Tę sierść na niezbyt ładną. Nie wiem czy to juz taki typ czy może ta sierść została zniszczona złymi warunkami w których przebywała. Ona (ta sierść) wygląda tak, jak zniszczone, wyschnięte włosy po trwałej:). I sterczy na wszystkie strony i się elektryzuje. Nie wiem, może trzeba by ją było obciąć aby urosła nowa i zdrowa. Ale teraz nie chcę tego robić, Tina cały czas nabiera ciałka bo była z niej chudzinka , no i na razie jest zimno. Może już nowi właściciele latem niech zabiorą małą do SPA i obetną tę starą sierść.