-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Szronik też pięknie się zaprezentował, tak wiosennie :) -
Trzymam kciuki żeby udało się zabrać Amelkę jak najszybciej!
-
Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jejku, jakie śliczne zdjęcia. Teraz to telefony się rozdzwonią. -
Sliczne zdjęcia Nutki. Bardzo dziękuję Kasiu :). Ta Pani dzwoniła do mnie ze dwa lub trzy dni temu. Telefon w ogłoszeniach jest na mnie. Przekierowałam Panią do Kasi, bo zadawała trochę pytań na które nie zawsze ja potrafiłam odpowiedzieć. Jeśli chodzi o wizytę PA i umowę, to jest to napisane w ogłoszeniu. Nie wiem, czy ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
-
Struś to niestety uciekinier. Trzeba na niego bardzo uważać. I kiedy się wyrwie to biegnie przed siebie a kiedy się go goni to ona jeszcze dalej ucieka, biegnie przed siebie. Nie jest typem pieska który trzyma się nogi właściciela. Mam nadzieję, że właściciele będą go dobrze pilnować. Poza tym jest kochany :). I gryzie szelki :)