-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Wiecie dziewczyny, kochane jesteście, że ją zabrałyście... :loveu: Ten drugi filmik - mokro-oczny. :oops: Tinko, przepraszam, że nie mam jak Ci pomóc. :( Trzymam też kciuki za malucha czarnego zostawionego. :thumbs: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']No przecież niedawno szczepionko było ;) O, ktoś się domaga rozliczenia :) To proszę bardzo: [B]11 grudnia do zapłaty było -166 zł Wpłaty:[/B] +166 zł [B]Razem: 0 zł[/B] [B]Koszty: -360 zł hotelowanie[/B] [COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na 10 styczeń pozostaje -360 zł.[/B][/COLOR][/QUOTE] Nie domagam się, wolałabym, żeby w ogóle nie musiało ich być... rozumiesz sama... Tylko chcę być finansowo w miarę :Kajtunowych" możliwości w porządku. Zwłaszcza, że chyba zostałam skarbniczo sama. :/ Murka, przypomnij proszę, co ile czasu ten Fiprex leci, bo się pogubiłam... Co m-c...? Bo w którymś nie było chyba... -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']ogłoszenia szybko spadają na dalekie strony bo codziennie dodawane są dziesiątki nowych ogłoszeń więc warto jaknajczęściej dorabiać nowe[/QUOTE] Chyba masz rację, ale zaczekajmy może chwilę jeszcze chociaż na te pierwsze. Eh. Zwłaszcza, że mam pewien pomysł na kolejne (co do osoby i co do treści). :diabloti: [SIZE=3]Cioteczki, czy ktoś mi wytłumaczy, jak wykupić to wyróżnienie na tablicy...? :modla:[/SIZE] Bo jeżeli Cioteczka [B]Ulka18[/B] nadal by miała życzenie oplacić, to Kajtun chętnie by skorzystał... -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Tinuś, cieszę się, że już jesteś bezpieczna i zaopiekowana! :multi: Bravo, dziewczyny! :loveu: Pocieszcie się chwilę powodzeniem akcji "Tina". Nagrodźcie się same tą radością, żeby potem mieć siłę do walki o następne bidy. Zresztą tulenie się malutkiej i jej radość, to też ogromna nagroda. Słodka jest i urocza. Skoro zwróciłyscie na tego Helikopterka Krzywołapka uwagę, to pewnie też nie zostanie zupełnie sam sobie... :thumbs: za dobre wyniki badań. -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Jeszcze trzymam :thumbs: i też czekam na wieści. :nerwy: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Dołożyłam na bazarku kilka fantów - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238239-*-DOMOVO-%28czyli-do-domu-to-i-owo%29-na-Kajtuna-*-do-21-01-2013-godz-21-00?p=20234303#post20234303"]post #12.[/URL] Zapraszam do oglądania i kupowania. [/SIZE]:multi:[SIZE=4] [/SIZE] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']a Kajtun ma aktualne ogloszenia? bo na bazarku idzie zamówić aż 90 ogłoszeń za 10zł i może w tytule warto dopisać że jest w typie pinczera? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238028-Hop-Up-raz-dwa-90-ogłoszeń-Twój-zwierzak-ma-)-Zapraszam[/URL][/QUOTE] Ma zamówione - (długo) czekają na wykonanie... tu odnośnik do mojego posta: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237417-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-du%C5%BCo-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-%29-do-14-01-2013?p=20247027#post20247027"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237417-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-du%C5%BCo-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-%29-do-14-01-2013?p=20247027#post20247027[/URL] Zastanawiam się, czy nie można by dokupić na zaś, ale nie mam rozeznania w czasie aktualnośći ogłoszeń na rozmaitych portalach... :( -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]10.01.2013 dotarła jednorazowa wpłata od [B]haliza[/B] - Dziękuję! [/SIZE]:loveu: Po zaktualizowaniu posta rozliczeniowego wychodzi, że ktualnie Kajtun ma +321,40zł Oznacza to brakuje ok. 50zł do opłaty za miniony właśnie kolejny m-c... [B]Murka[/B], chyba rozliczenie się już należy...? -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Uszatku, bądź dzielny i niech wyniki badań nie będą bardzo złe... :thumbs: -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dżekuś, trzymaj się chłopaczku! :glaszcze: -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
