Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Witaj Korniczku na wolności :). Wkrótce zobaczysz się z Dolarkiem :)
  2. Anula, ślicznie dziękuję za deklarację. Bardzo się przyda bo jak już widać nie ominą nas koszty leczenia skóry. Oby to nie było nic poważnego i wiązało się tylko z przebywaniem w złych warunkach lub nie za dobrą karmą.
  3. Biedny Fosterek. Szafirko, trzeba będzie pojechać do weta sprawdzić te wyłysienia ;(.
  4. Trochę niewdzięczna robota to tymczasowanie. Niby w szczytnym celu ale zawsze kawałek serducha skradnie. Gdyby tak można było wyłączyć uczucia i robić swoje...
  5. Nowy rozdział życia rozpoczęty :). Czy Fosterek był bardzo zestresowany ?
  6. Strusiątko już pewnie w drodze z anecik. Anecik miała wyjechać o godz.9 z domu, zajechać jeszcze do weta na chipowanie a potem do Tarnowskich Gór.
  7. Murko, tak jak rozmawiałyśmy, kastrujemy Dolarka. Jeśli się da, dobrze by bylo zabrać go na jakiś czas do domu i poobserwować, co pozwoli nam zdobyć informacje jakiego domu mu szukać. Można też spróbować go w ciągu dnia zaprosić do domku, zastanawiam się czy wszedłby a jeśli tak to jak by się zachował. Potem robimy zdjęcia i ogłaszamy :)
  8. Iza, gdzież bym miała jakieś przeciwko :). Bardzo się cieszę, że pomożesz z ogłoszeniami :). Ja mam olx wyróżnionego dla Strusia to zmienię tekst i podmienię na Nutkę :)
  9. Konto Nuteczki powiększyło się o następujące wpłaty : 10zł -magenka1 /27.01.2017/stała II 50zł - K.G (wpłata z FB) /27.01.2017/deklaracja jednorazowa Bardzo ślicznie, z całego serca dziękuję :)
  10. Dzięki Kasiu za wiadomości:). Nuteczko, skończ juz z tymi wyimaginowanymi ciążami bo czas do domu :).
  11. Dziękuję Fundacji ZEA za pokrycie kosztów karmy dla Fostera. Anula, jeśli mogę rozliczyć się po zakończeniu bazarku transportowego (dzięki Havanko za ten bazarek) to będę wdzięczna. Dziękuję :).
  12. Dzisiaj konto Fosterka zasiliły następujące wpłaty : 20zł -Topi /27.01.2017/stała II 10zł -Monaga/27.01.2017 /stała II 50zł -Poker/27.01.2017/dekl.jednorazowa 50zł-Anula/27.01.2017/dekl.jednorazowa 30zł-Helli /27.01.2017/stała II 10zł -Malti /27.01.2017/dekl.jednorazowa Z calego serca ślicznie dziękuję:).
  13. To się narobiło :). Czy jest na Dogo psycholog ?????????? Zapanowała epidemia depresji !!!!
  14. Tak, to samo :). Tylko jeśli będzie wpłata na Fosterka, to proszę o taką informację w nazwie przelewu bo bez tego nie ogarnę :).
  15. Na konto Fosterka wpłynęły pierwsze pieniążki od nesiowata : 20zł. Slicznie dziękujemy :)
  16. Bardzo dziękuję, później podeślę nr konta :). Ślicznie dziękuję Havanko :) Bardzo dziękuję :)
×
×
  • Create New...