-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Tak w ramach ciekawostki, to druga sunia, koleżanka niedoli Tinki została dzisiaj zabrana z tego "raju" w którym przebywała. Wolontariuszka napisała tak: Nareszcie koniec koszmaru... Ostatnia sunia z posesji starszej Pani zabrana!!! Nie odbyło się bez stresu bo podczas zabierania pieska, Pani zapytała czy przywiozę jej innego... Bo ona pieska chce mieć!!! Powiedziałam co mi ślina na język przyniosła i chyba zrozumiała... Będę oczywiście sprawdzać czy pojawią się tam zwierzęta. Byłam też u księdza w sprawie tej kobiety, jedna z suni to był podarek od niego! Ksiądz zobaczył zdjęcia, odpowiedziałam jak wyglądała cała interwencja, sołtys wsi twierdzi że ksiądz przywiezie następnego ale po tym co usłyszał ode mnie nie sądzę by się odważył generalnie w ramach pokuty, ksiądz obiecał porozmawiać ze starszą Panią oraz wygłosić kazanie do mieszkańców przypominając o obowiązku opieki nad zwierzętami. A sunia... No cóż jest cudowna , tak bardzo cieszyła się że zabraliśmy ją z tego piekła, że nie mogła się od nas odkleić... W samochodzie była super grzeczna, jakby wiedziała że jedzie po lepsze życie... To młoda, fantastyczna psinka, a tyle złego już przeszła... jutro rano kolejny raz wspomoże mnie Szczeciński Toz, bardzo dziękuję.. Sunia będzie mieć pewnie pierwsze w swoim życiu badanie przez weterynarza... Po sterylizacji będzie szukała najwspanialszego domku pod słońcem, zasłużyła na to tak bardzo... A tu początek drogi po lepsze życie :
-
Poprosiłam Havankę o pomoc w zredagowaniu tereści ogłoszenia. Dziękuję Havanko :). Proszę o uwagi. Pokochaj mnie i weź do domu... Foster. Foster to około 2 letni, nieduży piesek (ok. 15 kg) o dłuższej sierści. To kolejna psia perełka zabrana ze schroniska. Ten mały piesek całym sobą prosił o zabranie z tego miejsca, nie można było przejść obok niego obojętnie. Fosterek zamieszkał tymczasowo w hoteliku w woj.lubuskim gdzie czeka na swój upragniony dom. Tu okazało się, że Foster jest cudownym pieskiem ! Wesoły, bardzo żywiołowy, uwielbiający zabawy, szczególnie z własnym opiekunem. Przy tym wszystkim jest wielkim pieszczochem; lubi być głaskany i przytulany. Fosterka polecamy do domu ze starszymi dziećmi z powodu jego temperamentu, najlepiej bez innych zwierząt. Foster był już u weterynarza na "przeglądzie". Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. To przesympatyczny piesek. Umili i rozweseli życie każdemu, kto go pokocha i przyjmie pod swój dach. Więcej informacji można uzyskać tylko pod podanym w ogłoszeniu, numerem telefonu. Wymagana wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wydamy psa do kojca ani budy.
-
ORI-KUDŁACZ Z RADYS - JUZ W SWOIM WSPANIAŁYM DOMKU W POZNANIU!
Sara2011 replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Cudnie :) -
Ja też chętnie przekażę 1% na Fundację ZEA. Mam tylko pytanie, bo wszystkie programy które ściągam z neta mają już na sztywno wpisany cel na 1% i nie można tego zmienić. Skąd można pobrać program aby nie było uzupełnionego celu na jaki przekazać 1%?
-
Przejrzałam wątek i znalazłam takie informacje o Fosterku: -wiek 2 lata, -waga 15kg - wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony na wściekliznę i wirusówki, -przyjazny, lubi głaski i pieszczoty -ma mięciutką sierść, Szafirko, jak Fosterek do innych piesków, dzieci, kotów? Jak sobie radzi ze smyczą? Jak z czystością? Czy wg Ciebie nadaje się zarówno do bloku jak i domu jednorodzinnego? Raczej szukać spokojnego domku czy z mniejszymi dziećmi też może być? Czy jest coś jeszcze na co zwrócić uwage?