Trochę Tinki :
  4. Dziękuję Iza :). Niestety nie było żadnych telefonów:(.
  5. Poker -cudownie, ślicznie dziękuję. Jak tylko bank zaksięguje na koncie, to natychmiast potwierdzę :).
  6. Na pewno ktoś wypatrzy Kajtunia. Chociaż teraz jakiś zastój w adopcjach się zrobił, ale może tylko mi się tak wydaje:). Ale wiosna idzie, większa chęć do spacerów więc i telefonów będzie więcej :).
  7. Ależ Lenko-Lusia jest śliczna. Superaśny domek jej się trafił.
  8. Troszkę wieści od Axela : " Oto Axel na nowym legowisku. Uśmialiśmy się jego reakcji, gdy to zobaczył. Położył się obok i spał. Potem, gdy daliśmy jego kocyk (ten z dziurami ulubiony) to wszedł na łóżeczko i spał 1,5 godziny do góry nogami. Mnie niestety nie było w tym czasie w domu i nie zrobiłam mu zdjęcia. Generalnie bardzo mu odpowiada to legowisko, ale noce spędza w sypialni – jednak co łóżko to łóżko. Zaszczepilismy go w końcu na różne choroby, bo uszka ma już prawie wyleczone. Proszę sobie wyobrazić, że waży 41 kg! Już więcej nie można go podkarmiać, tylko będziemy utrzymywać tę wagę. Ciągle próbuje nami rządzić. Jak coś nie chcemy mu dać, to patrzy na czlowieka i szczeka – taka bestia. Dalej niestety ciągnie na smyczy, ale ja już mu nie zakładam szelek, tylko obrożę, to go troszkę stymuluje, ale tylko troszkę. Wesoło mamy, że hej. Ostatnio był cieplejszy dzień, to nie można go było zagonic do domu. Siedział na tarasie 1,5 godziny, tak mu się ta wolnośc podobała. Jest coraz bardziej spokojny, grzeczny, dużo rozumie i stara się słuchać, ale nie zawsze. Jest uparty, jak się na coś uweźmie, to ciężko mu to wyperswadować. Ogólnie jest bardzo ciekawie, mamy wszyscy z nim zajęcie. Ale jest fajnie. To na razie tyle. "
  9. Szczęsliwy Tobiś :). Domku przybywaj !
  10. Hihihi, mnie nie byłoby tak łatwo zjeść, szczególnie przez takiego olbrzyma jak Tina:). U Tinki wszystko OK, szwy po sterylce zostały już zdjęte i powoli zabieram się za ogłaszanie.
  11. Faktycznie chłopak się zaokrąglił :). Bardzo to cieszy. Szafirko, czy nie dało by się cyknąć ze 2-3 fotki bardziej z bliska? Muszę chyba znowu zmienić w ogłoszeniu województwo, na które ogłaszam Fosterka. Na razie cisza :(.
  12. Śliczne zdjęcia Pusi, aż dziwne że nikt nie dzwoni. Może z wiosną coś ruszy w adopcjach.
  13. Przepraszam miałam niespodziewany wyjazd służbowy za granicę, musiałam jechać tam za kogoś bo ta osoba skręciła nogę i dowiedziałam się o wyjeździe dzień przed wylotem. Musiałam na szybko zorganizować sobie opiekę nad dzieckiem i moim zwierzyńcem, miałam urwanie głowy. Widziałam anecik połączenie od Ciebie ale pomyslałam, że oddzwonię jak wrócę aby nie narażać nikogo na koszty połączenia a byłyby one spore. Niedobrze, że Struś to uciekinier. Pewnie dlatego wylądował w Radysach.
  14. Pewnie tak, ładna pogoda to i psiaki więcej na ogrodzie spędzają czasu:).
  15. Wpłynęła stała deklaracja od : Anula-10zł( III) Bogusik-10zł (III) agat21-20zł (IV) Ślicznie dziękuję :)
  16. Serdecznie dziękuję za wpłaty dla Nutki :) 10zł -magenka1/28.02.2017/stała III 10zł -markofix1/01.03.2017/stała III 10zł -Czarna Kafka/02.03.2017/stała III 30zł -certusowa/02.03.2017/stała III 10zł -dorota1/02.03.2017/stała III 20zł -Dorota W. (FB)/03.03.2017/stała III
  17. Wpłynęła stała deklaracja za luty od rutta -50zł. Bardzo gorąco dziękuję :).
×
×
  • Create New...