Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Wydawało mi się że już o tym pisalam Hania przyjmuje ALE wyłącznie psy z ważnymi szczepieniami p wirusowkom, dlatego nie mogę tam umieścić psów prosto z Radys :( A Pani z Fundacji zaproponowała że "przekażę" mi psy które już wcześnie j zabrali i będą zaszczepione. W ten sposób ja pomogę a oni będą mieć wolne miejsca by zabrać kolejne psy prosto z Rsdys A co do osoby, to z Magdą pisałam... Nie znam niestety tej Pani o.ktorej wspominacir
  2. Do nas wszystkie rodziny przyjeżdżają. Nie dowozimy psow. Te rodziny właśnie były z daleka :( tzn jedni z Poznania i tu chłopak był na tak ale jego narzeczona zdecydowanie na nie. Rodzina z Polkowic- to samo i jeden Pan gdzie z wioski ponad 120.km od nas. Zabrałby Czoka ale znowu bal się o liczne dzieci sąsiadów nauczone przychodzić do niego w gości :((( Jeszcze musi Czokus poczekać niestety
  3. Tzn śmieszna była dla mnie sytuacja... Bo to zdjęcie faktycznie przedstawia to co widzisz ALE kawaleczek dalej psiaki maja zejście na ogród gdzie jest mnóstwo po rzestrzeni, zieleni, cienia. Nie wiem o jakiej porze dnia Anetka robiła to zdjęcie ale mogło to być równie dobrze w ciepły i słoneczny poranek Ja jestem Ci wdzięczna za troskę. Tez mi zależy żeby Bunia miała warunki najlepsze z możliwych Ale znam Anete i jej męża od dawna, też na żywo. Znam rozkład terenu :) Absolutnie im ufam. Bunia jest tam traktowana tak jak starsza dama potrzebuje. Praktycznie codziennie mam wieści jak Bunia się czuje, co zjadła, gdzie lezakowala itd itp Także. To jest przez lata zbudowane zaufanie- i do Anety i do Kasi.
  4. Już przerobione dawno te olxy więc nie dosyła j :)
  5. Haha! Kochana tu chciały być to są :)) i to przecież zdjęcie wjazdu. Aneta ma ogromny ogród i mnóstwo trawy, akurat tak się ustawily więc na siłę ich Aneta nie przenosilabym :))) zobacz inne zdjęcia na watku Haha :))
  6. Piękne zdjęcia, świetne ujęcia, brawo Dexterka- dodała dużo uroku psiakowi <3 trzymam mocno kciuki <3
  7. Chyba jednak każdy musi robić swoje zbiórki na psy zabierane w ramach interwencji z Radys... tutaj polecam zrzutke Marty, zabrała kilka dużych psów, w tym tego pięknego, takiego pozytywnego kaukaza, którego było widać na filmiku z 1szego dnia interwencji https://zrzutka.pl/cndnkd
  8. Szkoda że nikt się nie odzywa :( trudno wyróżniłam Diunce 3 olxy....12 zł x 3= 36 zł https://www.olx.pl/oferta/10-kg-2-lata-diunka-urocza-niesmiala-sunia-do-adopcji-CID103-IDFcjxA.html https://www.olx.pl/oferta/diunka-mala-ok-2-letnia-sunia-szuka-cierpliwego-domu-CID103-IDF8KN0.html https://www.olx.pl/oferta/kruszyna-diunka-10-kg-wagi-w-ciele-slodkiej-zagubionej-suni-CID103-IDF9cu6.html
  9. Wypatruje Muskata ale jestem już praktycznie pewna że go tam nie ma w R. Wczoraj trochę wypytywalam ludzi o to zabieranie psów z R. I okazuje się że prywatne osoby mogą bez problemu podpisać umowę na dt czy ds natomiast do hotelikow już podpisują przez fundację. Wczoraj pisałam chwilę z Panią z Fundacji jedno serce nie da rady. Ona zabrała wtedy pierwszy raz tego niby Muskata który okazał się sunia.... Ta sunia właśnie wraca z adopcji i nie ma co z nią zrobić... Pomysł lalam że może przejmiemy ja w ramach tego wątku? Ta Pani powiedziała że moze też dla mnie jeszcze jakaś radysianke zabrać, zaszczepić i obie pojechalyby do Szafirkow... Transport na Poznań byłby 11tego... Co.o tym myślicie? Zgodzicie się?
  10. Nowe wpłaty na koncie Diunki :) 20 zł od Piotra i Ani F (fb) 50 zł od helli Dziękuje Wam kochani... Smutno mi bardzo gdy myśle o tym co się dzieje w Radysach...