No, panienko Tinko! To Ci się Cioteczki postarały, że hoho! :) Całe szczęście sobota niedaleko. Tfu, tfu. :thumbs: -
Jak ukradłaś, to oddawaj! :mad: A jak się poczęstowałaś, to na zdrowie! :p
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Teraz działa :) także dołączam ;)[/QUOTE] Fajowo! :) Coś się znowu dzieje - może Mądry Domek wypatrzy zawadiackiego Kajtuna...? :thumbs: -
[quote name='piechcia15']oo fajnie że przypomniałaś o tych banerkach bo gdzieś się zagubiły:) wkleję je do 1 posta Jejku, może wtedy nikt sie nie zainteresował, bo były niepodlinkowane, a i tak za duże (adresy miały nie skrócone). Ale się już naumiałam! Przypomniałam sobie, że Dosiowe wstawiałam i teraz podlinkować mogę i po ok. pół godzinie szukania strona po stronie znalazłam... :huh: Potem się zorientowałam, że zupełnie niepotrzebnie szukałam, bo przecież miałam na zdjęciowym serwerze, hihi. :wallbash:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']zmieniłam status wydarzenia na publiczne daj znać czy można bez zalogowania je oglądać? [URL]https://www.facebook.com/events/399968640085141/[/URL][/QUOTE] Widać! :multi: Dzięki! Dzięki! Dzięki! :loveu: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']mi link działa wklejam jeszcze raz [URL]https://www.facebook.com/events/399968640085141/?context=create[/URL][/QUOTE] Dzięki bardzo! :multi: Tylko czy nie dało by się zrobić tak, żeby to było bardziej publiczne, że tak powiem...? Tzn. chodzi mi o to, żeby było też widoczne dla osób bez fb i możliwości zalogowania. No, tak jak tamte stare, co wstawiłam linki - że ja też widziałam, co jest w treści. Jeśli można, to bardzo proszę... -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][B]A może jakaś cioteczka umie robić piękne banerki i zrobiłaby jeden dla Tiny?:Rose:[/B][/QUOTE] Ja tylko takie: . [URL="http://tiny.pl/h2m7v"][IMG]http://tiny.pl/h2m7s[/IMG][/URL] . [URL="http://tiny.pl/h2m7v"][IMG]http://tiny.pl/h2m76[/IMG][/URL] . Linkowanie jest, powinno być OK.... -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czorcik']podrzucę łobuza :D[/QUOTE] Byle nie za blisko płotu! :diabloti: Jak będziesz w Nosie, to wymiziaj ode mnie zwłaszcza Dosię, Basta i Kofiego. :) I fotnij dla mnie jakkolwiek Kofka, bom go ciekawa strasznie! :crazyeye: Mam nadzieję, że Bast go nie wypija... :evil_lol: A Szariczka ucałuj w nochala! :p -
[quote name='Nutusia']Uuuuu... to bardzo przestarzały etap - w tzw. międzyczasie Hopka bis już zdążyła domek znaleźć ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237178-Do-czego-mogły-przestać-pasować-dwie-małe-suczki-Wysadzone-na-przystanku-PKS[/URL][/QUOTE] Bo Ty Nutusiu jesteś strasznie szybka - dla niektórych za... :evil_lol: inka pozdrawia Inkę. :)
-
Smacznego! :p Dołączam się - Dosio, sio do dom! :mad:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']widzę że poprzednie wydarzenie dawno się skończyło w takim razie zrobię mu nowe ale dopiero jutro dam radę ;)[/QUOTE] Kiedybądź tylko możesz! :loveu: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']ja mogę Kajtuna na fb porozgłaszać a jest jego wydarzenie?[/QUOTE] Znalazłam kiedyś przy pomocy wujka googla coś takiego: [URL]http://www.facebook.com/events/134808173258056/[/URL] [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] I jeszcze takie coś (ktoś z Noska chyba wstawił): [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.205447186158555.45659.193644400672167&type=3[/URL] Kompletnie się w FB nie orientuję.. :( Jak możesz cokolwiek, to tu jest tekst ogłoszenia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20224865#post20224865[/URL] a tutaj zdjęcia do ogłoszenia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20225450#post20225450[/URL] i tutaj też fotki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20225458#post20225458[/URL] Z góry serdeczne dzięki! :loveu: