-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='M&S']Na Grójeckiej jest kardiolog. Numeru ulicy nie pamiętam, ale tam przyjmuje Dr Jurka a jego łatwo wyszukać w necie.[/QUOTE] [quote name='wiosenka']Pan jest z Pragi, po co jeździć po całej W? Ja mogę podać namiary i do Pani Garncarz i do Pani Bartoszuk, tylko Kijowska jest najbliżej.[/QUOTE] Jutro pozbieram wszystkie informacje od Was i wyślę Panu Fotka/Froda. Wielkie dzięki! :Rose: [quote name='M&S']Takich fundacji nie ma, ale jest wątek na dogo tam można zwrócić się po pomoc ewentualnie...[/QUOTE] Dzięki! Zapomniałam w sumie o tym... :oops: No, ale tym jeszcze się nie martwmy na zapas. :kciuki: [quote name='wiosenka']Na Kijowskiej jest lecznica Niziołka od niedawna [URL]http://www.vetcardia.pl/[/URL]. Szczerze to chyba nigdzie :(. Jest tu taki dział na dogo, można spróbować. Nie wiem czy jasno się wyraziłam, ale szczeniaki tak jak inne ssaki czasem maja szmery i z wiekiem przechodzi. A ja jeśli to nie tajemnica zapytam, co to za lekarz tak nastraszył?[/QUOTE] Jeżeli to jest nowa lecznica w tym samym miejscu, to pewnie koleżanka nie będzie wiedziała, a jezeli tam była tylko jedna, to by raczej odradzała, bo to chyba właśnie ona na to miejsce i lekarzy narzekała. Jak się upewnię, to Wam też powiem. A jaki lekarz, to nie mam pojęcia, bo te informacje mam tylko z maila w krótkich męskich słowach... Spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej, chociaz samo nazwisko lekarza chyba nie jest istotne... -
Milka! TAKICH "patyczków" to się po Tobie nie spodziewałam... :shake: Szczerzuje Milkowe bossskie! :) Latający zajączek...! :-o [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-MQfNmnt3xVw/UWGXNPID4tI/AAAAAAAA1Ck/-0wl0_twNdQ/s640/IMG_5879.jpg[/URL] Milka jest tak cudniasta, że można by ją oglądać i oglądać... :loveu: A Ty robisz takie zdjęcia! że kilkadziesiąt/set psich kalendarzy można by ulepić! :loveu: Dawa na PW! ;) Mileczko, nie pogniewasz się na mnie, prawda...? :oops: Tu Dobre Cioteczki zaglądają, więc... :oops: Ośmielę się zaprosić na świeżutki wąteczek suńki Majki pilnie potrzebującej pomocy. :oops: Umarła jej Pani, a ją "rodzina" wyrzuciła do schroniska. Majka była w ciąży, a teraz jeszcze jest chora.... Wąteczek na razie cichutki... Wieczorem dziewczyny miały pojechać z nią do weta... [URL="http://tiny.pl/h8cfb"][IMG]http://tiny.pl/h8cfv[/IMG][/URL] Może ktoś mógłby sobie wstawić banerek (jest podlinkowany) w podpis...? :oops: A może porozsyłać lub choć zajrzeć na wątek...? :oops:
-
[quote name='sleepingbyday']ja też kiedyś wklejałam zdjęcia - dokładnie z gdańskiej starówki (czy tam starego miasta, ale to za długo się mówi....). moim zdaniem zamazane lub zgubione jest "i" (tam, gdzie ruch łączony, jak na starówce właśnie, deptak z możliwym ruchem samochodowym.[/QUOTE] I...? Iiii tam... widziałaś kiedyś deptak z TAKIM ogrodzeniem...?! :p
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']A teraz wpadłam jeszcze na niecny pomysł.Kup jakieś duże męskie prezerwatywy nakładaj na łapinę.[/QUOTE] Osz Ty! Na te serduszka róziowe, tak...? :evil_lol: -
A ja dla odmiany przypomnę, że Sońka czeka na Swój Domek i mam nadzieję, że grzecznie. ;)
