Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Ja też czekam na fotki Szronika i Kajtunia :)
  2. Też jestem ciekawa :). Przydałoby się też kilka fotek więcej, można by dorobić olx na inne województwo ale trzeba mieć inne zdjęcia niż te które są w aktualnych ogłoszeniach.
  3. Bardzo dziękuję kiyoshi :). Przykro to pisać ale nie było ani jednego zapytania o Nutkę :(.
  4. Tapicera nie pytałam jeszcze bo nawet nie było kiedy. Muszę poszukać jakiegoś, może wysłać zdjęcie żeby ocenił czy coś się da z tym zrobić. A zapędy niszczycielskie ujawniają się jak nikogo nie ma w domu. Kiedy ktoś jest to sunia anioł.
  5. Wpłynęła stała deklaracja za marzec od helli -30zł. Ślicznie dziekuję :).
  6. Dziękuję Poker. Melduję, że deklaracja za luty i marzec wpłynęła, łącznie 40zł :).
  7. Tymczasem Tina już po sterylce. Leży teraz biedniutka i odsypia.
  8. U Tinki zaczęły wychodzić skłonności niszczycielskie. Wcześniej, jak były ferie i nie zostawała sama w domu to pies ideał. Ferie się kończyły i psy zaczęły zostawać same. Wcześniej zdarzały się jakieś małe pogryzienia ale nieistotne (jakaś pusta butelka, serweta ze stolika) ale wczoraj myślałam że zemdleję jak przyszłam z pracy. Tina wygryzła mi dziurę w narożniku, w bardzo widocznym miejscu. Czeka mnie nieplanowana wymiana mebla.
  9. Śliczny Dolarek. Gdyby był młodszy to pewnie migiem by się ktoś nim zainteresował a tak wiek pewnie będzie niezbyt zachęcający. Ale zobaczymy :)
  10. Na konto Nutki wpłynęła tez deklaracja za luty + bonus od bakusiowa. Ślicznie dziekuję :)
  11. Pieniążki z bazarku już na koncie Nutki. Slicznie dziekuję.
  12. "Wiejska" Tina, która jest u mnie na DT też ma bardzo brzydki nawyk obszczekiwania każdego człowieka idącego ze swoim psem. Dziamgoli tak, że pół osiedla słyszy i strasznie wyrywa się do tego psa, mało mi smyczy nie urwie i nie przestaje szczekać i wyrywać się dopóki ten ktoś nie zniknie z oczu. Na samochody jednak nie szczeka.
  13. Jaki on brudny na tych zdjęciach :(
  14. Dziękuję kochana za założenie wątku Frikusiowi. Tyle lat w tym obozie, należy mu się. Będę tu razem z Wami.
  15. Bardzo dziękuję Havanko :). Ja zrobiłam olx, wykupiłam odświeżanie i wyróżnienie. Już pierwsze pobrania telefonów i obserwujący się pojawili ale póki co jeszcze nie było żadnego zapytania.
  16. Tę sierść na niezbyt ładną. Nie wiem czy to juz taki typ czy może ta sierść została zniszczona złymi warunkami w których przebywała. Ona (ta sierść) wygląda tak, jak zniszczone, wyschnięte włosy po trwałej:). I sterczy na wszystkie strony i się elektryzuje. Nie wiem, może trzeba by ją było obciąć aby urosła nowa i zdrowa. Ale teraz nie chcę tego robić, Tina cały czas nabiera ciałka bo była z niej chudzinka , no i na razie jest zimno. Może już nowi właściciele latem niech zabiorą małą do SPA i obetną tę starą sierść.
  17. Baaaaaaardzo dziękuję Iza :). Potwierdzę jak pieniążki wpłyną :).
  18. Szczęścia Ineczko :). Niech cię ludziska kochają.
  19. Trochę Tinki :). W piątek będziemy sterylizować i szukamy domu.
  20. Anetko, współczuję ogromnie. Trzymaj się kochana. Płakać się chce:(.
×
×
  • Create New...