Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Aha. Wcześniej to była Chmurka deszczowa, a teraz jest Chmurka śniegowa? :p
  2. [quote name='inka33']Wobec tego mnóstwo :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: za Dżekusia i kudłacza. [quote name='Bgra']pozwól,że się przyłączę:loveu: [quote name='Jolanta08']I ja także :lol: Nie pozwalam! Zabraniam!! Wykluczone!!! :obrazic: Trzymajcie sobie prywatne kciuki! :diabloti: Edit: No dobra, bierzcie sobie... :evil_lol:
  3. Dżekuś! :multi: To kiedy się uśmiechniesz? :calus: Zobacz, ile kciukasów dla Ciebie u Węgielka(*) : [quote name='inka33']Wobec tego mnóstwo [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/thumbs.gif[/IMG] za Dżekusia i kudłacza.[/QUOTE] [quote name='Bgra']pozwól,że się przyłączę[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='Jolanta08']I ja także [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Jeszcze troszkę i będziesz mógł pokazać, jakim jesteś fajnym psiakiem. :loveu:
  4. [quote name='Ellig']Lena, dokladnie tak, tylko sa elastyczne i z tego co czytalam i rozmawialam z behawiorystami, badzo skuteczne:)[/QUOTE] Eluś, no wiem, ja tak tylko... Bo właśnie fraczek tańszy, a i tak skuteczny. :p
  5. Przebojowa Tinka nadal potrzebuje pomocy! Pokaż się, dziewczynko! :calus:
  6. Dżekuś, pokaż się Cioteczkom! :buzi:
  7. To może tak właśnie działają te kubraczki (kamizelki?) antystresowe, co chyba Ellig linka zamieszczała? :p
  8. To wcześniej Jejmość Inka nie była biała...?! :-o
  9. Wobec tego mnóstwo :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: za Dżekusia i kudłacza.
  10. A ja znowu mogę tylko tak pomóc... :oops: [CENTER]. [URL="http://tiny.pl/h2tnm"][IMG]http://tiny.pl/h2tnq[/IMG][/URL] . [URL="http://tiny.pl/h2tnm"][IMG]http://tiny.pl/h2tnx[/IMG][/URL] . [URL="http://tiny.pl/h2tnm"][IMG]http://tiny.pl/h2tn1[/IMG][/URL] . [/CENTER] Podlinkowane. Częstujcie się, proszę...
  11. Smutasek straszliwy... :bigcry: Rety, on jest staruszkiem...? :-o Bo mi wyglądał na małolatka, tylko taki zabiedzony i skóra chora czy wytarta... BTW - Na stronie tej "przechowalni" jest napisane, że ma pojechać do schroniska w Mielcu...
  12. [quote name='diana79']Inka daj go na Warszawę :) ja już od dawna wszystkie psy z lubelskiego na Warszawę ogłaszałam bo na Lublin zero odzewu a na Warszawę już wiele adopcji poszło :)[/QUOTE] Dzięki za radę, tak zrobię. :)
  13. Dżekusiu, bądź dzielny i trzymaj łapki za znalezienie swojej bezpiecznej przystani. :buzi: Z tego, co mi wiadomo, to niestety DT prawie Węgielkowe(*) jest raczej nieaktualne... :(
  14. [quote name='a.piurek']Gdyby nie inne "cudowne uzdolnienia Kraksy" to wysłałabym moją trójcę na naukę - u mnie legowisko wytrzymuje max do pierwszego wyjścia z domu.[/QUOTE] To zabieraj legowisko ze sobą! :diabloti:
  15. [quote name='Nutusia']Tego nie wiem - trzeba spróbować ;) Mam raczej nadzieję, że zachowa się jak większość psów i gdy zobaczy, że Pani ucieka - zacznie za nią biec. Gonienie psa kompletnie mija się z celem - człowiek zawsze jest bez szans :)[/QUOTE] Wiem, wiem - ja tak tylko... :p
  16. [I]Jestem taki bury psiak, mam na nosie cudny znak. I choć jestem młody całkiem, to się zdaję być już dziadkiem, Bo ja taką mam urodę, że mam zimą siwą brodę, a na co dzień złote oczy! Czy to kogoś dziś zaskoczy?[/I] [I] (Szarik)[/I] :oops:
  17. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']inka33, ja zasponsoruję Kajtunowi pakiet ogłoszeń, podaj tylko nr konta na PW :smile:[/QUOTE] Pinczerko, ogromnie dziękuję! :Rose: Zaraz wysyłam.
  18. [quote name='anica']Dziękuję bardzo:Rose: nie znałam tego....[/QUOTE] Nie za ma co i na zdrowie! :) [quote name='sylwiaso'](...) I proszę się nie śmiać z ciotki jak przyślę filmik[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] (...)[/QUOTE] Filmik...? Filmik...? Gdzie filmik?! :diabloti:
  19. Skończą z Hopką na głowie...? :siara:
  20. [quote name='ewu']Dziewczyny dramat 28 stycznia trafi do umieralni http://www.jpgkim.pl/zwierzak-miesza...ewicza,38.html Biedny wystraszony (chyba)młodziak jeszcze... :( A w ogóle, to koszmar jakiś! :crazyeye: Bezdomne i zagubione zwierzęta wciśniete między cmentarze a segregacje odpadów... :bigcry: Cmentarze Komunalne - Wyszukaj grób Przechowalnia dla bezdomnych zwierząt Zagubione zwierzęta Segregacja odpadów To chyba ponad moje siły psychiczne........ brak słów.....
  21. Uszy uszastego Uszatka nasłuchują, jak pomoc nadchodzi! :multi:
  22. [quote name='diana79']jak jest ogłaszany na Lublin to się nie dziwię że nie ma tel. w tym rejonie są chyba najmniejsze adopcje w całej Polsce... najlepiej ogłaszać na Warszawę, transport zawsze się znajdzie w razie czego ;) a szanse będzie miał o wiele większe[/QUOTE] Czyli wg Ciebie wykupić na "Hop Up" u CatAngel i dać na Warszawę (mazowieckie) ? [SIZE=3]Ktoś może byłby chętny sfinansować Kajtunowi dodatkowo 90 ogłoszeń za 10zł? Pytanie do dotychczasowych darczyńcow - czy wykupić z tego, co jest na koncie? Z tym, że niestety brakuje jeszcze ok. 40zł do zapłacenia za poprzedni m-c hoteliku...[/SIZE]
  23. Pinczerko, głównie chodziło mi o DT dla Dżekusia... :oops: Może w ogóle niepotrzebnie się wcinałam... przepraszam... nie chciałam nikogo urazić... :oops:
×
×
  • Create New...