Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Ta sunia to był podobno prezent dla tej Pani od wioskowego księdza. Wolontariuszka wybiera się na plebanię porozmawiać z tym księdzem, pokazać mu w jaki warunkach żył jego prezent i żeby mu czasem nie przyszło do głowy sprawić kolejnego takiego prezentu.
  2. Jutro się dowiem bo będę u weta. Ale raczej młoda bo ząbki białe.
  3. Po przyjeździe powycinałam goowniane dredy i wykąpałam sunię. Nie była zachwycona, uciekała z wanny, musiałam prosić syna o pomoc ale nie była agresywna. Nie dałam rady wysuszyć jej suszarką bo strasznie się jej bała. A tu juz po kąpieli, wycierająca się w dywanie bo najwidoczniej pańcia nie wytarła zbyt dobrze. A tu zadziera głowę i ogląda TV :)
  4. Jutro czeka nas wizyta u weta. Sunia nie ma książeczki, muszę ją zaszczepić. Przy okazji zważymy, obejrzymy, niech wet oceni kiedy można zrobić sterylkę, na razie cycuchy jeszcze powiększone z racji karmienia szczeniaków. Sunia to szkieletorek, chociaż tego nie widać ale wystarczy pogłaskać i wtedy od razu czuć :(.
  5. Wpłaty na konto Tinki: 310 zł z bazarku cegiełkowego Sara2011 68zł -bazarek Poker Wydatki: 350 zł -sterylka 44.49zł -kiltix
  6. Dzisiaj powiększyła mi się rodzina :). Przyjechała do mnie na DT Tinka z łańcucha. Sunia z wiochy z zachodniopomorskiego, od 80-letniej pani w ogóle nie radzącej sobie z suniami (na łańcuchu została jeszcze druga mała sunia ale już i jej kroi się domek tymczasowy). Obie sunie niedawno rodziły, jeszcze cycuchy duże. Wg starszej Pani miały razem ok.11 szczeniaków, zostało 5 szt, reszta najprawdopodobniej zamarzała chociaż Pani twierdziła że ze wsi pokradli te szczeniaki. Ta piątka szczeniaków została odebrana, zdaje się że 3 mają już domy, zostały jeszcze 2 do adopcji. A to luksusy w jakich żyła Tinka: Ta miska przy której stoi sunia została przywieziona przez wolontariuszy bo jej miska to ta zielona. Ten lekki, 3-metrowy łańcuszek został zamontowany przez wolontariuszy bo wcześniej Tina była przyczepiona do ciężkiego, 1-metrowego łańcucha. A tu była rezydencja suni, została teraz rozwalona, żeby nie przyszło nikomu do głowy ulokować w niej innego psa. Wolontariusze przywieźli teraz nową budę, na razie zamieszkała w niej ta druga sunia.
  7. Przelew poleciał. Czekamy teraz na przyszłotygodniowe "atrakcje" Dolarka :). Mureczko, jak tam ze strachliwością Dolarka? Może już jakąś kolejną barierę pokonał ?
  8. Wpłynęły pieniążki od agat21-20zł. Stała za II i III. Ślicznie dziękuję :)
  9. Pieseczku kochany, bądź już zawsze szczęśliwy ! Dziękuję Anula i Bugusik, że zabrałyście go z Radys. Pani wygląda na bardzo sympatyczną :)
  10. Ja już w poniedziałek podpytałam Panią Izę na FB jak Strusiątko:). Pani Iza napisała że już o wiele lepiej ze schodami, nic nie narozrabiał jak był sam i był już o wiele odważniejszy i weselszy :)
  11. Kochani, po Strusiu-Barusiu pozostało 122.04 zł, więc pozwolę przeksięgować sobie te pieniążki na Fosterka, który nie jest zbyt zamożny. Tu wątek Fosterka:
  12. Dotarła wpłata od certusowa -30zł. Slicznie dziękuje :)
  13. Wpłynęły wpłaty dla Dolarka: 50zł -Maciej K.(FB)/02.02.2017/stała II 20zł -Dulska /02.02.2017/stała II 30zł -koja /02.02.2017/stała II Ślicznie dziękuję :)
  14. No to w takim razie wszystko się zgadza-jedna wpłata odnotowana na tym wątku a druga na wątku bazarkowym :)
  15. agat21, Szronik ma pojechać pod Katowice, do anecik.
  16. A może chodzi o wpłatę na bazarek transportowy? Bo te wpłaty zbierałam na swoje konto. Jeśli tak, to wpłaty odnotowywane są bezpośrednio na wątku bazarkowym. Można sprawdzić :)
  17. Magenko, wpłatę od Ciebie zanotowałam 27 stycznia, we wcześniejszych postach jest odnotowana oraz w drugim i trzecim poście finansowym. Czy o tę wpłatę chodzi ?
  18. Wpłynęła stała deklaracja za II i III od sybil -20zł. Gorąco dziękujemy :)
  19. Wpłynęła deklaracja za luty od markofix1-10zl. Slicznie dziękuję :).
×
×
  • Create New...