Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Wpłynęło 50zł od rutta. Niestety nie mogę edytować postu rozliczeniowego, nie ładuje mi się strona z danymi. Wpłatę do postu rozliczeniowego naniosę ja się "naprawi".
  2. Nie wiem dlaczego ale nie mogę edytować postów z wpłatami. Otwiera mi się strona do edycji ale jest pusta, nie ładują się dane. Już kiedyś coś takiego miałam. Poczekam aż się "naprawi", wtedy wpiszę te wpłaty do postu rozliczeniowego.
  3. Śliczne misie trzy :). Tylko dlaczego ludziska nie dzwonią ???? Konto Fosterka powiększyło się o wpłaty: 20zł -wiolhelm70 / 21.02.2017 30zł-helli/24.03.2017 Bardzo gorąco dziękuję :).
  4. Z Dolarkiem nikt nigdy się nie bawił, nie wie po co są zabawki :(. Pewnie też nikt go nie przytulał, ten niepewny wzrok jak zbliża się ręka:(.
  5. Szronik też pięknie się zaprezentował, tak wiosennie :)
  6. Trzymam kciuki żeby udało się zabrać Amelkę jak najszybciej!
  7. Mureczko, czy można prosić o jakieś zdjęcia Dolarka w ujęciu wiosennym? :). Na razie mamy same zimowe:).
  8. OOOO, jest i śliczny Fosterek. Super, bardzo dziękuję szafirko. Zrobię mu dzisiaj dodatkowego olx, z nowymi zdjęciami :).
  9. Jejku, jakie śliczne zdjęcia. Teraz to telefony się rozdzwonią.
  10. Dzwonił Pan z Rudy Śląskiej w sprawie Nutki. Przekierowałam na Kasię, Pan miał pytania odnośnie stosunku do innych piesków bo sam ma już jednego pieska. Ciekawe czy zadzwoni.
  11. W dniu 15.03.17 wpłynęła deklaracja od Topi -20zł. Ślicznie dziękuję :).
  12. Pani Iza zapisała Strusia-Pędziwiatra do psiej szkoły. Będzie się tam uczył aby nie uciekać :).
  13. Sliczne zdjęcia Nutki. Bardzo dziękuję Kasiu :). Ta Pani dzwoniła do mnie ze dwa lub trzy dni temu. Telefon w ogłoszeniach jest na mnie. Przekierowałam Panią do Kasi, bo zadawała trochę pytań na które nie zawsze ja potrafiłam odpowiedzieć. Jeśli chodzi o wizytę PA i umowę, to jest to napisane w ogłoszeniu. Nie wiem, czy ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
  14. Struś to niestety uciekinier. Trzeba na niego bardzo uważać. I kiedy się wyrwie to biegnie przed siebie a kiedy się go goni to ona jeszcze dalej ucieka, biegnie przed siebie. Nie jest typem pieska który trzyma się nogi właściciela. Mam nadzieję, że właściciele będą go dobrze pilnować. Poza tym jest kochany :). I gryzie szelki :)
  15. Dziękuję kiyoshi za wstawienie filmików, ja w tej kwestii jakaś niekumata jestem :)
  16. Na konto Dolarka wpłynęły stałe deklaracje od: Koja-30zł /stała III Patrycja96-30zł/stała IV i V Livka-20zł /stała III Dolarek ślicznie dziękuje.
  17. Wpłynęły następujące deklaracje dla Nutki: 20zł -Dulska/06.03.2017/stała III 30zł-Monika F. (FB)/13.03.2017/stała III 20zł-Sara2011/13.03.2017/stała III Bardzo ślicznie dziękuję :)
  18. Na konto Tinki wpłynęło 68 zł z bazarku Poker. Bardzo ślicznie dziękuję :)
  19. Dziekuję szafirko za zdjęcia. Chłopak ewidentnie nieśmiały jest ;). Ale już są zdjęcia z bliskiej odległości, to dobrze. Dodam je do ogłoszeń. Bardzo dziękuję za wpłaty dla Fosterka: Jaguska-20zł /marzec Sara2011-20zł/marzec Joalanta Sz. (FB) -50zł/marzec
×
×
  • Create New...