-
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Dziękujemy :) A co to znaczy że boisz się [COLOR=#ff0000][B]podpaść[/B][/COLOR]? Każdy ma swoje życie poza dogo, nie przejmuj się Cioteczko i tak Nam pomagasz :loveu:[/QUOTE] No... regulaminowi..., że tak łażę i roznoszę :spam2: po wątasach... :p -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ineczko dziękujemy kochana duszyczko![/QUOTE] :oops: Oj tam, oj tam... nie przesadzaj... :oops: Duszka to się tymczasi u Nutusi. :eviltong: I nie powim, skąd się jej wzięło to imię! :diabloti: -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Uszatek już na pewno w sombrero biega :lol: światowy chłopak :):):)[/QUOTE] Oj, jeszcze nie całkiem. :p Się musi wcześniej jeszcze wysamolocić z Polski, a jeszcze wcześniej nabyć sobie kontenerek za - bagatela! - parę stówek... :-o -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']zaraz zajrzę do dziewczynki:-([/QUOTE] Dzięki! :Rose: Dropsidło, nie zapomniałam i wciąż trzymam :kciuki: ... -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='AleksandraF']deklaracja poszła.[/QUOTE] Dzięki! :) Potwierdzę oczywiście, jak zobaczę, że doszła. -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='konfirm13']Frodo, to synek Sepci? Ja miałam sukę z kardiomiopatią rozstrzeniową, ale to była wada nabyta, nie wrodzona. Ale wyglada na to, że u szczeniaka szmery w sercu bywają przejściowe (rozwojowe) [URL]http://www.russell-terrier.org/index.php?option=com_kunena&Itemid=0&func=view&catid=30&id=51423[/URL] Najlepszy psi kardiolog, to dr Rafał Niziołek [URL]http://www.niziolek.com.pl/[/URL][/QUOTE] Tak, zwany na dogo Fotkiem. :) Tutaj zadałam to samo pytanie na jego watku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239930-Kto-chce-szczeniaczka-JUŻ-W-DOMKU-W-WARSZAWIE-)?p=20706106#post20706106[/URL] Podejrewałam, ze u psiaków tez może być, jak u ludzkich dzieci. Miejmy nadzieję, że to będzie jednak taka przyczyna, a nie jakies paskudztwo... :modla: Dzięki za linki, nie ogarniam się coś dzisiaj... :oops: [quote name='wiosenka']Malagos bardzo mi przykro :(. Co do Froda, tak zdarza się to u psów, że słychać szmery, ale przede wszystkim tylko kardiolog po dokładniejszych badaniach może powiedzieć, że potrzebna operacja. I jeśli powie to taką diagnozę należy dla spokoju sumienia skonsultować, bo najlepszym zdarzają się pomyłki. Pan będzie miał najbliżej na Kijowską. W Warszawie jest 3 polecanych kardiologów.[/QUOTE] Dzięki! :) Przekażę rady Panu Froda. Chociaż swego czasu o Kijowskiej słyszałam kiepskie opinie... Zapytam o to koleżankę psiarę z tej okolicy. Ktoś ma jeszcze jakieś podpowiedzi...? :oops: A gdyby była jednak konieczna operacja, to gdzie się można zwrócić o pomoc finansową dla psa domnego...? -
Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki za Majkę! :kciuki: Ciut porozsyłałam - ale na razie glównie po Waszych starszych wątkach... :oops: Trochę boję się podpaść... :nerwy: No i jeszcze parę smutnych spraw mi się dziś na łeb zwaliło... :sad: -
