Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. O tak, to trafne określenie-diabełek :). Poranne harce z Sarą.... Odpoczynek (chwilowy).... "Leniwa" asysta podczas gotowania obiadu :). A nóż widelec coś skapnie.
  2. Konto Fosterka powiększyło się o wpłatę MikAga -60zł :). Ślicznie dziękujemy za wsparcie.
  3. Konto Nutki powiększyło się o wpłaty : 30zł -Monika F.(FB) /09.02.2017/stała II 20zł-agat21/10.02.2017/stała II i III 20zł -Sara2011/10.02.2017/stała II Ślicznie dziękuję :)
  4. Dziękuję szafirko za zdjęcia :) Jutro pozbieram z wątku informację o Fosterku, pewnie będę pytała jeszcze o jego zachowanie żeby wymyśleć jakąś treść ogłoszenia.
  5. Anula, a dlaczego chcesz przelewać? Ja już przelałam na konto szafirki za Olekardin.
  6. Ja raczej darowałabym sobie takie małe dzieci. Ineczka taka malutka, mogą ją zamęczyć bo takie dzieci nie wiedzą jeszcze co wolno a czego nie.
  7. Ja też się melduję u Makóweczki :)
  8. Szkoda, że nie dane jest Zuleczce grzać już dupci u anecik :(
  9. Nie za bardzo. Kręci się w ilości milion obrotów na minutę i nic nie można zrobić. Sierść ma nie za ładną.
  10. Tinka jest bardzo fajna, mała wariatka no ale młodość rządzi się swoimi prawami. Czasem to nie biega ale fruwa po chacie. Jest posłuszna, lubi rozdawać buziaczki. Ze spaniem lepiej chociaż nadal jest bardzo czujna. Wystarczy się przekręcić na łóżku na drugi bok a ona już stoi i bacznie obserwuje. Ale już nie biega tak w nocy po chacie jak przez pierwsze dwa dni. I o dziwo zachowuje czystość, ani razu od przyjazdu nie załatwiła się w mieszkaniu. Zobaczymy co będzie w przyszłym tygodniu, jak zostaną same w domu. Teraz syn ma ferie więc jest w domu razem z psiurami. Ktoś będzie miał z Tinki radochę :).
  11. Ślicznie dziękuję. Stała za luty-20 zł wpłynęła:)
  12. Ślicznie dziękuję :) Dzięki Anula za potwierdzenie.
  13. 10zł- Dorota W. (FB) /06.02.2017/stała II 10zł -dorota1/06.02.2017/stała II 20zł -Dulska /06.02.2017/stała II Bardzo ślicznie dziękuję za kolejne wpłaty na konto Nuteczki :).
  14. Szkoda, że transport się przesunął :(.
  15. Też zwróciłam uwagę na jego nosek i od razu pomyślałam o Fosterku. Ten piesio jest śliczny, bardzo bym mu chciała pomóc ale juz nie dam rady, nie teraz, może ktoś mu pomoże i zabierze go stamtąd :(.
  16. Ślicznie dziękuję szafirko :) Zastanawia mnie dlaczego jest taka duża rozbieżność cenowa jeśli chodzi o szczepienia. Dzisiaj byłam z Tinką na szczepieniu i kompet (komabajn) kosztuje 80zł. Sama wścieklizna 30zł a zakaźne 50zł. A u weta szafirki tak tanio. To samo jest ze sterylkami, w Gorzowie są chyba najwyższe ceny w Polsce :(.
  17. Byłam dzisiaj u weta z Tinką. Waży 8.5kg, jej wiek wet oceniał na niespełna 1.5 roku. Kupiłam jej szelki bo bałam się, że jej chuda główka wysunie się z obroży i sunia poleci w siną dal, tym bardziej, że kiedy ja jestem w pracy to na spacer wychodzi z nią mój syn, który ma teraz ferie. Została też zaszczepiona na wściekliznę a w sobotę jadę na doszczepienie na zakaźne. Jutro ją też zakropię na pchełki, muszę z tym odczekać do jutra bo wczoraj ją wykąpałam. Sunia to totalny szałaput. Cały czas w ruchu. W nocy non stop się kręciła, nie mogłam nawet się poruszyć na łóżku bo już stała na nogach i natychmiast była przy mnie. Jestem totalnie niewyspana. Bardzo lubi pieszczoty ale ręce można sobie pokaleczyć o jej kości :(. Poza tym jest kochana i słodka. Bardzo boi się chodzić po schodach, muszę ją wnosić. I co mnie najbardziej zaskoczyło -jak dotąd nie było żadnej wpadki czystościowej :). Sądziłam, że z tym będzie największy kłopot a tu mega zaskoczenie. Co prawda dosyć często się z nią wychodzi ale jednak to miła niespodzianka :). Wet stwierdził,ze ze sterylką należy odczekać 2-3 tyg.
  18. Ta druga została bo nie było dla niej DT. Ale jakąś godzinę temu widziałam na FB że ktoś się zgłosił że zabierze te drugą sunię na DT więc pewnie na dniach i ona opuści ten "raj".
  19. Ta druga jeszcze została ale dzisiaj zgłosił się chętny DT, pewnie na dniach stamtąd wyjedzie. Sunia została przepięta do nowej budy (ta na zdjęciu to jej stara buda) i na 6 m lekki łańcuch :(.
  20. I jeszcze ten :(. Jest śliczny, czemu nikt go nie chce :( https://www.facebook.com/299621636891725/photos/?tab=album&album_id=495579847295902
  21. A sunia ma sierść taką jak Szronik, taką czarną przeplecioną szarą :).
×
×
  • Create New...