Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. [quote name='aikowo']cos do tego slaska nie mam szczescia Pani wlasnie zadzwonila jej syn mial wypadek i lezy w szpitalu. Bobik do Pani nie jedzie :([/QUOTE] :( Ale tak już w ogóle nie jedzie, czy tylko chwilowo jeszcze nie...? :kciuki: [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] Już doczytałam. [quote name='Andzike']Oby, oby, zanim stanie się całkowitym serdlem [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] No tak, koniecznie! ;) :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  2. [quote name='cancer43']W daaawnych czasach,kiedy papier toaletowy był luksusem,rodzicom udało się zdobyć worek takowego(50 rolek).Nasz labrador był równie szczęśliwy ze zdobyczy jak rodzice - w domu wszędzie były wstęgi ,a z 50 rolek może 5 udało się odzyskać[/QUOTE] Labrador przeżył...? :mad: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cioteczki, będę gościć Lelcię u siebie od jutra wieczorem do piątku! :smile:[/QUOTE] Rety, jakoś przegapiłam to Wydarzenie... :oops: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Będa zdjęcia ciotki, będą... Nacykam do piątku na zapas ;-) Mała teraz została sama, o 14:00 wróci do niej TŻ, az się boję co tam zastanę... Zobaczymy czy kong zda egzamin :smile: Mam też z nią mały problem... Załatwia mi się cały czas do jednego pokoju. To zaczęło się już jak była u mnie na weekend poprzednim raz. Upodobała sobie jeden pokój i jeden dywan. Wychodzi na spacer, robi siku, kupę, wraca, robi siku kupę na dywan. Bawi się, od spacerku minęła godzina, ona lezie do pokoju na dywan i siuuuuu... Tłumaczę jej, że nie wolno, przyłapałam na gorącym uczynku - nic nie pomaga.... Dodam, że to jedyny pokój gdzie nie ma drzwi i nie mam jak odgrodzić jej tam wstępu... W DT trzyma wszystko w sobie...[/QUOTE] Się spóżniłam, ale przyszło mi do głowy, że by chyba mogło pomóc (doraźnie) wyłożenie dywanu podkładami... [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Coś się słabo ciotki dopytują... ;-)[/QUOTE] Bo plakaty lepią w kółko nowe i nie mają czasu się po wątkach plątać...! :obrazic: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Nie wiem, czy to załatwianie się nie jest spowodowane tym, ze w mieszkaniu tym poprzednio była suczka mojego brata, może czuje zapach? Sama nie wiem. Dziś rano na szczęście bez niespodzianek, zobaczymy jak będzie dziś... Mała ma jednak charakterek i niesamowicie próbuje wykorzystywać swoje słodkie usposobienie. Zabawa kończy się jak ona chce (czyli nie kończy się wcale, jest straaaasznie namolna jesli chodzi o przynoszenie zabawek), na spacerach tam gdzie ona chce... Jazda windą to tragedia, chce zjeść każdego, kto z nami jedzie. Na spacerze rzuca się ze szczekiem na każdego człowieka/psa/samochód/ptaka. Ale jak ktoś tylko głośniej trzaśnie drzwiami w samochodzie 100m od nas to już jest wielkim strachem i chce uciekać jak najdalej, taka jest odważna ;-) Jest tez psim śmietnikiem - najwazniejsze w spacerze to wzięcie do pyska (na szczęście nie zjedzenie) każdej napotkanej kości, kubeczka, chusteczki, patyczka po lizaku czy bóg wie