-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
myśle, że futerko jej odrośnie i znów będzie szalone, ale już bez kilkuletnich dredów....bardzo mi się one nie podobają i myśle, że mogą powodować u niej dyskomfort. Gdyby to ode mnie zależało, to obcięlabym ją cała na krótko poza pyszczkiem, tak obcinam zadredziałe psy w przytulisku :) ale oczywiście wystarczy tylko wycięcie dredów...
-
Jagna jak zrobisz olx Solara to tez prosze o link, zrobie mu alternatywne ogłoszenie na Bielsko na przykład. Często do nas do schroniska trafiały kiedyś takie psy które skakały przeraźliwie po człowieku i podgryzały ręce. Wszystkie one miały smutna młodość...wszystkie znalazły kochające domy i w miejscu gdzie były czyimś oczkiem w głowie dość szybko się ogarniały... Solar znajdzie super dom, zobaczysz.
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
kiyoshi replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Elu życze zdrowia- obyś szybko wyzdrowiała i z dala od wstrętnych wirusów -
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
kiyoshi replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Janka teraz z wizytami PA może być kłopot...no chyba ze znajdziesz kogoś z dogo. Na facebooku na grupie wizytatorów już jest apel o powrót do wizyt online. Koronawirus :( Trzymam kciuki -
A czy będziesz mogła jakoś je weterynaryjne ogarnąć tzn jakieś odrobaczenie np? Wybacz jeśli pytanie jest głupie ale nie znam się na kotach. Myślę że można spróbować je ogłosić z tymi zdjęciami które są. To takie słodziaki że od razu łapią za serce. Tylko chyba powinny mieć kontakt z innymi kotkami, z matką już nie mogą, bo mogą mieć problemy behawioralne :(
-
Dajcie spokój, naprawde. Potem ludzie po 60tce kupują szczeniaki z pseudo bo nie mogą adoptować normalnie psa. Wiadome, że wszystko zalezy od kondycji psycho-fizycznej, ale tak samo można oceniać i 50 latka i nawet 40. W dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo dla kogo zabije dzwon :( :( Warto rozmawiać, dopytać o rodzine itd ale nie przekreślać. Ja osobom w takim wieku wydaje psy, mam potem stały kontakt z domami, w razie 'w" tez czuwam, ale tak jak pisałam- i młody człowiek może wyjść z domu i nie wrócić.. Oczywiście, nie ja tu rządze ;D więc juz się nie mądrkuje ;)
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
kiyoshi replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam na Lublin https://www.olx.pl/oferta/savi-malutka-7-kg-sunia-lagodna-kochajaca-ludzi-psy-koty-CID103-IDGTjrm.html -
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
kiyoshi replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Mam takie same przemyślenia. Ja bym wpisała że to młodziutka sunia max 3 lata Kto ją tak postarzyl i po co? -
A czy mamy kociątek nie można wysterylizować??? Jaaga- te malutkie na pewno znajdą szybko dom. Zrobisz im ładne zdjęcia a ja zrobie olxy. Sama wiesz, że ludzie są wzrokowcami- jak się ładnie kociątko wypromuje to zaraz jest więcej chętnych...będzie dobrze. pewnie w 1 dzień ich nie wydasz, ale dwa - trzy tygodnie to już możliwe.
-
i ja się wpraszam ;) on na zdjęciach wygląda naprawde na młodziaka, zobaczymy jak na zywo...cudny ten piesek co obok niego stoi tez ma taki wzrok... ten podpalany piesek...nie wiem czy mogę tutaj zaśmiecić i spytać czy coś o nim wiadomo? Trzymam kciuki za bezpieczną podróż czarnulka i juz się szykuje do ogłaszania :D