Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Trochę wieści od Pani Axelka, która dopiero wróciła z urlopu i od razu przesłała informacje co słychać u przystojniaka. "Aksiunio bardzo się ucieszył, jak wróciłam. Szlał w kółko, aż bałam się że zakręci mu się w głowie. Dostał tez prezencik – jedzeniowy. Przesyłam pani kilka fotek zrobionych jeszcze przed wyjazdem. Najlepsze jest to, jak Axel ogląda programy o zwierzętach. Mamy taki ubaw, że hej. Nie odrywa wzroku od TV. Teraz jest już ciepło i psiunia cały dzien przebywa na powietrzu. Bardzo lubi taras, bo ma blisko do domu i jednoczesnie widzi wszystko dookoła. Już lepiej chodzi na smyczy, ale zrywa się do ptaków albo innych psów. Aksio robi się coraz bardziej wybredny. Nie bardzo odpowiada mu już sucha karma, woli cos gotowanego specjalnie dla niego. Totez gotujemy dwa obiady dziennie. Jeden dla ludzi, drugi dla psa. Wesolutko, prawda? Ale psiunia jest bardzo kochany i on to wie i oczywiście wykorzystuje. Ale niech ma:)"
  2. Zrobiłam trochę ogłoszeń Dolarkowi. https://www.olx.pl/oferta/dollarek-niesmialy-sliczny-piesek-do-pokochania-CID103-IDljt8c.html https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/zoliborz/dollarek+niesmialy-sliczny-piesek-do-pokochania/1001951917120910502141809 https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/krakow/dolarek-czeka-na-ciebie/1001944293550910502141809 http://alegratka.pl/ogloszenie/dollarek-niesmialy-sliczny-piesek-do-28573201.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/350376/-Dollarek-niesmialy-sliczny-piesek-do-pokochania-/#.WOpqMGekKpo http://www.kupsprzedaj.pl/o/dollarek-niesmialy-sliczny-piesek-do-pokochania/3522382 http://rzeszow.lento.pl/dollarek-niesmialy-sliczny-piesek-do,5470819.html http://e-ogloszenia24.eu/ogloszenie/pies/49418/dollarek-niesmialy-sliczny-piesek-do-pokochania http://psy.zooburza.eu/pl/dorosle-psy/dollarek-niesmialy-sliczny-piesek-do-pokochania-id40887/ http://pupilaki.pl/ogloszenia/psy/higiena/dollarek-niesmialy-sliczny-piesek-do-pokochania,154.html http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/ogloszenie.php?id=335728 http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/92317/dollarek-niesmialy--sliczny-piesek-do-pokochania/
  3. Na konto Nutki wpłynęły następujące wpłaty : 10zł-Czarna Kafka/03.04.2017/stała IV 30zł-certusowa/03.04.2017/stała IV 10zł-markofix1/03.04.2017/stała IV 10zł-magenka1/03.04.2017/stała IV 10zł-dorota1-04.04.2017/stała IV 20zł-Dulska/06.04.2017/stała IV 10zł-Dorota W. (FB)/07.04.2017/stała IV 20zł-Sara2011/09.04.2017/stała IV Bardzo dziękuję wszystkich darczyńczom :).
  4. Konto Fosterka powiększyło się o następujące wpłaty: 10zł-Anula/03.04.2017/stała IV 10zł-Bogusik/03.04.2017/stała IV 20zł-Sara2011/09.04.2017/stała IV Gorąco dziękuję.
  5. Konto Dolarka powiększyło się o następujące wpłaty: 20zł-Dulska/03.04.2017/stała IV 50zł-p.Maciej K. (FB)/03.04.2017/stała IV Dolarek otrzymał również wsparcie od p.Alicji W. w kwocie 100zł za co bardzo serdecznie dziękuję. Dla przypomnienia p.Alicja z rodziną adoptowała zamojskiego Axelka. Darczyńcom ślicznie dziękuję za wsparcie.
  6. Dzisiaj pojechał do domu :). Info z FB.
  7. Dziewczynka w już letniej szacie :). Śliczna jest.
  8. Zdjęcia mam od Pani Izabeli a potem widziałam że część zdjęć faktycznie zostało wstawione na FB. Zaprosiłam Panią Izabelę do grupy "Mam psa z Radys" żeby się pochwaliła Struśkiem.
  9. Śliczna sunia. Bardzo rozkwitła , przemieniła nam się panna w łabędzia :).
  10. Hmmm, przeszukałam połączenia w telefonie i właśnie z tego numeru było połączenie. Dziękuję za ostrzeżenie.
  11. Wpłynęła deklaracja za kwiecień od Moniki F. z FB -30zł. Ślicznie dziękuję.
  12. Ależ ślicznosci z Amelki, wow !
  13. Tak samo u Fosterka :(. To jakaś masakra z tą ciszą.
  14. Iza, dałabyś radę zrobić Dolarkowi trochę ogłoszeń z tymi nowymi zdjęciami? Baaaaaardzo proszę :)
  15. Fosterek ma sporo ogłoszeń. Poczekajmy jeszcze do weekendu, jak nadal będzie cisza to pomyślimy o dorobieniu.
  16. Ślicznie dziękuję. Nadeszło 120 zł dla Fosterka (za IV,V,VI) :).
  17. Deklaracja w kwocie 20zł +10 zł bonus nadeszła :). Bardzo ślicznie dziękuję :).
  18. Wpłynęły następujące wpłaty na konto: 10zł -dwbem /27.03.2017/stała III 105zł-teresaa118/27.03.2017/stała IV,V,VI Ślicznie dziękuję.....
  19. Dziekuję bardzo za wpłatę. O jaki minus chodzi? Na szczęście na razie nie mamy żadnych minusów :).
  20. O Dolarka nawet jednego głupiego zapytania nie było :(. O Korniczka chociaż 3 pudła. Żadna to radość ale jakieś zainteresowanie jest.
×
×
  • Create New...