czego jeszcze... Jest niesamowita z tym... Także testuje mnie... ale się nie daję. Mam tez zdjęcia, ale jak ciotki nie zaglądają... ;-) Mattilu, kong bardzo jej się spodobał i wcale nie jest taki mały! Wrzucam smaki, zostawiam jej zawsze na do widzenia i zaczyna być nim tak zajęta, że nawet nie zauważa, kiedy wychodzę :smile:[/QUOTE] A na takie zachowania na spacerach, to odwracanie uwagi przed! atakiem, skupianie na przewodniku i nagradzanie za ignorowanie denerwowaczy pomaga. Hałasy, winda... też to znam... :( Natomiast smaki zostawiane na do widzenia nie pomagały wcale - zero zainteresowania, kupka nieszczęścia skrzyżowana ze świętą obrazą... Szkoda, że konga nie mieliśmy... [quote name='pinczerka_i_Gizmo']No i się pożegnałyśmy :( Ale ten czas szybko leci... DT bardzo stęskniony, Lelcia też. Ale myślę, że jej się podobało ;)[/QUOTE] Tak szybko, że przegapiłam zupełnie! :oops: A zdjęcie najlepsze jest to: [URL]http://i46.tinypic.com/2qn34n4.jpg[/URL] Skrzyżowanie goldena ze spanielem, jak nic! :) I to spojrzenie mówiące wszystko... :evil_lol: To ogłoszeń z nim jazda! :mad:
  3. [quote name='asiuniab']ale zaniedbałam Uszatka, wstydzę się, przepraszam Uszaku:oops:[/QUOTE] No... ja też... :oops: A tu tyle wieści! [quote name='stzw']On się robi coraz bardziej "kumaty". Sam wchodzi do wiatrołapu, żeby sobie pooglądać. Nie ucieka też przed ręką. No, może od czasu do czasu. Jakiś taki bardziej towarzyski się zrobił.[/QUOTE] Rety, jak to cieszy! :multi: Dobe serce i ręka budująca poczucie bezpieczeństwa prowadzi pieski do cudnej metemorfozy. :loveu: [quote name='diana79']nie mam pojęcia z czym sie to to skrzyżowało ;-) nie wiem co z ciachaniem, ale na szczęście to nic groźnego, to nawet nie guzki tylko jakby nadmiar skóry dokładnie na salony taki model :smile:[/QUOTE] Model z niego, że hej! A nawet fotomodel, że hej! :) z, ciort (a może z :diabloti: ) skrzyżowany... [quote name='yolanovi']Uszatku gdzie Twój domek?[/QUOTE] KTOŚ tu domek skrzętnie ukrywał...! :mad: [quote name='diana79']ja muszę Wam coś napisać, nie pisałam wcześniej bo na początku wcale nie braliśmy tego pod uwagę, potem nie bylismy pewni ale teraz zaczynamy myśleć że coś może z tego wyjść otóż jest ktoś kto od początku bardzo interesował się Uszatkiem i chce go adoptować, wszystko było by ok ale ta osoba mieszka w Hiszpanii... (...) Pani jednak niczym się nie zraża, nie zniechęca, bardzo chce Uszatka i powiedziała że nigdy w życiu go nie odda choćby nie wiem co się stało, i teraz zaczynamy mysleć z Danusią czy to rzeczywiście może się udać, czy może to jest ten domek na którego czeka Uszatek? (...) nic nie zapeszamy, nie robimy sobie wielkich nadziei, zobaczymy....[/QUOTE] Nadzieję wreszcie narobiłyście! I dobrze. ;) Czyżby WielkoUszowe ogłoszenie się przydało...? :p ...czy to jeszcze wcześniejsza sprawa? [quote name='piescofajnyjest']Los Uszatkos........:lol:[/QUOTE] [quote name='Panna Marple']pani pokocha Uszatka, a my powiemy: adios Uszatku:lol:[/QUOTE] A nie lepiej "livin la vida loca"...? :) Ucholcu, Ty wiesz, że ja :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: prawda...?
