Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Poker, może mogłabyś zadzwonic do Fundacji i dowiedzieć się? też jestem ciekawa, myślę, że działają a tylko z braku czasu nie ma rozliczeń
  2. rozumiem... Mdk8 jeśli będziesz chciała to daj znać...mogę przejrzeć wątek, wybrać jakies zdjecia, tekst napisać i porobić nowe ogłoszenia dla suni. Może uda się znaleźć jej dom :)
  3. Mariola, przelewam na konto Frezji 320 zł spadku po Toniku. Prosze potwierdx tutaj i na moim watku, gdy pieniązki wpłyną https://www.dogomania.com/forum/topic/351853-czarnulek-z-mega-pechemodczarujemy-zły-lostonik-vel-czaruś-ma-nowy-dom-w-warszawie/
  4. Na koncie Tonika vel Czarka zostało aż 320 zł... Długo myślałam jak podzielić te pieniązki, gdzie je ulokować...ale jednak chciałabym je w całości przekazać dla FREZJI...sunia raczej zostanie u hop! na zawsze, leki kosztują, utrzymanie, moga dojść badania. Chciałabym, żeby była finansowo bezpieczna... Mariola- potwierdź prosze tutaj i na watku Frezji gdy 320 zł spadku po Toniku będzie na koncie suni :) DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM <3 <3 <3 https://www.dogomania.com/forum/topic/345793-frezja-z-padaczką-spondylozą-głuchotą-zbieramy-deklaracje-stałe-na-hotelik-oraz-jednorazowe-na-weta/?tab=comments#comment-17295586
  5. Janko...przepraszam, że Ci się wtrącam,...może nie powinnam tego robić, ale moim osobistym zdaniem tego Pana trzeba juz zostawić za nami....Jeśli będzie chciał- zadzwoni, póki tego nie zrobi nie ma sensu o nim myślec, uwzględniać go, rozważać, czy do niego dzwonić......Trzeba patrzeć tu i teraz..... Prosiłaś mnie kochana kiedyś o dodatkowe ogłoszenie/-a dla Poli....czy to aktualne? jeśli tak, to w ten wekend zorientuje się co juz ma i dorobie coś od siebie :) SUnia szuka domu, który nie będzie miał wątpliwości. I taki dom gdzies JEST na milion procent ;) ;) Przytulam mocno Janeczko :D
  6. Czy moge Was bardzo bardzo o coś prosić?? Może na tym wątku, bo dużo osób tu zagląda. Czy możecie wypełnić anonimowo ankiete? Pani Beata z Fundacji karuna potrzebuje te dane.. Na razie ma ok. 300 a żeby statystycznie te dane były istotne potrzeba ok. 1000.. Może ktos z Was będzie mógł poświęcić z 5 minutek?? pliss https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQ_K8qTmnCdo8V_v0A1K4B5aw_hJeWtiK_xcmH4HNaxC3I6Q/viewform
  7. Przepraszam, że zadam takie głupie pytanie....ale czy ta sunia ma jakies ogłoszenia adopcyjne? nie czytałam całego wątkui zwyczajnie nie wiem..więc proszę o wyrozumiałośc jak gafe palnęłam ;)
  8. .....nawet jeśli były to wg statystyk jest to wynik warunków w Radysach....ja tam nie bylam więc zupełnie nie wiem... Ale za to piesek który wczoraj dojechał do mojej znajomej jest SUper :) bryka w ogródku jak żrebaczek. Nie do pojęcia- w Radysach był mega zalękniony, smutny...a teraz taka radość :) odmłodniał, wypiekniał, dosłownie nie ten psiak ! a minęła ledwie doba :)
  9. Na koncie własnie odkryłam 20 zł od yoana :) jest też 20 zł od Jagimuza dla Koriego....jejku..:) Dziękuje Wam. Rozlicze tutaj. też ta wpłate dla Korcia, bo jego finanse przecież zamknięte... Potem się zastanowimy wspólnie co zrobić z pieniazkami, skoro nie ma nowych Radysiaków....Przyznam że dziś miałam jednego pieska zabrać, ale niestety nie miałam dla niego miejsca :( hoteliki powypełniane.....:( Pojechał ten piesek juz z Radys do schroniska w raciborzu...