  11. Bunia u Anetki radzi sobie coraz lepiej. troszkę się juz rządzi i najchętniej byłaby pierwsza wszędzie ;) pierwsza i w sumie- jedyna :D Telefony o nią zamilkły...sporo osób pytało, ale nic z tego nie wyszło. Będe musiała zrobić więcej ogłoszeń, przypilnować wyróżnień.... Na razie muszę rozliczyć Bunie za ten miesiąc, więc: - 350 zł za hotelik (100 do 450 zł dokłada osoba spoza dogo) - 186 zł za weta wg. faktury + 40 zł leki wg paragonu + 20 zł dojazd do lecznicy= 246 zł Przelewam to wszystko Anetce..:)
  12. dziekuje :) jest uroczy Czokuś, ale niestety nie toleruje obcych ludzi...od razu skacze z zębami, próbuje ugryść...Były u niego ostatnio aż 3 rodziny i każda fajna, mądra, dobra...ale niestety ...nikt sie nie odważył go zabrać :( trzeba by znaleśc kogoś kto przyjechałby do niego min. 3 razy, że spokojnie tylko obok chodzić i dawac się wąchac...pewnie na 3ci spacer mogliby pójśc już sami ...Ale póki co nie ma takich ludzi.... Czokusiowi w paździrniku minie 2 lata u nas, obecnie jest jedynym pieskiem w przytulisku...Bo ONek wczoraj pojechał do nowego domu, a Kubuś siedzi na tymczasie i raczej zostanie tam na zawsze :) oby się spełniło <3
  13. Tak widziałam już kolejne zbiórki na te psy
  14. Rozmawiałam z Judytowem i moja propozycja przejęcia od nich 3 piesków z Radys do hoteliku do Hani została odrzucona. Nie rozmawiałam z Panią długo powiedziała tylko że szukają jednak domów. Psy nie są szczepionkę ani nic więc chyba będą tak po prostu wydawane. Z tego też co zrozumiałam te psy co są w Judytowie nie będą w ogóle finansowane ze środków zbiórki Pogotowia Pani powiedziala żebym może prosto z Radys psa zabrala
  15. O matko!!! Czyli kolega biznesmen od D. Będzie go bronił :((((
  16. póki co jego żona "przędzie"....zobaczymy... takie coś jeszcze znalazłam...czy prawda lezy gdzies pośrodku? https://www.facebook.com/jacek.zarzecki.988/posts/10158085243975465?hc_location=ufi
  17. chyba jest to aktualne, sprawy w toku
  18. Prądu też nie ma. Bielawski załatwił wodę że strazy pozarnej Boże. Współczuję im tam. Mysle że nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy. Słucha jcie ja mam 3 miejsca u Szafirki. W związku z sytuacją u Hani chce przejąć pieski które wcześniej trafił z tej interwencji do Judytowa i będą miały komplet szczepień itd Innych miejsc nie mam. Jedynie to dla Muskata u Anety. Jeśli ktoś może dać tymczas to przysięgam zę pomogę tej osobie że wszystkim.
  19. podobną juz nie są dowodem, przeszły na własność Pogotowia...tak albo mówiła Pani z Judytowa w swojej relacji albo Pan Grzegorz Ząłatwiam 4 miejsca...wiecej nie dam rady :( :( błagam POMÓŻCIE
  20. a co zrobi prokuratura jak dyrekcja schroniska jest w więzeniu a pracownicy strajkują???
  21. edit: to co Marysia wstawila też oglądałam rano, ten link który ja wstawiam niżej pojawił się kilka minut temu na facebooku!!!! nie wiem o co w tym wszystkim chodzi! Najnowsze wiadomości- transmisja na żywo. RADYSY ZOSTAŁY BEZ PRACOWNIKÓW, PSY POZOSTAWIONE SAME SOBIE. PANI Z JUDYTOWA BŁAGA BY KTOKOLWIEK TAM JECHAŁ BO NIE MA NIKOGO ŻEBY NAWET WODE PODAĆ. SCHRONISKO ODŁĄCZYŁO MEDIA!!!!!!!! PONAD 1000 psów!!! https://www.facebook.com/watch/live/?v=268229131125237&ref=watch_permalink ps. JA PIERDZIELE, USUNĘLI TĄ RELACJE. ZObaczcie co się dzieje!!! ciągle coś jest ukrywane....Bożę.....!!!
  22. Jeśli się odnajdą to je zabierzesz?
  23. Kochani. Mam informacje ze w okolicach weekendu będzie lista psów z numerami kojcow chipów itd. PILNIE POSZUKIWANE SA DOMY TYMCZASOWE, RÓWNIEŻ DO HOTELIKOW MOŻNA ZABIERAC To pewna informacja. Proszę czy ktoś zdecyduje się?? Gdyby ktoś chciał dać BDT to mogę wejść we współpracę np organizując potrzebne finanse, szukając ds Nie wiem niestety w jakim stopniu będzie finansowanie tych piesków że środków zbiórki pdz
×
×
  • Create New...