  4. Ja kciem wieści o Ciasteczkowej!!! :mad: ...baldzio plosiem... :modla:
  5. [quote name='Panna Marple']Mariolce zasponsorowałam ogłoszenia i co? Do domku poleciała! Z Tinusią też musi tak być![/QUOTE] [SIZE=3]Czego z całego serca gorąco Tinusi życzę! [/SIZE] :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: PS. To może Kajtunowi z piątaka na ogłoszenia dasz...? ;)
  6. [quote name='anica']... i nie zmieniaj się Ineczko:loveu: [/QUOTE] O, rety.... :oops: wzruszyłam się... :oops: [quote name='edek']Dostałam takie info: Śpi, je, szczeka. Próbuje biegać, ale na nodze nie staje ;-)[/QUOTE] Przecież ma zielononóżkę oszczędzać jeszcze, więc to chyba dobrze...? [quote name='ania shirley']Co do stawania na nodze, to był taki piesek na Dogo , który po operacji nie stawał na nogę. Pomogło mu pływanie. W baseniku w ogródku pływał. Tusi by miska starczyla...[/QUOTE] Tusia, tu się szkaluje Twoje dobre imię, a Ty nie protestujesz?! :-o Conajmniej balia! :mad: [quote name='Elza22']Tak zapytanie dostałam na pw. Zaraz odpiszę Pani może akurat to ten domek i poczeka aż malutka będzie w pełni sił bo szkoda by było.[/QUOTE] Dobry pomysł! Okraszam kciukami, o: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  7. [quote name='malagos']I ja się podpiszę, ale mam wrażenie, ze Antonina ma to "pod ogonkiem", że tak ładnie to nazwę :smile: Dzielnie pilnuje posesji, z jazgotem leci do bramy, ale na wołanie zaraz wraca. i tak śmiesznie popiskuje zradosci, jak ją się głaszcze, całuje, to zadziera w góry ryjonka i śpiewa :smile:[/QUOTE] Może uznała, że imię po pani Krzysztoń zobowiązuje...? ;) [B]Ryjonku[/B], wiesz że Cię tu zadzierają do góry...? [quote name='wegielkowa']Ja lubię, ja,ja,ja![/QUOTE] Ja też lubię jaja. Kurze! :eviltong: ...i bigos, i ptysie... :cool3:
  8. [quote name='Lili8522']:evil_lol: A jak my się zgubimy to kto Nas będzie szukał?? ;) __________________________________________________________________ [SIZE=3][B]Trzymacie kciuki???? Czy śpicie? :eviltong:[/B][/SIZE]:diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR=#0000ff][SIZE=3]Trzymamy :kciuki: za jak najszybsze znalezienie Dropsa :modla: [/SIZE][/COLOR][/B](i zebyście Wy się nie zgubiły... :p)
  9. Spraw tych "pseudo-schronisk" to już nawet komentować się nie chce... :angryy: [quote name='Mattilu']Ja tez trzymam kciuki i tez chce, zebyscie to Wy mnie szukaly:eviltong:[/QUOTE] I ja, i ja! :loveu: Nawet sama plakat sobie zrobię...! ;)
  10. Zaktualizowałam dziś [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191"][B]post rozliczeniowy[/B][/URL]... W międzyczasie zmieniłam rozliczenia na system miesięczny - chyba bardziej przejrzysty. [SIZE=3]Na dziś finanse Kajtuna przedstawiają się następująco:[/SIZE] [U][B]MARZEC 2013[/B][/U] [COLOR=#000080][SIZE=2]+129,60 zł[/SIZE][/COLOR] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd (deklaracja III 2013) 01.03.2013 [B]DZIĘKUJĘ![/B] :loveu: [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF (deklaracja III 2013) 04.03.2013[B] DZIĘKUJĘ![/B] :loveu: [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida (deklaracja III 2013) 06.03.2013 [B]DZIĘKUJĘ! [/B]:loveu: ------------------------------------------------------------------------------------------ [SIZE=3] [COLOR=#b22222][B]+18[SIZE=3]9[/SIZE],[SIZE=3]6[/SIZE]0[/B] zł[/COLOR] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222][B]09.0[SIZE=3]3[/SIZE].2013[/B][/COLOR][/SIZE] [I][B][SIZE=3]12.03.2013 [/SIZE][/B][/I][I][B][SIZE=3]będzie[/SIZE][COLOR=#ee82ee][SIZE=3] do zapłacenia [/SIZE][/COLOR][/B][/I][I][SIZE=3][B][COLOR=#ee82ee]366 zł[/COLOR][/B] - za hotelowanie (10 II - 11 III) 360zł + Fiprex 6zł [/SIZE][B][COLOR=#ee82ee] [/COLOR][/B][SIZE=3]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś [COLOR=#ff8c00][B]brakuje jeszcze 176,[SIZE=3]4[/SIZE]0zł...[/B][/COLOR] :-([/SIZE][/I] [COLOR=#0000ff][B]Jeżeli ktokolwiek z sympatyków Kajtuna mógłby go jeszcze wspomóc, [/B][/COLOR]np: - zadeklarować mu choć malutką kwotę... lub - wpłacić jakiś skromny grosik jednorazowo... lub - zrobić choć malutkie zakupy na którymś z bazarków... lub - pozapraszać potencjalnych klientów na bazarki... lub - poprowadzić jakiś bazareczek dla niego... lub - pozapraszać potencjalnych nowych sympatyków na wątek... lub - zafundować mu kolejny pakiecik ogłoszeń... lub - zrobić mu kolejny pakiecik ogłoszeń... lub - znaleźć mu mądry Dom Stały...! :modla: [COLOR=#0000ff][B]to będę ogromnie wdzięczna![/B][/COLOR] :oops:
  11. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Kochana [B]peate[/B] wydrukowała nam dziś 500 plakatów, dziękujemy!!! :loveu: Biorę się za wycinanie zrywek... Oby jutrzejsza akcja przyniosła nam nadzieję...[/QUOTE] Matko... właśnie policzyłam... jak tam wyszło 9 zrywek bodajże, to mi wychodzi, że nawet jak po 4 kartki jednoczesnie będziesz ciąć, to "zaledwie" 1000 ciachów wyjdzie... :mdleje: Współczuję serdecznie! :glaszcze: Może zrobić jeszcze bez zrywek plakat...? :p A z tymi Miedarami, to juz nie pamiętam czy pisałam, ale mi przyszło do głowy, że cho**ra - nie mozna by z jakąś Strażą Miejską czy wręcz Policją iść, jak będą utrudniać...?! Jak mnie to wnerwia! Takie podchody musieć robić w "schronisku"...!? :angryy:
  12. [quote name='wtatara']piesek przyszedł, pojadł, ale nie dał sie złapac[/QUOTE] A w tym Serocku nie ma Straży Miejskiej czy jakiejś fundacji ze sprzetem do łapania...? Szkoda, żeby się tak szlajał, skoro już ma deklaracje... :(
  13. Ciocie, jakieś wieści z dropiatego frontu...? :nerwy:
  14. No to za jutro trzymam kciuki bardzo mocno! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  15. [SIZE=3][B]Kto tam może się rozejrzeć...?![/B][/SIZE] :modla: 14:18 [quote name='Lili8522']Dzwoniła do mnie babka z Fundacji Ulga w Cierpieniu, że widziała psa wielkości Dropsa (duży), z łatami dokładnie w tych miejscach w których ma Drops (na plecach), bez obroży, w TG, ul. Nacielska obok Fabryki Sprzętu Ratunkowego, szedł drogą obok lasu w stronę Nakła Śląskiego...[/QUOTE]
  16. BERKANO jest uwiazana w domu niemal 24h, więc przeprasza, że czynnie nie pomoże... :( Jeszcze może "wyciągnę z niej" jakieś informacje przydatne. ;) [COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR] Poleciła mi tylko: - [B]Mysz2[/B] i [B]Martika&Aisha[/B], które są z bodajże Sosnowca. - [B]Bella51[/B], która jest z Bytomia Chyba wszystkie te Ciocie już tu mamy... ?
  17. [quote name='wtatara']mamy już 200 zł[/QUOTE] A co z psiakiem...?
