Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Dziękuję za wyjaśnienie :) Wszystko jest teraz dla mnie jasne i zrozumiałe :) Może to było już wcześniej pisane ale czasami w natłoku innych wątków, człowiek po prostu zapomina...
  2. Widzę,że cała kwota zebrana do skarpety staruszków została wpłacona na jednego psiaka.Czy nie lepiej było ją podzielić np. na pół tak aby zostało coś w skarpecie na kolejnego? Zazwyczaj tak działają skarpety i zostaje zawsze jakaś pula pieniążków a nie stan zerowy.To tylko takie moje rozważania i może nie mam racji
  3. Na pewno ma to związek z tak długim pobytem w schronieJego psychika została rozbita na tysiące kawałków,które nie łatwo będzie choć w części poskładać.Może do tego jeszcze jednak dochodzą problemy neurologiczne ale tego nie wiemy.... To jest ewidentny dramat psiaka niewidomego i pozostawionego w schronie, bez praktycznie tak jak piszesz, żadnego kontaktu z człowiekiem.Każdy niewidomy bez względu na to czy jest człowiekiem, czy zwierzęciem potrzebuje swojego przewodnika,który wskaże mu bezpieczna drogę w jego życiu.Pokaże,że można zaufać i otworzy to zamknięte serce na wiele pozytywnych uczuć. Trzymam kciuki za jutro! Wiem,że przed bidulkiem sporo będzie stresu ale tylko w taki sposób można mu będzie pomóc.Pozostawiony w schronie, to brak chęci życia,nieuchronna samotność,ból i męczarnia i beznadziejne życie z dnia na dzień a raczej z godziny na godzinę... :(
  4. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK CIUSZKOWO RĘCZNIKOWY I NIE TYLKO :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349536-coś-do-komody-i-do-szafyzapraszam-do-040319/
  5. Pozwoliłam sobie skopiować i tu wkleić dzisiejszą wiadomość od Pani Agaty.Aż mi się oczy zrosiły ze wzruszenia...:) Dzień dobry.Muszę się pochwalić :) Aleks ma codzienny spacer od półtorej do trzech godzin, w dwóch turach Biega po lesie, podmokłych łąkach itp Wraca zmęczony, mam nadzieje ze szczęśliwy :) No i oczywiście niemiłosiernie brudny.Trzeba mu myć całe podwozie, brzucho, łapy i pysk często. Nie lubi tego i za nic na świecie nie chciał iść do brodzika. Prosiłam, namawiałam psimi ciasteczkami ulubionym,i nawet ciągnęłam. Nie było mowy! I tak to dwa razy dziennie brałam psa na ręce i wnosiłam do łazienki i do brodzika Zawsze ja bo Aleks ma na bakier z facetami i nie chciałam żeby czuł żal do męża. Brałam tego kloca i tłumacząc wnosiłam, potem cierpliwie myjąc też tłumaczyłam. Po umyciu wytarciu było oczywiście ciasteczko :) A dzisiaj jak zawsze wchodzimy do domu, jak zawsze mówię łapy, łapy (co oznacza w skrócie: poczekaj trzeba umyć, wytrzeć ) patrzę i oczom nie wierze! Oles mój kochany sam truchcikiem do łazienki i prosto do brodzika :) Radośnie wszedł po czym wyszedł, zobaczył że gnam za nim, to znowu wszedł :) Jakie to szczęście ze mnie na ten olx poniosło !!! Jakie to szczęście ze Panie go zauważyły i pomogły !! Jakie to szczęście ze go mamy :)
  6. Jaaga kochana,również przesyłam dobre myśli i przytulam...
  7. W pewnym momencie Pani Agata też tak pomyślała bo ruszył za kaczuchami. Jednak zatrzymał się na brzegu i zrezygnował z kąpieli...:) Aleks jest bardzo związany ze swoją nową rodziną i ona jest ponad wszystko :) Cała reszta jest owszem fajna,ale drugoplanowa :)
  8. Ja też bardzo,bardzo się cieszę! :) Taki był zamiar i się udało :) Takie z nich nierozłączki...:)
  9. Zapraszam serdecznie na bazarek w części dla Kolii :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349536-coś-do-komody-i-do-szafyzapraszam-do-040319/
  10. Dziewczyna nadrabia stracone dzieciństwo...Bardzo cieszy to,że wraca jej radość życia! :)
  11. Ciężko, ciężko o kasiorkę przy takim wysypie psiaków w potrzebie....Ale jakoś musimy udźwignąć bo przecież innego wyjścia nie mamy :) Trzymam kciuki za jutrzejszy wyjazd Aureliusza/Arusia! :)
  12. Zapisuję sobie Nelcię i będę zaglądać do kolejnej zamojskiej suni,której dzięki Wam, już wkrótce odmieni się los :)
  13. Jestem i ja z opóźnieniem u Arusia cudnego dziadusia.Faktycznie to jekiś wysyp tych bidulkowych ślepaczków...:( Będę zaglądać bo na tę chwilę tylko tyle mogę niestety...
  14. Cieszą wiadomości,że maluchy już lepiej się czują :) Co do zachowań to niestety ale tak jest ze szczeniakami ,które wymagają wiele czasu i poświęcenia. Badanie krwi jak najbardziej będzie wskazane.
  15. Haniu,umów w przychodni Nova sterylizację+badanie krwi+ubranko.
  16. Widzisz Tysiu już się w tym wszystkim trochę pogubiłam...Mam nadzieję,że uda się go gdzieś ulokować, za co trzymam kciuki!
  17. Super,że Puchateki i Misio już za opiekowane :)
×
×
  • Create New...