Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Mamba pozdrawia wakacyjnie z pięknych szlaków Beskidu Żywieckiego (wszystkie drogi prowadzą w Beskidy-- i ja tam tyle co byłam :D)
  2. Tak Poker, bardzo chętniej. Jesli masz jakieś których nie sprzedałaś na dogo, to przyjme. Dziś kupiłam manekin (tylko góre damską) więc jestem przygotowana ;) Bardzo Ci będe wdzięczna. Wcześniejsze fanty od Ciebie tez będe wystawiac. DZIEKUJE <3 <3 <3
  3. Jest jeszcze 129 zł z mojego bazarku :) na plus dla Mani ;) https://www.dogomania.com/forum/topic/352290-rozliczam/page/5/?tab=comments#comment-17660543 I od razu przelewam Kasi 300 zł za pobyt suni we wrześniu.
  4. Jesli chodzi o finanse Mani to mamy nowe wpłaty, za które z całego serca DZIEKUJE <3 50 zł od Kasi z fb 20 zł od yoana i 20 zł od agat21 z jej bazarku :) :) DZIĘKUJE <3 a na minus odliczam na razie 2 wyróznienia olx (12 zł x 2= 24 zł )
  5. Wszystko jedno. Wrzucę wszystko co tylko będzie w zasięgu. Aby bazarek był atrakcyjny na tyle by przyciągnąć ludzi.. Inaczej Ewa ktora adoptowala ode mnie przecież ZDROWEGO psa (jak jej mówiłam przed adopcja--jedna operacja i będzie jak nowy) padnie na zawał albo na depresję :( nie stać jej na takie leczenie a psa nie zostawi na szczęście.... Nie raz płaczem z bezradności. Sam Szczypka przyznal oststnio że Kubuś jest bardzo ciężkim przypadkiem, to bardzo schorowany pies... A ma tylko 3 lata :((((
  6. Dziękuję :))) każdy grosz się liczy Ja będę na dniach ruszać z bazarkiem na facebooku. Spróbuję jako wydarzenie przy stronie mojego przytuliska. Muszę zarobić znowu pieniążki na pieska Kubusia. Operacja kolana się co prawda udała ale niestety zdiagnozowano u niego chorobę zwyrodnieniowa stawów. Ma ciągle nawracajace stany zapalne w wyniku czego gryzie łapy, kuleje, ma problem z chodzeniem. Musi mieć leki, maści, suplementy plus średnio 2 razy w miesiącu nastrzykiwania kolan kwasem hialuronowym. To są koszty min 500 zł na miesiąc :((( Gdyby ktoś mial jakieś rzeczy np coś wystawiane wielokrotnie na dogo co się tutaj nie sprzedaje.... To ja chętnie przyjmę wszystko. Pamiętajcie o mnie proszę..... PS. Czy Ty masz POCZTĘ na nowym dogo??
  7. Basiu wrzucam te pliki co mi przesłałaś kilka dni temu.
  8. Hej kochana. Jednak dogo ruszyło i całe szczęście bo już się martwiłam o rozliczenia. Wizyta już się odbyla w tamtym tygodniu z wynikiem pozytywnym. Ale dopiero dziś będziemy wiedzieć czy Pani adoptuje Djego czy nie. O Manie też był. 1 telefon w wekend. Ale na 4 pietro w bloku. Musze wyróżnić jej od nowa ogłoszenia czekałam tylko aż dogo ruszy, poprosiłam też Kasię o kilka nowych zdjęć to trochę ogłoszenia zmodyfikujemy. Mamba natomiast jest właśnie w Beskidzie Żywieckim :) Pan mówił że bezproblemowo chodzi po górach :)))
  9. Trudno z tym dyskutowac Drapieżniki nie stanął się wege. Świat jest jaki jest. Człowiek jako istota rozumna powinien panować nad swoim okrucieństwem. Tyle możemy. Z lwami, tygrys mi itd nie będę o tym dyskutowac PS mięso już jest produkowane z laboratorium- w probowkach czy bardziej szlakach więc to żadne SF :) Mamy też super zamienniki roślinne dla każdego mięsa.
  10. BYć może wtedy nie będzie już domowym pupili, bo dojrzeje w naszych umysłach myśl, że zwierzęta powinny być WOLNE... ...................................... trzeba uruchomić całkiem inne postrzeganie...minął pokolenia, ale jestem absolutnie pewna, że ludzkość zmierza w tą strone
  11. Az dziwne że nie jedzą tego Royala...może za wcześnie na suche? w każdym razie najwazniejsze że mają apetyty i że sa odrobaczone. Pierwszy krok za Wami. Mocno im kibicuje. Oby były zdrowe i znalazły najlepsze domki na świecie <3
  12. Aha...mamy wizytatorke w tym Mińsku. W piątek będzie wizyta dla naszego DJego z przytuliska ;)
  13. Dostałam dziś od Pana kilka zdjęć Mamby :) co prawda jakości średniej, ale jak pięknie były opisane: np. 1) Samba patrzy na mnie. 2) Samba patrzy na żone. 3) Samba odpoczywa ;) itd,...urocze opisy ;) Wstawie tylko kilka. W kązdym rzie wszystko ok. Umówiłam się z Panem w poniedziałek na telefon bo teraz wyjeżdżam na 4 dni w Beskid Żywiecki :) :)
  14. a ja uważam, że powinien być zakaz uboju rytualnego ...chociaż tyle możemy zrobić na już dla tych biednych zwierzat traktowanych jak produkt spożywczy.... Każda jedna śmierć mniej to sukces w naszym kraju. Przyjdzie potem czas na zakaz hodowania koni na mięso...a potem może jeszcze dalej...Obym dożyła tych przemian... człowiek może w pełni funkcjonować zupełnie normalnie na diecie wegańsiej...jesli ktoś nie chce w pełni- to każdy jeden dzień każdego z Was bez mięsa, bez nabiału, jest cudownym dniem ;) Oby udało się wprowadzić chociaż część tych zmian do UoOZ.... poza zwiekszeniem uprawnień organizacji....bo temu jestem przeciwna.
  15. Lonia już w dt
  16. mi kiedyś Jaaga poleciła ta karme dla psiej mamy i 7 szczeniaków, które urodziły się w wykopanej norze...bardzo chętnie jadły tą karme, szybko wróciłydo formy (MAMA TEZ, bo to karma dla całej rodziny)...także polecam. Ewentualnie inne karmy Puppy, ale najważniejsze to odzywić mame, https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/josera/family/494984
  17. Tak to może być od robaków. Mam nadzieję że są w innych kojcach niż te gdzie było parwo... Trzymam za nie kciuki. Ciesze się, że macie nowego weta <3 <3
  18. zgadzam się...bardzo boje się tych wiekszych uprawnień organizacji.... :( Reszta cudowna, wywołała łzy w moich oczach...Pamiętam ok. 20 lat temu jak stałam pod cyrkiem z transparentami przeciwko wykorzystywaniu zwierzat....i nawet napisano o tym mały artykuł w lokalnej gaziecie...mama była lekko zawstydzona, może zażenowana nawet przed ludzmi, bo kto to widział..... a tymczasem dożyłam czasów gdy moje poglądy mają szanse stać się powszechnym prawem....To jest tak cudowne, że ściska serce <3 nie mówiąc o zwierzętach futerkowych...
  19. Właśnie widze na fb że do punktu przyjęto sunie ze szczeniakami.... Czy już macie pomysł jak je uchronić od parwo??? Małe pewnie mają ok. 4 tygodnie, przygotujcie plan odrobaczeń i szczepień!! Pilnie!!!
×
×
  • Create New...