Kto chce szczeniaczka? JUŻ W DOMKU W WARSZAWIE :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mam niestety smutną wiadomość, choć sprawa jeszcze do końca nie jest przesądzona... Dostałam info od Pana, że [COLOR=#ff0000][B]Frodo ma prawdopodobnie chore serduszko[/B][/COLOR] - szmery i za szybkie bicie... :-( [COLOR=#800080][B]Niewykluczone, że konieczna będzie operacja...[/B][/COLOR] :-( Ma mieć jeszcze powtórzone badania... I dwa pytania w związku z tym: - [B]Czy ktoś z Was się orientuje, czy u psów istnieje coś takiego, jak "szmery wzrostowe"?[/B] (jak u dzieci - moja córka to miała i wyrosła) [COLOR=#b22222][B]- Czy znacie fundację/organizację, która może pomóc psu domnemu w sytuacji konieczności operacji psiego serca?[/B][/COLOR] -
Myślę, że Ozi nie pogniewa się, że pozwolę sobie w imieniu Pinczerki i Lili zaprosić na świeżutki wąteczek suńki Majki pilnie potrzebującej pomocy. :oops: Umarła jej Pani, a ją "rodzina" wyrzuciła do schroniska. Majka była w ciąży, a teraz jeszcze jest chora.... Wąteczek na razie cichutki... Wieczorem dziewczyny miały pojechać z nią do weta... [URL="http://tiny.pl/h8cfb"][IMG]http://tiny.pl/h8cfv[/IMG][/URL] Może ktoś mógłby sobie wstawić banerek (jest podlinkowany) w podpis...? :oops: A może porozsyłać lub choć zajrzeć na wątek...? :oops:
-
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
inka33 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Co u Dżekusia...? Nie "kajtunuje" za bardzo? ;) Mizianki dla malucha! :loveu: Myślę, że Dżeki nie pogniewa się, że pozwolę sobie w imieniu Pinczerki i Lili zaprosić na świeżutki wąteczek suńki Majki pilnie potrzebującej pomocy. :oops: Umarła jej Pani, a ją "rodzina" wyrzuciła do schroniska. Majka była w ciąży, a teraz jeszcze jest chora.... Wąteczek na razie cichutki... Wieczorem dziewczyny miały pojechać z nią do weta... [URL="http://tiny.pl/h8cfb"][IMG]http://tiny.pl/h8cfv[/IMG][/URL] Może ktoś mógłby sobie wstawić banerek (jest podlinkowany) w podpis...? :oops: A może porozsyłać lub choć zajrzeć na wątek...? :oops: -
Węgielku(*), pomóż Pinczerce i Lili jeszcze raz w ocaleniu psiej bidy, aniołku... :modla: Pozwolę sobie zaprosić na świeżutki wąteczek suńki Majki pilnie potrzebującej pomocy. :oops: Umarła jej Pani, a ją "rodzina" wyrzuciła do schroniska. Majka była w ciąży, a teraz jeszcze jest chora.... Wąteczek na razie cichutki... Wieczorem dziewczyny miały pojechać z nią do weta... Może ktoś mógłby sobie wstawić banerek (jest podlinkowany) w podpis...? :oops: A może porozsyłać lub choć zajrzeć na wątek...? :oops:
-
Śmieszka - radosna OMC jamnisia już w swoim raju :)
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Śmieszko, uśmiechnij się do nas, a los sie uśmiechnie do Ciebie. :) -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy dziewczynki już tutaj prosiły o pomoc, a proszą o rozsyłanie i zaglądanie, więc tu wstawię... :oops: Tinusia się nie pogniewa, no nie...? ;) [B] Potrzebna pomoc Pinczerce i Lili. :modla:[/B] Pozwolę sobie zaprosić na świeżutki wąteczek suńki Majki pilnie potrzebującej pomocy. :oops: Umarła jej Pani, a ją "rodzina" wyrzuciła do schroniska. Majka była w ciąży, a teraz jeszcze jest chora.... Wąteczek na razie cichutki... Wieczorem dziewczyny miały pojechać z nią do weta... [URL="http://tiny.pl/h8cfb"][IMG]http://tiny.pl/h8cfv[/IMG][/URL] Może ktoś mógłby sobie wstawić banerek (jest podlinkowany) w podpis...? :oops: A może porozsyłać lub choć zajrzeć na wątek...? :oops: -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
