Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. dziękuje kochane za troske. nie- niestety ten ostatni objaw nie ustępuje. Cały czas mam wrażenie, że jestem w pomieszczeniu mocno zapylonym. Boli mnie głowa od strony zatok i ciężej łapie oddech. Ale sprawność mam ok tzn czytałam że źle jest nie można przejść z pokoju do łazienki, ja chodze, sprzatam itd. Ale chyba zaczynam sobie wyobrażać co czują te osoby pod tlenem. Dziś mam ostatni dzień izolacji, będe rozmawiać z lekarką to zobaczymy co powie:) mam nadzieje, że to juz koniec kwarantanny a te objawy za kilka dni minął. Uważajcie na siebie.
  2. Oby się Mania doczekała, chociaż to już będzie prawdziwy cud.... specjalnie nie mam złudzeń, ale ciesze się, że Mania ma się dobrze i jest zadowolona u Kasi. U mnie ok, odliczanie trwa- juz tylko 3 dni izolacji. Od wczoraj mam nowy objaw- czuje sie jakbym była w zapylony pomieszczeniu, jakbym miała nos, zatoki, oskrzela zapchane pyłem takim jak na budowie....przydałby mi się spacer do lasu / parku, marze o tym cały czas.
  3. Na koncie 30 zł od bakusiowa- bardzo serdecznie dziękuje <3 Myśle, że tak za 2-3 tygodnie spróbuje przejąć jeszcze jakąś psinke, jeszcze nie wiem skąd, będziemy myśleć ;)
  4. może tak na szybko odpowiem- on jest w schronisku, więc nie wiadomo o nim aż tyle co o SOlarze, wiem że ma ok. 3 lat, jest drobniejszej budowy niż typowy labek, radosny, pozytywny, łagodny. Czy będzie mniej problematyczny jak SOlar- nie sposób powiedziec MOIM ZDANIEM. Ale polecaj go ! Tez o tym myślałam, Basia na pewno się ucieszy :)
  5. kto zaczął ten niech odpuści ;) więc dobrze postępujesz kobieto. Dużo zdrówka Ci zycze i już unikam twojego towarzystwa na dogo- jak ognia- skrajnie mi z Tobą nie po drodze, mimo całej życzliwości z MOJEJ strony
  6. A ja mam wrażenie że Ty też prawa nie wstałas :)))) ja Ci bardzo dziękuję za te wnikliwe analizy roli wizytatora w kwestiach adopcji psa To naprawdę przolomowe informacje Nie rozumiesz a sama w niej uczestniczysz Elu?? Po co w takim razie? Zapewnie dlatego bo jakoś polubiłas mi ostatnio dogryzac - tak po prostu--żeby dogrysc
  7. a MUSI ? nigdy nie przyszłoby mi do głowy przerzucić kontakt poadopcyjny na wizytatora.... sadziłam że to opiekun psa powinien interesować się jego dalszym losem, przez lata działań było to dla mnie dość oczywiste... Zycze Savi jak najlepiej
  8. A co Ania ma z tym wspolnego? Nie wiedziałam że to wizytator ma ustalać przekazywanie wieści poadopcyjnych
  9. Kilka zdjęć Kubusia z wielkim, ogromnym podziękowaniem dla WSZYSTKICH <3 <3 nadal jest dobrze !
  10. szkoda, że nie ma nawet jednego zdjęcia suni z nowego domu :(
  11. daj znać czy coś wyniknie- o Belle faktycznie są tez maile, zainteresowanie ogromne. Może przy okazji i czarnego kolege wypromuje. A jak ten szczeniaczek? nie ma chetnych?
  12. oby wreszcie pojawił sie ktoś sensowny. Bardzo Ci współczuje tej sytuacji :(
  13. widziałam to ;) świadomie nie zminiłam, bo to w sumie sensowna literówka- ona w typie labka, więc na nudy też się nie nadaje :D
  14. Na razie każdy ma po jednym ;) https://www.olx.pl/oferta/mango-szczeniak-7-m-cy-nieduzy-kochany-czeka-w-schronisku-CID103-IDH9F60.html https://www.olx.pl/oferta/bella-piekna-2-letnia-sunia-mix-labrador-adopcja-CID103-IDH9FpY.html https://www.olx.pl/oferta/kakalko-mix-labrador-3-lata-kochany-radosny-pies-adopcja-CID103-IDH9Gt5.html
  15. mi lekarz rodzinny przepisał, zresztą mam też teleporade co kilka dni, ale pytałam dziś koleżanki z pracy i ani ona ani inne koleżanki nie dostały od swojego lekarza rodzinnego niczego. Nadal czekają poza tym na testy (ponad 5 dni) - są z innego powiatu niż ja. Nie maja jeszcze wyników a już mają kwarantanne i nadzór policji. Sama jestem ciekawa co im wyjdzie- objawy mamy praktycznie identyczne, ciekawe czy niektórzy wyjdą ujemni....dam znać.
  16. Wstawiam na prośbę Basi nowe pieski dla których jutro postaram się zrobić kilka ogloszen
  17. Dziękuje mdk8 za wpłate 10 zł i Ania i Piotr z fb za wpłate 20 zł. <3 <3 Mój dziennik covidowy- wystąpiły zaburzenia zapachu i smaku. Brak gorączki, ciągłe uczucie mdłości i kaszel. Moje koleżanki z pracy- utrata smaku i zapachu, gorączka (u jednej koleżanki w okolicach 40 stopni cały czas, u drugiej ponad 38 stopni od kilku dni, dreszcze, zaburzenia ze strony układu pokarmowego, brak apetytu, kaszel, u wszystkich brak kataru).....UWAŻAJCIE NA SIEBIE
  18. Ciekawe czy ktoś dzwonil Do mnie już 3 osoby pisały przez olx czy ogłoszenie aktualne--wszystkim odpisuje że tak i że proszę o kontakt telefoniczny
  19. i jak z działaniem sterylkobusa?? w świętokrzyskim działają, na podlasiu też ...
  20. a w ogóle gdzie na Ukrainie jest to schronisko? gdyby nie ta sytuacja z epidemią to można by coś kombinować...od moich rodziców do granicy jest niecałe 50 km, spokojnie mogłabym namówić brata by ze mną przekroczył granice autem ale nie teraz- przy tej pandemii - za dużo kłopotów można by sobie narobić :(
  21. smutno, że rezygnujesz z dalszego "wątkowania" :( mam nadzieje, że to nie przez nas...czasem troszke dopytywałyśmy, ale nie w złej wierze przecież. szkoda ...:(
  22. mam :) aż serce ściska z radości jak bardzo ten piesek jest odmieniony- dzieki Wam <3 <3 <3
  23. tak :) wyślij- spróbuje :) :)
×
×
  • Create New...