-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Widzę,że cała kwota zebrana do skarpety staruszków została wpłacona na jednego psiaka.Czy nie lepiej było ją podzielić np. na pół tak aby zostało coś w skarpecie na kolejnego? Zazwyczaj tak działają skarpety i zostaje zawsze jakaś pula pieniążków a nie stan zerowy.To tylko takie moje rozważania i może nie mam racji
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trzymam bardzo mocno! -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Na pewno ma to związek z tak długim pobytem w schronieJego psychika została rozbita na tysiące kawałków,które nie łatwo będzie choć w części poskładać.Może do tego jeszcze jednak dochodzą problemy neurologiczne ale tego nie wiemy.... To jest ewidentny dramat psiaka niewidomego i pozostawionego w schronie, bez praktycznie tak jak piszesz, żadnego kontaktu z człowiekiem.Każdy niewidomy bez względu na to czy jest człowiekiem, czy zwierzęciem potrzebuje swojego przewodnika,który wskaże mu bezpieczna drogę w jego życiu.Pokaże,że można zaufać i otworzy to zamknięte serce na wiele pozytywnych uczuć. Trzymam kciuki za jutro! Wiem,że przed bidulkiem sporo będzie stresu ale tylko w taki sposób można mu będzie pomóc.Pozostawiony w schronie, to brak chęci życia,nieuchronna samotność,ból i męczarnia i beznadziejne życie z dnia na dzień a raczej z godziny na godzinę... :( -
ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK CIUSZKOWO RĘCZNIKOWY I NIE TYLKO :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349536-coś-do-komody-i-do-szafyzapraszam-do-040319/
-
Pozwoliłam sobie skopiować i tu wkleić dzisiejszą wiadomość od Pani Agaty.Aż mi się oczy zrosiły ze wzruszenia...:) Dzień dobry.Muszę się pochwalić :) Aleks ma codzienny spacer od półtorej do trzech godzin, w dwóch turach Biega po lesie, podmokłych łąkach itp Wraca zmęczony, mam nadzieje ze szczęśliwy :) No i oczywiście niemiłosiernie brudny.Trzeba mu myć całe podwozie, brzucho, łapy i pysk często. Nie lubi tego i za nic na świecie nie chciał iść do brodzika. Prosiłam, namawiałam psimi ciasteczkami ulubionym,i nawet ciągnęłam. Nie było mowy! I tak to dwa razy dziennie brałam psa na ręce i wnosiłam do łazienki i do brodzika Zawsze ja bo Aleks ma na bakier z facetami i nie chciałam żeby czuł żal do męża. Brałam tego kloca i tłumacząc wnosiłam, potem cierpliwie myjąc też tłumaczyłam. Po umyciu wytarciu było oczywiście ciasteczko :) A dzisiaj jak zawsze wchodzimy do domu, jak zawsze mówię łapy, łapy (co oznacza w skrócie: poczekaj trzeba umyć, wytrzeć ) patrzę i oczom nie wierze! Oles mój kochany sam truchcikiem do łazienki i prosto do brodzika :) Radośnie wszedł po czym wyszedł, zobaczył że gnam za nim, to znowu wszedł :) Jakie to szczęście ze mnie na ten olx poniosło !!! Jakie to szczęście ze Panie go zauważyły i pomogły !! Jakie to szczęście ze go mamy :)
-
Jaaga kochana,również przesyłam dobre myśli i przytulam...
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Zapraszam serdecznie na bazarek dla maluszków :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349536-coś-do-komody-i-do-szafyzapraszam-do-040319/ -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cieszą wiadomości,że maluchy już lepiej się czują :) Co do zachowań to niestety ale tak jest ze szczeniakami ,które wymagają wiele czasu i poświęcenia. Badanie krwi jak najbardziej będzie wskazane. -
Widzisz Tysiu już się w tym wszystkim trochę pogubiłam...Mam nadzieję,że uda się go gdzieś ulokować, za co trzymam kciuki!
-
Super,że Puchateki i Misio już za opiekowane :)