  10. W schronie w Kaliszu...czyli po sąsiedzku do mojej pracy ;) schron jest dobry- coraz lepszy...martwie sie tylko o adopcje tych dużych samców...to w sumie jeden teren z moim przytuliskiem i wiem jacy ludzie z okolicy się zgłaszają....pytałam o to nawet wolontariuszki, która twierdzi, że psy z kaliskiego schronu są wydawane po wizytach przedadopcyjnych, robią też poadopcyjne....nie wiem jak to jest w praktyce...Kilka lat temu, jak u nas w przytulisku nie chciałyśmy dac psa, to ludzie mówili, że jedą do Kalisza "bo tam dają każdemu"...ale jak mówie- to było za starego kierownika...Teraz podobno jest zupełnie inaczej.
  11. Kochani...własnie "pozegnałyśmy" ostatnią Radysianke.... DIunka wyjechała do swojego nowego, ciepłego domu :) po raz pierwszy od wielu lat....nie mam radysiaków....to koniec moich przydługich, przynudnych wątków o psiakach z Radys.... :) Diunka została Fionką :) zamieszkała pod Raciborzem.
  12. ja się z Tobą zgadzam Moli....dla mnie każda złotówka powinna być rozliczona....wiem, że to jest milion ponad, ale nie mówie tylko o tej zbiórce...My tu jesteśmy na dogo nauczone, trzeba być transparentnym. Ten milion będzie im baaardzo cięzko rozliczyć...Sądze, że psiaki które pojechały do innych schronów, to już nie będą na utrzymaniu PDZ, jedynie te w Fundacjach/ dt itd. A do schronisk psiaki wyjechały wszędzie- Wawa, Wrocław, Gorzów, Kalisz, Konic, Racibórz, Sopot...Gdzie jeszcze? ciągle jada do kolejnych schronów... ps. TEN PIESEK O KTÓRYM OPOWIADAŁAM CO MOJA ZNAJOMA CHCIAŁA ADOPTOWAĆ< właśnie do niej dojechał 10 minut temu :D ps2. i co najdziwniejsze...przyjechał goły i wesoły...nie ma nawet zaświadczenia o szczepieniach.............................
  13. Wczoraj dzwoniła naprawdę bardzo fajna Pani o Bunie. Rozmawialam z nią długo ale jednak uznałam że to nie jest ten dom dla Buni. W sumie sporo osób się babka interesuje :)
  14. NA DZISIAJ W RADYSACH JEST 320 psów...sporo w rezerwacji :)
  15. Dziękuje Poker, podziękuj też prosze swojej koleżance, bo nie pamiętam,czy już dziekowałam?? te 100 zł od niej doszło i wpłaciłam na konto zbiórki na pomagam- wpisałam od kogo, jest to wszystko do sprawdzenia na pomagam (link jeszcze w moim podpisie)
  16. Dziś wpłynęlo jeszcze 30 zł od Małgosi M. (stała) DZIEKUJE ŚLICZNIE :) prosze juz nie wpłacać na Czarusia :) wszyscy deklarowicze z fb poinformowani o nowym domu :) Jakimś cudem- mimo 2 tygodniowej zwłoki- nikt nie miał mi za złe, że dopiero teraz mówie :) wszyscy się ucieszyli. Większość deklarowiczów mieszka w Warszawie więc jest szansa, że ktoś gdzies kiedyś spotka tego Czarusia, a tak za miesiąc bardzo bym chciała i tak poprosić kogos o wizytę PoA. Na koncie Czarusia zostało troszkę pieniązków. w ciągu około tygodnia podejme decyzje gdzie je przekazać :) DZIĘKUJE JESZCZE RAZ WSZYSTKIM <3
  17. Ja nie krytykuje tylko chciałam nakreslic jak wygląda adopcja pieska.... Gdyby ktoś też się starał i był bezradny jak moja znajoma Na szczęście dzis sądzę że już na 99 % się udało. Będzie adopcja przez fundację MC i psiak wyjedzie chyba dziś z Marlena :) dwie sunie o które starali się inni znajomi także ok 10 dni dojechal do nich wczoraj :))
  18. Chyba znaleźli i okazało się że Pani się pomyliła i to jednak nie jej pies :)
  19. jednak nie wyjedzie tym transportem na Poznań, bo ta dziewczyna wolontariuszka stwierdziła że jednak nie da rady go zabrać.... Pojedzie pewnie transportem do jakiegoś schroniska okolicznego...Jutro ma jechac 15 psów do schroniska w Kaliszu... Nie za bardzo jestem fanką tego rozwożenia po innych schronach, ale co zrobić....
  20. ps. nasz Kubuś z przytuliska przeszedł dziś skomplikowaną operacje....Bardzo Wam dziękuje, bo tez duzo wpłat na zbiórce było z dogomanii...Kubuś kiepsko się teraz czuje...jest obolały...ale za 3 tygodnie po zdjęciu tego a;la gipsu powinien być jak nowy...
×
×
  • Create New...