inka33 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy dziewczynki już tutaj prosiły o pomoc, a proszą o rozsyłanie i zaglądanie, więc tu wstawię... Ciasteczkowa, nie pogniewasz się prawda...? :oops: Potrzebna pomoc Pinczerce i Lili. :modla: Pozwolę sobie zaprosić na świeżutki wąteczek suńki Majki pilnie potrzebującej pomocy. :oops: Umarła jej Pani, a ją "rodzina" wyrzuciła do schroniska. Majka była w ciąży, a teraz jeszcze jest chora.... Wąteczek na razie cichutki... Wieczorem dziewczyny miały pojechać z nią do weta... [URL="http://tiny.pl/h8cfb"][IMG]http://tiny.pl/h8cfv[/IMG][/URL] Może ktoś mógłby sobie wstawić banerek (jest podlinkowany) w podpis...? :oops: A może porozsyłać lub choć zajrzeć na wątek...? :oops: -
Sońka, zaglądam do Ciebie...! :) Dzięki za słońce od T-pańci z Majorki! Wycałuj ja za to od nas! :) Proszę jednocześnie obecnych o wyrozumiałość, ale... :oops: Potrzebna pomoc Pinczerce i Lili, a właściwie psicy pod jej opieką... Pozwolę więc sobie zaprosić na świeżutki wąteczek suńki Majki w pilnej potrzebie... :oops: Umarła jej Pani, a ją "rodzina" wyrzuciła do schroniska. Majka była w ciąży, a teraz jeszcze jest chora.... Wąteczek na razie cichutki... Wieczorem dziewczyny miały pojechać z nią do weta... [URL="http://tiny.pl/h8cfb"][IMG]http://tiny.pl/h8cfv[/IMG][/URL] Może ktoś mógłby sobie wstawić banerek (jest podlinkowany) w podpis...? :oops: A może porozsyłać lub choć zajrzeć na wątek...? :oops:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy dziewczynki już tutaj prosiły o pomoc, a proszą o rozsyłanie i zaglądanie, więc tu wstawię... Dropsiu, nie gniewaj się proszę... :oops: Potrzebna pomoc Pinczerce i Lili. :modla: Pozwolę sobie zaprosić na świeżutki wąteczek suńki Majki pilnie potrzebującej pomocy. :oops: Umarła jej Pani, a ją "rodzina" wyrzuciła do schroniska. Majka była w ciąży, a teraz jeszcze jest chora.... Wąteczek na razie cichutki... Wieczorem dziewczyny miały pojechać z nią do weta... [URL="http://tiny.pl/h8cfb"][IMG]http://tiny.pl/h8cfv[/IMG][/URL] Może ktoś mógłby sobie wstawić banerek (jest podlinkowany) w podpis...? :oops: A może porozsyłać lub choć zajrzeć na wątek...? :oops: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
:( Teraz kolejna smutna sprawa, choć jeszcze do końca nie przesądzona... Dostałam info od Pana, że [COLOR=#ff0000][B]Frodo ma prawdopodobnie chore serduszko[/B][/COLOR] - szmery i za szybkie bicie... :( Niewykluczone, że konieczna będzie operacja... :( Ma mieć jeszcze powtórzone badania... I dwa pytania w związku z tym: - [B]Czy ktoś z Was się orientuje, czy u psów istnieje coś takiego, jak "szmery wzrostowe"?[/B] (jak u dzieci - moja córka to miała i wyrosła) [COLOR=#b22222][B]- Czy znacie fundację/organizację, która może pomóc psu domnemu w sytuacji konieczności operacji psiego serca?[/B][/COLOR] -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagos, odpocznij... :calus: Sepką się nie martw, z nią już dobrze.