Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Martuniu,jestem myślami z Wami bo nie macie teraz łatwo....
  2. Acha,zapomniałam też napisać,że wet ocenił Maję na nie więcej jak rok.
  3. Pan Mirek był wczoraj z dziewczynami u weta na przeglądzie.Obie dostały tabletki na robale i za tydzień Maja będzie doszczepiona na wirusówki.Według wagi w gabinecie Maja przybrała 0,5kg ale Sara schudła 30dkg.Bardzo trzeba pilnować je przy jedzeniu, ponieważ Maja pochłania swoje jak odkurzacz i pcha się do miski Sary.Podejrzewamy,że w schronie niestety ale nie miała dostępu do jedzenia i stąd to wychudzenie...:( Teraz będą dobrze pilnowane a Sara będzie dostawać dodatkowe porcje :) Zapomniałam napisać,że p.Mirek zostawił u Hani 100zł na potrzeby psiaków.Za te pieniążki Hania kupi smaczki i szarpaki bo tych ciągle brakuje.Psiaki lubią się nimi bawić i szarpak potrafi być błyskawicznie rozpracowany :)
  4. Wystraszyłam się,że to właśnie parwo ale na całe szczęście nie.
  5. Na razie trochę się im folguje aby nie zrazić ich na wstępie zakazami i nakazami.Z resztą są dosyć karne i reagują na przywołanie.W domu tapczan jest "rodzinny" więc Sary i Mai też :) Myślę,że suniom będzie tam dobrze bo czego jak czego ale miłości w nim nie zabraknie :) Będą im też dogadzać gotowanym a przede wszystkim Sarze bo p.Mirkowi serce pęka widząc ją taką chudziutką.Wczoraj mi powiedział,że nawet nie chce sobie wyobrażać jak wyglądała po przyjeździe do Hoteliku....
  6. Roni wraz z Panią Ulą serdecznie pozdrawiają :)
  7. U Sary i Mai wszystko dobrze.Miały trochę luźniejsze koopale ale to było związane ze stresem.Dzisiaj już jest wszystko ok.Dziewczyny fajnie się aklimatyzują :) W odwiedzinach jest piesek córki ale dobrze się dogadują choć są trochę zazdrosne o swoje Pańciostwo.
  8. Sytuacja się bardzo skomplikowała, bo nawet nie wiadomo czy trzecia sunia będzie mogła jechać z siostrami...:( W takim układzie Tola nawet nie ma po co jechać do schroniska po kolejną sunię.
  9. Poker,Tola zabrała 4 sunie i ta czwarta to jest ta na pierwszym planie.Tu mi się coś nie zgadzaa z Twoim wpisem,że chcesz pomóc czwartej.Jeżeli chodzi o tą po lewej stronie to ustalić trzeba też z Tolą aby pojechała do schronu i ją zabrała.Ja ze swojej strony, jeżeli będzie wiadomo o jaką dokładnie sunię chodzi to jutro zapytam o miejsce w hoteliku
  10. O matusiu! To jednym słowem szczenięcy sajgon...Czy takie maluchy mają szansę przetrwać w schronie? :( Ludzie bez serca tam pracują z zerem empatii dla zwierząt :( Przecież to dzieciaczki i nie ważne,że psie...Ale dzieciaczki przecież :( DT-Karmelki, całego serca dziękuję,że zechciałaś je przyjąć do siebie :)
  11. Tak Anulko,wątek jeden.Pomyślałam,że aby być uczciwym w stosunku do osób,które zadeklarowały tu pomoc dla trzeciej suni,to jeżeli któraś z nich pierwsza trafi do ds. to będzie sygnałem do zaprzestania wpłacania deklaracji stałej.Chyba,że deklarowicz zadecyduje inaczej i zechce wspomóc te,które pozostaną jeszcze w hoteliku
  12. Czasami jednak lepiej,że daleko mieszkam....:D Siostrzyczko najwyżej z torbami pójdziemy i więcej już nie pomożemy żadnemu psiakowi ale te trzy uratujemy! :) Ja też po 20zł na każdą czarną kruszynkę :)
  13. Bardzo dziękujemy :)
  14. Martuniu czy Fundacja będzie w stanie zakupić dla maluszków puszki Animonda junior? Dziewczyny jesteście naprawdę bardzo kochana! :) Biję się ciągle z myślami dotyczącymi tej trzeciej suni....Mamy jeszcze w hoteliku Czesterka na utrzymaniu,którego czeka jeszcze kastracja.....Może Anula mnie nie zabije za tą decyzję ale inaczej nie mogę i zabieramy trzy czarne siostrzyczki.Warunkiem jednak jest zakup karmy.Hanię zapytałam i myślę,że się zgodzi :) Może jeszcze się ktoś ulituje i coś zadeklaruje...?
×
×
  • Create New...