  18. Napisałam do BERKANO, choć za diabła nie pamiętam, czy już się tu pojawiała... :oops:
  19. [B]Lili, wlep jeszcze ulotki do pierwszego postu...[/B]
  20. [quote name='bela51']Czy ktos z Was juz był w Miedarach, czy tylko były rozmowy telefoniczne ? Prosze o namiary, jesli schron czynny w weekend, to moge tam podjechac. W tygodniu, niestety, odpada.[/QUOTE] Super, że możesz! :loveu: [SIZE=3][B]Koniecznie wydrukuj sobie zdjęcie(-a) kolorowe albo plakat! [/B][/SIZE]:modla: Skoro tam "najmodniejsza rasa" to białe dropiate z ciemną głową... :huh: [quote name='Nutusia']I chyba trzeba też znaleźć "przekonujący argument", żeby wpuścili i dali obejrzeć WSZYSTKIE psy, a nie tylko te, które oni uważają za stosowne... Trzeba by podpytać osób, które były na wątku tego cudem tam odnalezionego boksera.[/QUOTE] [quote name='Lili8522']Przekonujący argument? Czyli co....?[/QUOTE] No... chyba właśnie trzeba spróbować się dowiedzieć... :roll: [SIZE=3][B]Kto konkretnie tam wlazł i znalazł boksera?[/B][/SIZE] Nutusia, Dorobella - wiecie...? A gdzie ten wątek?
  21. No to lecimy z ulotkami (wreszcie)... [B]Tutaj nowa ulotka (do druku) w kolorze:[/B] [URL]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pU5X7wBFwIXPO6Uz4mXZVKGAyJ7m5b1ouf8DnWUYEu3Kcrz5dLZewOGzmkM64JXQyKccdgFGHYJmOoElJ0hkD5Tf55Xs-zXuS/Drops-nowa-ulotka-NAGRODA-3.jpg?psid=1[/URL] [B]Tutaj nowa ulotka (do druku) czarno-biała:[/B] [URL]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pXhnVsl9FrFLP2P8YqbBTtw-7IZeOZhOPtYXoMJVcmLC1eLKZdOoQB1svUGrMuSpl9lJ1IOIjnqzLDr_xL6LwtMI9nicCEVVJ/Drops-nowa-ulotka-NAGRODA-3-mono.jpg?psid=1[/URL] A na dokładkę, jak zwykle, mała [B]poglądówka[/B]: [IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1p3jYDjP_ic53MXgCG60XlzYuTCiulU0m9f41UuPWr8BKAYsrQ1lwpY_ZwlrsQnydXJtw6GwtXOhEIGxPdgfc2SdYDRZQCE6EM/Drops-nowa-ulotka-NAGRODA-3-pogląd.jpg?psid=1[/IMG]
  22. O, te zębiska straszliwe! :loveu: ...i ta "zakrwawiona" łapa... :roll:
  23. Przepraszam, że cytuję z priva bez pytania, ale wydaje mi się, że nie ma tu nic stricte prywatnego, a może się przydać. Nie ma Cioci Zuli akurat... Nawet nie całkiem rozumiem, dlaczego prosto na wątek tego nie wstawiła... Przecież to jest z wpisów publicznie na dogo umieszczonych. Zula131, wielkie dzięki! :Rose: [quote name='zula131']Cześć! Może ktoś z nich pomoże: BoUnTy - Bytom Istar19 - Katowice Katarzyna Starkiewicz - Katowice jofracy - Bytom saphira18 - Katowice maxelka - Bytom Miechowice zozolina - śląskie(?) Mysia_ - Zabrze (Mikulczyce) Asikowska - Gliwice ania> - Gliwice gosia2313 - Katowice Macho - Tarn. Góry OlaLola - Tarn. Góry stzw - ze śląska (?) Malina98 - Katowice maciaszek - Katowice soboz4 - Katowice Monika z Katowic Na razie tyle wyłuskałam. [/QUOTE] Jeżeli ktoś z wymienionych osób powyżej już tu jest, to nie gniewajcie się proszę... :oops: Aha, posłałam Lili na maila nową ulotkę to wyboru z dwóch wersji, ale coś jej teraz nie ma też, więc trzeba zaczekać...
