-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Po przyjeździe powycinałam goowniane dredy i wykąpałam sunię. Nie była zachwycona, uciekała z wanny, musiałam prosić syna o pomoc ale nie była agresywna. Nie dałam rady wysuszyć jej suszarką bo strasznie się jej bała. A tu juz po kąpieli, wycierająca się w dywanie bo najwidoczniej pańcia nie wytarła zbyt dobrze. A tu zadziera głowę i ogląda TV :)
-
Jutro czeka nas wizyta u weta. Sunia nie ma książeczki, muszę ją zaszczepić. Przy okazji zważymy, obejrzymy, niech wet oceni kiedy można zrobić sterylkę, na razie cycuchy jeszcze powiększone z racji karmienia szczeniaków. Sunia to szkieletorek, chociaż tego nie widać ale wystarczy pogłaskać i wtedy od razu czuć :(.
-
Dzisiaj powiększyła mi się rodzina :). Przyjechała do mnie na DT Tinka z łańcucha. Sunia z wiochy z zachodniopomorskiego, od 80-letniej pani w ogóle nie radzącej sobie z suniami (na łańcuchu została jeszcze druga mała sunia ale już i jej kroi się domek tymczasowy). Obie sunie niedawno rodziły, jeszcze cycuchy duże. Wg starszej Pani miały razem ok.11 szczeniaków, zostało 5 szt, reszta najprawdopodobniej zamarzała chociaż Pani twierdziła że ze wsi pokradli te szczeniaki. Ta piątka szczeniaków została odebrana, zdaje się że 3 mają już domy, zostały jeszcze 2 do adopcji. A to luksusy w jakich żyła Tinka: Ta miska przy której stoi sunia została przywieziona przez wolontariuszy bo jej miska to ta zielona. Ten lekki, 3-metrowy łańcuszek został zamontowany przez wolontariuszy bo wcześniej Tina była przyczepiona do ciężkiego, 1-metrowego łańcucha. A tu była rezydencja suni, została teraz rozwalona, żeby nie przyszło nikomu do głowy ulokować w niej innego psa. Wolontariusze przywieźli teraz nową budę, na razie zamieszkała w niej ta druga sunia.
-
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Pieseczku kochany, bądź już zawsze szczęśliwy ! Dziękuję Anula i Bugusik, że zabrałyście go z Radys. Pani wygląda na bardzo sympatyczną :) -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
agat21, Szronik ma pojechać pod Katowice, do anecik.