-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
[quote name='inka33']Wobec tego mnóstwo :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: za Dżekusia i kudłacza. [quote name='Bgra']pozwól,że się przyłączę:loveu: [quote name='Jolanta08']I ja także :lol: Nie pozwalam! Zabraniam!! Wykluczone!!! :obrazic: Trzymajcie sobie prywatne kciuki! :diabloti: Edit: No dobra, bierzcie sobie... :evil_lol:
-
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dżekuś! :multi: To kiedy się uśmiechniesz? :calus: Zobacz, ile kciukasów dla Ciebie u Węgielka(*) : [quote name='inka33']Wobec tego mnóstwo [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] za Dżekusia i kudłacza.[/QUOTE] [quote name='Bgra']pozwól,że się przyłączę[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='Jolanta08']I ja także [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Jeszcze troszkę i będziesz mógł pokazać, jakim jesteś fajnym psiakiem. :loveu: -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Przebojowa Tinka nadal potrzebuje pomocy! Pokaż się, dziewczynko! :calus: -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dżekuś, pokaż się Cioteczkom! :buzi: -
A ja znowu mogę tylko tak pomóc... :oops: [CENTER]. [URL="http://tiny.pl/h2tnm"][IMG]http://tiny.pl/h2tnq[/IMG][/URL] . [URL="http://tiny.pl/h2tnm"][IMG]http://tiny.pl/h2tnx[/IMG][/URL] . [URL="http://tiny.pl/h2tnm"][IMG]http://tiny.pl/h2tn1[/IMG][/URL] . [/CENTER] Podlinkowane. Częstujcie się, proszę...
-
Smutasek straszliwy... :bigcry: Rety, on jest staruszkiem...? :-o Bo mi wyglądał na małolatka, tylko taki zabiedzony i skóra chora czy wytarta... BTW - Na stronie tej "przechowalni" jest napisane, że ma pojechać do schroniska w Mielcu...
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']Inka daj go na Warszawę :) ja już od dawna wszystkie psy z lubelskiego na Warszawę ogłaszałam bo na Lublin zero odzewu a na Warszawę już wiele adopcji poszło :)[/QUOTE] Dzięki za radę, tak zrobię. :) -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dżekusiu, bądź dzielny i trzymaj łapki za znalezienie swojej bezpiecznej przystani. :buzi: Z tego, co mi wiadomo, to niestety DT prawie Węgielkowe(*) jest raczej nieaktualne... :( -
[quote name='a.piurek']Gdyby nie inne "cudowne uzdolnienia Kraksy" to wysłałabym moją trójcę na naukę - u mnie legowisko wytrzymuje max do pierwszego wyjścia z domu.[/QUOTE] To zabieraj legowisko ze sobą! :diabloti:
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Tego nie wiem - trzeba spróbować ;) Mam raczej nadzieję, że zachowa się jak większość psów i gdy zobaczy, że Pani ucieka - zacznie za nią biec. Gonienie psa kompletnie mija się z celem - człowiek zawsze jest bez szans :)[/QUOTE] Wiem, wiem - ja tak tylko... :p -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
inka33 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[I]Jestem taki bury psiak, mam na nosie cudny znak. I choć jestem młody całkiem, to się zdaję być już dziadkiem, Bo ja taką mam urodę, że mam zimą siwą brodę, a na co dzień złote oczy! Czy to kogoś dziś zaskoczy?[/I] [I] (Szarik)[/I] :oops: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']inka33, ja zasponsoruję Kajtunowi pakiet ogłoszeń, podaj tylko nr konta na PW :smile:[/QUOTE] Pinczerko, ogromnie dziękuję! :Rose: Zaraz wysyłam. -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
inka33 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']Dziękuję bardzo:Rose: nie znałam tego....[/QUOTE] Nie za ma co i na zdrowie! :) [quote name='sylwiaso'](...) I proszę się nie śmiać z ciotki jak przyślę filmik[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] (...)[/QUOTE] Filmik...? Filmik...? Gdzie filmik?! :diabloti: -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Skończą z Hopką na głowie...? :siara: -
[quote name='ewu']Dziewczyny dramat 28 stycznia trafi do umieralni http://www.jpgkim.pl/zwierzak-miesza...ewicza,38.html Biedny wystraszony (chyba)młodziak jeszcze... :( A w ogóle, to koszmar jakiś! :crazyeye: Bezdomne i zagubione zwierzęta wciśniete między cmentarze a segregacje odpadów... :bigcry: Cmentarze Komunalne - Wyszukaj grób Przechowalnia dla bezdomnych zwierząt Zagubione zwierzęta Segregacja odpadów To chyba ponad moje siły psychiczne........ brak słów.....
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Tinko miziasta - hopkaj dalej! :) -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Uszy uszastego Uszatka nasłuchują, jak pomoc nadchodzi! :multi: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']jak jest ogłaszany na Lublin to się nie dziwię że nie ma tel. w tym rejonie są chyba najmniejsze adopcje w całej Polsce... najlepiej ogłaszać na Warszawę, transport zawsze się znajdzie w razie czego ;) a szanse będzie miał o wiele większe[/QUOTE] Czyli wg Ciebie wykupić na "Hop Up" u CatAngel i dać na Warszawę (mazowieckie) ? [SIZE=3]Ktoś może byłby chętny sfinansować Kajtunowi dodatkowo 90 ogłoszeń za 10zł? Pytanie do dotychczasowych darczyńcow - czy wykupić z tego, co jest na koncie? Z tym, że niestety brakuje jeszcze ok. 40zł do zapłacenia za poprzedni m-c hoteliku...[/SIZE]