  24. [quote name='Gremlin']Hm... wiesz... jakby to powiedzieć... często w autobusach widuję kobiety, dziewczyny w gumowcach, jadące do pracy w biurach, więc domniemuję, że mają w planach po pracy właśnie taki wypad "do lasu na spacer z psem"... Czyli Nieujawniona za modą nie podąża :diabloti: Sorry, dziewczyny, ale dla mnie kalosze w mieście to... nieporozumienie ;) [URL]http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.obiekt2.aspx/380/0/Kobieta/b93bee02-6259-499f-a65d-de78198afb0e_20090911032404_Kalosze43.jpg[/URL][/QUOTE] Po czym poznajesz, że one do biur...? ...skoro nie po kaloszach... A może one pracują w polu, hę? No i kto tu za modą nie podąża, skoro uważa, że [I]"kalosze w mieście to... nieporozumienie"[/I]... :siara: Nieujawniona pyta: "A Ty to niby taki zawsze modny, bo zawsze taki na-czarny...?" [B]Ziutka[/B], ile chusteczek? ;)
  25. [quote name='Ziutka']W tym momencie jesteś mi winna ściereczke :evil_lol:[/QUOTE] Se wytrzyj plakacikiem albo kartką w kratkę! [quote name='3 x']o ja pitolę dobrze że mam pilną robote to nie musze nic pisać ;)[/QUOTE] Iiiii, wymiękła.... :siara: [quote name='3 x'][B]Po pierwsze[/B], są dwie cechy charakteru których nigdy nie ukrywałam i których jestem w pełni świadoma: jestem wredna i jestem [B]materialistką[/B], o czym jest wspomniane w tytule watku ;)[/QUOTE] [quote name='3 x']to zupełnie tak samo może się łaskawie zdarzyć, że powiemy kiedy i o której będziemy w lasku spacerować jakby nieujawniona chciała miec co komentowac ;-)[/QUOTE] Wobec powyższego - śmiem twierdzić, że Nieujawniona jednak zrezygnuje z takich kosztownych spacerów... [quote name='3 x'][B]Po drugie[/B]: podobnie jak u Freda sama nazwa wskazuje jak się pies zachowuję, tzn Fred to Fred a Gnojek to Gnojek ;) żebyście wy (a zwłaszcza Ziutka) widziała jak mi pomagał wczoraj kubraki dziergać :evil_lol: na siedem kłębuszków dziergał ;))[/QUOTE] Jednocześnie...?! [quote name='3 x']sory, ale : tez mi odkrycie ;) ;)[/QUOTE] Ona mówi, że skoro sama mówisz, że jesteś wredna, to mogłabyś być również wredną kłamczuchą i Fred mógłby wcale nie okazać się Fredem... ...tylko np. Ferdkiem. Choć to chyba nie taka wielka różnica... co najwyżej w ilości pomysłów. ;) [quote name='3 x'][B]Po trzecie [/B]dokładnie łaskawie przyjął po czym zaczął go podrzucac i brykac wokół niego chyba jakies nawaniane były czy cuś ;)[/QUOTE] Nieujawniona wyraża swe, graniczące z pewnością, podejrzenie, że Fred ma szczególny stosunek do uszu - z powodu własnych braków. [quote name='3 x'][B]Po czwarte[/B] nie wiem jak to delikatnie powiedzieć Nieujawnionej ale jak spacerujemy sami z psami to jednak sa ki czort wie czemu wczoraj się pochowały ;)[/QUOTE] Może przez grzeczność...? [quote name='3 x']co do Freda to on ani nie grasuje ani nie podąża, on dostojnie (mniej lub bardziej ;)) [B]człapie[/B] [/QUOTE] Nieujawniona uważa, że Fred przez swoją niedźwiedziowatość i jakieś-tam spojrzenie, nawet człapiąc jest uznawany przez dziki za groźnie grasującego. [quote name='3 x'][B]Po piate[/B] za chole*ę nie wiem o czym rozprawiacie więc