Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Tak w ramach ciekawostki, to druga sunia, koleżanka niedoli Tinki została dzisiaj zabrana z tego "raju" w którym przebywała. Wolontariuszka napisała tak: Nareszcie koniec koszmaru... Ostatnia sunia z posesji starszej Pani zabrana!!! Nie odbyło się bez stresu bo podczas zabierania pieska, Pani zapytała czy przywiozę jej innego... Bo ona pieska chce mieć!!! Powiedziałam co mi ślina na język przyniosła i chyba zrozumiała... Będę oczywiście sprawdzać czy pojawią się tam zwierzęta. Byłam też u księdza w sprawie tej kobiety, jedna z suni to był podarek od niego! Ksiądz zobaczył zdjęcia, odpowiedziałam jak wyglądała cała interwencja, sołtys wsi twierdzi że ksiądz przywiezie następnego ale po tym co usłyszał ode mnie nie sądzę by się odważył generalnie w ramach pokuty, ksiądz obiecał porozmawiać ze starszą Panią oraz wygłosić kazanie do mieszkańców przypominając o obowiązku opieki nad zwierzętami. A sunia... No cóż jest cudowna , tak bardzo cieszyła się że zabraliśmy ją z tego piekła, że nie mogła się od nas odkleić... W samochodzie była super grzeczna, jakby wiedziała że jedzie po lepsze życie... To młoda, fantastyczna psinka, a tyle złego już przeszła... jutro rano kolejny raz wspomoże mnie Szczeciński Toz, bardzo dziękuję.. Sunia będzie mieć pewnie pierwsze w swoim życiu badanie przez weterynarza... Po sterylizacji będzie szukała najwspanialszego domku pod słońcem, zasłużyła na to tak bardzo... A tu początek drogi po lepsze życie :
  2. Poprosiłam Havankę o pomoc w zredagowaniu tereści ogłoszenia. Dziękuję Havanko :). Proszę o uwagi. Pokochaj mnie i weź do domu... Foster. Foster to około 2 letni, nieduży piesek (ok. 15 kg) o dłuższej sierści. To kolejna psia perełka zabrana ze schroniska. Ten mały piesek całym sobą prosił o zabranie z tego miejsca, nie można było przejść obok niego obojętnie. Fosterek zamieszkał tymczasowo w hoteliku w woj.lubuskim gdzie czeka na swój upragniony dom. Tu okazało się, że Foster jest cudownym pieskiem ! Wesoły, bardzo żywiołowy, uwielbiający zabawy, szczególnie z własnym opiekunem. Przy tym wszystkim jest wielkim pieszczochem; lubi być głaskany i przytulany. Fosterka polecamy do domu ze starszymi dziećmi z powodu jego temperamentu, najlepiej bez innych zwierząt. Foster był już u weterynarza na "przeglądzie". Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. To przesympatyczny piesek. Umili i rozweseli życie każdemu, kto go pokocha i przyjmie pod swój dach. Więcej informacji można uzyskać tylko pod podanym w ogłoszeniu, numerem telefonu. Wymagana wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wydamy psa do kojca ani budy.
  3. Tam większość psiaków , szczególnie dłużej skazanych ma nadwagę. Brak ruchu przez tyle czasu, tylko jedzenie im pozostało.
  4. Mureczko, myślę że można by było pomyśleć o sesji zdjęciowej Dolarka. Czas pokazać w świecie chłopaka.
  5. Nie mogę się doczekać zdjęć Zuleczki. Tak się cieszę że jest już u anecik. A 15 kg wagi to co to malizna, przynajmniej w porównaniu do Struśka. Zresztą nieważna jaka waga i tak Tyćka będzie rządzić :).
  6. Ale śliczne zdjęcia. Dzięki Kasiu. Podmienię niektóre w ogłoszeniach :). Wczoraj miałam jeden telefon ale tak durny że nie nadaje się nawet do zacytowania.
  7. Oby jak najszybciej załapał gdzie się załatwia te rzeczy. Jutro "sklecę" treść ogłoszenia i zaczynamy ogłaszać chłopaka.
  8. Wpłynęły pieniążki na utrzymanie Dolarka od: 15zł -Patrycja96 / stała III 20zł -Livka /stała II 105zł -teresaa118 /stała I,II,III Bardzo gorąco dziękuję.
  9. Wpłynęły następujące wpłaty dla Fosterka: 120zł-teresaa118/13.02.2017/stała I,II,III 50zł -Jolanta Sz./13.02.2017/stała II 25zł-Anula/13.02.2017/za olekardin Bardzo gorąco dziękuję :)
  10. Ja też chętnie przekażę 1% na Fundację ZEA. Mam tylko pytanie, bo wszystkie programy które ściągam z neta mają już na sztywno wpisany cel na 1% i nie można tego zmienić. Skąd można pobrać program aby nie było uzupełnionego celu na jaki przekazać 1%?
  11. Kiyoshi, pamiętaj też o Nutce proszę :). Wprawdzie oan nie jest taka malutka ale tez rekomenduj proszę :)
  12. Szafirko a jak z zachowaniem czystości w domu (o ile jesteś w stanie stwierdzić czyja to niespodzianka) :)?
  13. Ojej, Poker ślicznie dziękuję za ujecie Tinusi w bazarku. Bardzo, bardzo dziękuję :).
  14. Bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu funduszy na sterylizację Tinki, która jest u mnie w DT.
  15. Zapraszam serdecznie na bazarek cegiełkowy na którym zbieram pieniążki na sterylkę Tinki.
  16. Zapraszam serdecznie na bazarek cegiełkowy na którym zbieram pieniążki na sterylkę Tinki.
  17. Dziękuję Fundacji ZEA. Ja już wprawdzie przelałam za weta ale może szafirka odliczy te kwotę od czynszu?
  18. Przejrzałam wątek i znalazłam takie informacje o Fosterku: -wiek 2 lata, -waga 15kg - wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony na wściekliznę i wirusówki, -przyjazny, lubi głaski i pieszczoty -ma mięciutką sierść, Szafirko, jak Fosterek do innych piesków, dzieci, kotów? Jak sobie radzi ze smyczą? Jak z czystością? Czy wg Ciebie nadaje się zarówno do bloku jak i domu jednorodzinnego? Raczej szukać spokojnego domku czy z mniejszymi dziećmi też może być? Czy jest coś jeszcze na co zwrócić uwage?
×
×
  • Create New...