Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Baścichu, maleństwo... częstują Cię tam chociaż czasem kawusią...? ;)
  2. To takie smutne, z czym ta biedna mała się musi zmagać... :-( - a Ty Dżdżowniś razem z nią...
  3. Dżekuś, szczekniesz jeszcze do nas czasem, jak się miewasz? :p
  4. Triszko, :kciuki: narazie za DT zaciskam!
  5. Podwładną się nie czuję, ale się postaram. ;)
  6. Trufka, pędem do domku! Sio! :kciuki:
  7. [quote name='stzw']Oświadczam, że Uszatek dzisiaj PO RAZ PIERWSZY wszedł sam do pomieszczenia. Nie na smyczy czy prowadzony tylko całkiem sam. Czesiek mu pokazał jak się otwiera drzwi i we dwójkę poszli sobie pooglądać co jest na magazynie. I tak ze trzy razy wracali.[/QUOTE] Super! Kolega pokaże, jak jest po psiemu fajnie i będzie ok. :)
  8. [quote name='anica']... no co Ty ? ciociu:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: trzeba przyznać, że " Nasze " ciocie niektóre!... mają talent:loveu: prawda, Inka;):loveu: Mizianka dla Tinusi :glaszcze:[/QUOTE] No, [U]niektóre[/U] mają. :) Inne udają... :oops:
  9. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Inka, u psów to ponoć umaszczenie marengo... jeszcze lepiej brzmi ;)[/QUOTE] Marengo to mi się jakoś kojarzy z taką lipną, przesłodzoną i przetłuszczoną kawiarnią z czasów PRL, więc już wolę szylkret po kociemu, jak oprawki od okularów z lat 50/60. :)
  10. Zdaje się, że dziś środa... więc - kciukasy i myślę cieplutko! :calus:
  11. Myszka, rozrabiaj, rozrabiaj, to Cię kością nagrodzą... :evil_lol:
  12. Malizna bez-domkowa się imienia już dorobiła...?
  13. [quote name='Czorcik']podrzucę wariata :D[/QUOTE] Oj, Czorciu... :shake: tak pieseczkiem rzucać... :p
  14. Martyna W. karmiła hieny i jej nie zjadły, to dlaczego słodka Hienka miałaby demolować dom...? :p
  15. Triszko, co z Tobą...? :calus:
  16. [quote name='Lili8522']Udzieliło :stupid:[/QUOTE] :hmmmm: ...to ja to sobie może przemyslę i (może!) wrócę później... :obrazic:
  17. Prezydent miłościwie Uszujący... :mdleje:
  18. Tosiu, każdy Twój kroczek ku Cioci to wielki postęp, :thumbs: choć taki po troszku... Trzymam kciuki za dziewczynkę. :kciuki:
  19. Miałam z Dosią przyjemność dwa razy. :) Widziałam ją hrabiowską - "hmm, może ja wezmę tego smaczka? a może nie? może spróbuję? a może wypluję?" Widziałam ją też zabawową - jak szaleje z innymi psiakami. Psi ideał - tylko gdzie domek...? :-( Nie wspominając o domku dla Kajtuna... :bigcry:
  20. Mysz leśna pożarła kaczkę...?! :-o Urocze, co się tym biednym zwierzątkom wmawia... :shake:
  21. Szylkretka śliczna! :loveu: Mariolka o psim spojrzeniu... :roll: A Agulla położyła na kanapie biały koc zwinięty w kłębek, pochlapany czarnym atramentem i mówi, że to pies! :-o
  22. Juppijaa! Juppijaa! :multi: Dżekuś domek swój już ma! :)
  23. [quote name='Nutusia']Skoro już weszłam na dogo w "interesach", zawiadomię Szanowne Gremium, że we wtorek za tydzień Moteusz zmienia adres! ;) Pani Iza zadzwoniła - egzaminy OK i decyzja o Motku POZYTYWNA :) Pan jest Izraelczykiem i dowiedziałam się, że Motek po hebrajsku znaczy... słodki :) Jedziemy we wtorek rano, Pani bierze dzień wolny, Pan ma ferie do końca przyszłego tygodnia. Ciekawe jak Colie przyjmie Motuchnę - za to trzeba bardzo mocno kciuki trzymać. Tak więc mamy jeszcze tydzień na cieszenie się naszą Maskoteczką :)[/QUOTE] Słodki... :loveu: Super! :multi: Od razu mi się skojarzyło to hebrajskie, tak nieco obok... :evil_lol: "Pieees? A jaka rasa?" PS. "Byle nie royek!" :p
×
×
  • Create New...