komentarza nie będzie :P[/QUOTE] No to, o czym tu właściwie tyle rozprawiasz...?! [quote name='3 x']sory (po raz drugi) ale lecenia z łapmi do freda jest tak naturalne na spacerach i wszechobecne, że po prostu nie zwracamy na to uwagi :evil_lol: i nie ma z tym nic wspólnego fakt że [I]Ona[/I] ubrana była w barwy maskujące a my byliśmy odwróceni do niej plecami ale co tam, luzik, tak zadufani w sobie i Fredzie jesteśmy że wsie towarzystwo olewamy ;)[/QUOTE] Ona twierdzi, że - zupełnie niezależnie od barw maskujących - machała do czerwonej (i tej drugiej) kurtki, gdy ta była odwrócona do Onej przodem. [quote name='3 x']dopiero smaki uratowały sutuację ;) smaki, o które, pewnie nie uwierzycie, ale musiałam się upomnieć ! :mad: ale zrobiłam to na tyle sprytnie, że Ona nie miała szans inaczej wybrnąć z tego jak tylko dać chłopakom psim smaki a jakby ich nie miała to nie wiem co im by w tym lesie dała ;) bo poszliśmy sobie szeroka niecałkiem jsaną prosta drogą w lesie i w pewnym momencie skręcilismy w jaśniejsza ale mniej szeroka ścieżkę oczywiście w słuszym już oddaleniu od innych ludzi w lesie i cywilizacji jakiejkolwiek dodatkowo uraczyłam [I]Ją[/I] opowieścią że o to na tej właśnie ścieżce spotkalismy ostatnio dziki Grem strategicznie aczkolwiek pewnie nieświadomie zablokował odwrót ja z Fredziem obstawialiśmy przód i zonk smakii albo :mad: no i były smaki ;)[/QUOTE] A jak by się Wam nie udało, to pewnie nagle by się te nie-wiadomo-dlaczego-nieujawnione dziki w lesie znalazły, hę...? [quote name='3 x']btw albo i staliśmy jakoś inaczej ale dla powyższej opowieści inne ustawienie nie miałoby sensu więc musicie nam uwierzyć ze własnie tak a nie inaczej staliśmy jako i ja w to szczerze wierzę ;)[/QUOTE] No tak... Ona przecież to właśnie podejrzewala...! Jednak się (tak bardzo) nie myli co do tego, że możesz być wredną kłamczuchą... [quote name='3 x']btw 2 Grem widzisz jaką ważną rolę odegrałes w opowieści ? bez Ciebie by się nie udało :) a że jesteś skromny z natury to nie wypadło Ci o tym pisac ;)[/QUOTE] Pewnie [B]nie napisał[/B] o tym strategicznie, choć - nieświadomie... [COLOR=#b22222] [/COLOR][quote name='3 x']co do [B]małego kolosa[/B] to tybetan pełną wredna gębą rośnie i tak ma być :diabloti:[/QUOTE] A co rośnie z [B]k[/B]ałego [B]m[/B]olosa...? Tybetan wredną d...?! i tak ma być...?!?! [quote name='3 x']o**** Ziutka luzik, nieżle się maskujesz jak Cie widziałam nigdy bym się nie domyśliła że masz jajeczka ;)[/QUOTE] Cytując Nieujawnioną: "Ta, co nie ma jajeczek się odezwała...." ;) [quote name='3 x']uff, mogę dalej popracowac jak mi się znów znudzi to być może jeszcze coś mi się przypomni z wczoraj ;)[/QUOTE] No i dlaczego, u licha!, nie znudziłaś się pracą?! [quote name='3 x']o masz i widzisz wyszło że moje było tak przezabawne że padły czy coś nie wiem teraz w takim razie kto będzie opisywał co się u Freda dzieje skoro ani ja ani ty się do tego nie nadajemy takie buty ech ;)[/QUOTE] Buty, to Ona se ubłociła straaaszliwie, bo nie powiedzieliście Jej, że ma gumofilce założyć! :mad:
×
×
  • Create New...