-
Posts
23497 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
42
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiyoshi
-
przeziębiłam się :( nie jakoś strasznie, ale chciałam kilka dni L4 żeby się podleczyć i przy okazji nie zarażać innych...no i od razu zostałam zakwalifikowana na test na covid :( chyba z marszu wszystkim zgłaszającym objawy grypopodobne nakazują testy. A co do Mani to na pewno zrobiła u Kasi juz duże postępy. Wiem, że jest z Kasią szczęśliwa. Jedynie ta smycz- gdyby dało jej się chociaż założyć obroże i chociaż odrobinke podprowadzić.....Trudno jednak takie utrwalone przez lata zachowania prostować :( szkoda po prostu, że wcześniej, gdy była młoda nie próbowano.... :(
-
Tak, wrócił do starych schematów biedaczek, żeby zainteresować sobą nowych ludzi ... Nie martw się na zapas. To pierwsze chwile, nowe zapachy, nowy świat. WIdać, że zasnął błogo, więc juz się uspokaja, będzie dobrze. Trzeba mu ze 2-3 tygodnie na ogranięcie. Sowa też tam czuwa na miejscu- w razie czego podesle namiary na jakiegoś szkoleniowca. Trzymam mocno kciuki za Szczęściarza <3
-
a potem po zimie Basiu? będa te pieski wracać? uważacie że to naprwde dobry pomysł, czy liczycie że wszystkie zostaną tam na stałe?
-
Napisze jeszcze o Kubusiu... Bazarek na fb zakończyłam :) w sumie uzbierałam 1842 zł - 1622 zł z fantów i 220 zł z cegiełek ;) Na razie Kubuś (odpukac) chodzi dobrze. Ewa była na konsultacji u Szczypki i jednak ten pomysł z osoczem też uznał za nie najlepszy...za to obejrzał kolana i sam był zaskoczony mile bo wydaje się, że jest duża poprawa :) oby na jak najdłużej. W sobote jada na umówione nastrzykiwanie kwasem.
-
Bunia pozdrawia :) Tu z młodszym panem ;) a tu z kotem ;) a tak sobie śpi ;) Pan tak napisała o niej: "Bunia zawladnęła naszymi sercami, Jest jeszcze niesmiała ale pracujemy nad tym. Najlepiej jak spojrzy tymi swoimi pięknymi oczkami..eh..zawsze coś wysepi, a przy tym jest niezwykle delikatna. Kochamy ją jak tylko można. Juz wie, że ma u nas dozywocie, ale jej chyba pasuje"
-
A co u tej ślicznej białej suni? Są jakieś widoki dla niej?
-
Ewu widziałam na fb że wolontariat w schronisku w M. robi akcje- przezimuj bezdomniaka tzn zabierz na zimę psa do domu...
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
kiyoshi replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
MOim zdaniem w nowym miejscu i z nowymi ludźmi sunia nie będzie "kozaczyć". U Murki poczuła się już bezpiecznie więc broniła przed obcą kobietą (może źle jej się kojarzącą). Trzymam kciuki za całokształt