Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Tak też to Asiu podejrzewam, bo poszperałam w internecie i się natknęłam na Dirofilarozę.Napisałam o tym Hani.Myślę że wysłany materiał będzie i pod tym kątem badany.To taki pierwszy przypadek z jakim się spotkałyśmy....
  2. Dla nas wszystkich to szok ponieważ pierwszy raz z czymś takim mamy do czynienia...:(
  3. Wczoraj nie miałam siły napisać,ogromnie przejęta losem maluszków z parwo....:) Pani Hania była wczoraj w hoteliku aby poznać Czestera i podjęła decyzję,że chce go adoptować.Rozmawiałam z nią ale nie długo, bo sama też zauważyła,że mam smutek w głosie i ledwo mogę rozmawiać. Czester jest już po zabiegu, podczas którego wetka znalazła w błonie koło jądra jakieś larwy pasożyta :( Zostało to wycięte i wysłana do badania.Podejrzewamy,że to jakiś rodzaj nicienia ale to potwierdzi wynik,który pewnie będzie za kilka dni.Hania poinformowała przyszłą Panią o wszystkim,więc będzie czekać na wynik z badania co to jest i jak się leczy. Czester został zaczipowany i miał pobraną krew.Wynik hemoglobiny się poprawił, także tu jest wszystko na dobrej drodze. Tak ogólnie to średnio dobre wiadomości....
  4. DT-Karmelka to najlepsze dt,które mogło się trafić maluszkom.Ja też podziwiam ogromnie, bo trzeba mieć bardzo dużo empatii i siły aby tak trudnemu wyzwaniu sprostać.
  5. Jeżeli Szałwia przeżyje do jutra i uda się jej podać surowicę, to będzie dla niej jeszcze jakaś iskierka nadziei...Walcz malutka,walcz! Święty Franciszku dopomóż jej w tej walce!
  6. Trzeba się oprzeć na kimś,a więc wiedzy wetów bo to jest ich zawód.To ciężka choroba i dobrze wiemy,że trzeba też się liczyć z tym,że walka się nie uda....:( Asiu trzeba pisać! My do nie dawna nic nie wiedziałyśmy o Waszych działaniach i też od zmysłów odchodzimy....:(
  7. Martuniu bardzo dziękujemy za Twój wpis bo on był bardzo potrzebny! My nie mamy kontaktu z gabinetem i też nie wiele wiemy na temat leczenia surowicą od ozdrowieńca+syntetyczną.Też nie wiedziałyśmy co z tą zamówioną surowicą...Teraz jest o wiele jaśniejszy obraz i leczenia i dalszych działań
  8. Tu wszyscy bardzo mocno trzymamy kciuki ale w wypadku Meliski [*] nic to nie dało....:( Rejon tak jak pisze Karmelka jest ubogi w surowicę i zapewne jest takich więcej :( Może gdyby był tu na wątku i zamojskim konkretny apel o surowicę na "cito" to może udało by się wspólnymi siłami ją zdobyć.To takie ważne aby dostały ją jak najszybciej i chociaż też drugą dawkę.Nic nie daje gwarancji ale można było spróbować....
  9. Bardzo to wszystko smutne....:(:(:(
  10. Nikt tu nic nie pisze o surowicy,która jest jedynym ratunkiem....Nie wierzę,że nie można było do tego czasu jej sprowadzić bo przecież był wpis,że jest zamówiona.Czy dostały kolejną dawkę?To ważne informacje więc może wreszcie dziewczyny napiszą...
  11. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK ANULI DO 16.02.19.MOŻLIWA WSPÓLNA WYSYŁKA Z OBU BAZARKÓW :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349435-z-jednej-szafy-do-drugiej-szafykurtkibuty-itd-110219-160219/ https://www.dogomania.com/forum/topic/349436-domowy-mixer-różności-zapraszam-do-160219/
  12. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI DO 16.02.19 :) MOŻLIWA WSPÓLNA WYSYŁKA FANTÓW Z OBU BAZARKÓW. https://www.dogomania.com/forum/topic/349436-domowy-mixer-różności-zapraszam-do-160219/ https://www.dogomania.com/forum/topic/349435-z-jednej-szafy-do-drugiej-szafykurtkibuty-itd-110219-160219/
  13. Ciężko coś napisać bo żal serce ściska i łzy same płyną....:(:(:( Tak nie miało być,nie miało...:( Biegaj maleńka szczęśliwa i już bez bólu, po bezkresnych łąkach za TM [*]
  14. Gdyby można było klonować takie rodziny, to zrobiłabym to z największa przyjemnością! Pani Agata podczytuje także wątek szczeniaczków walczących z parwo i bardzo też przeżywa ten dramat :( Jest dla mnie wspaniałym Aniołem - pocieszycielem.Jak dzisiaj rano poczytała,że jest źle to zaraz mi przysłała zdjęcie Olesia aby choć trochę mi się buzia uśmiechnęła :) To wspaniała osoba i łączy nas nie tylko adopcja ale coś takiego ludzkiego i bratniego....:)
  15. Zapraszam serdecznie na bazarek w części dla Czesterka :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349436-domowy-mixer-różności-zapraszam-do-160219/
  16. Zaglądam ciągle na ten wątek ze strachem i nadzieją.... Ledwie byłam w stanie dokończyć bazarek ale się udało więc serdecznie zapraszam. https://www.dogomania.com/forum/topic/349436-domowy-mixer-różności-zapraszam-do-160219/
  17. Kolejne brykanie po śniegu Aleksa i jego wspaniałej rodziny :)
  18. Miejmy nadzieję,że taka chemia powstanie :) Wczoraj bardzo późnym wieczorem rozmawiałam z p.Hanią i powiadomiłam o decyzji na tak z czego bardzo się ucieszyła.Ustalenia sa takie,że najpierw czekamy na pomyślny przebieg kastracji w środę i aby rana się ładnie goiła.Pani Hania będzie w kontakcie z szafirką aby ustalić termin wizyty w hoteliku.Ma zakupić adresówkę grawerowaną,obrożę,szelki i smycz
  19. Czester nie jest agresywny i nie skacze z zębami na ludzi a o to Pani chodzi.Z resztą mają przyjechać do Hoteliku i się z nim zapoznać.Wizyta p/a była zrobiona aby ewentualnie nie musieli 2 razy jeździć.Hania powiadomiona a Pani nie bo jest po za zasięgiem.
×
×
  • Create New...